Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Annyira divat itt a ledesítés, hogy én is belevágtam. Igaz nem az autónál kezdtem azonnal.

Még csak idáig jutottam, de nagyon király. :lol:

Ezek szerint nem csak én langyulok a karórákra? :lol: :P

Van egy kábé 25-30 éves "TEXAS INSTRUMENTS" ledes órám.
Az is elég ritka darab.. :D :lol: :lol:

No, ma reggel...

Ideje lassan keríteni egy jó dízelt... ;) :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Mi 10-kor voltunk futni. :lol:

haverom 8tol melózik, hétvégén mi is 8-9 kor fogunk

Na és ha én most megveszem a 1.6 verdád akkor elviszem átiratni és az kb menyibe kerül?

Müszaki csak 10 hónap van rajta ki fog segíteni le műszakisztatni?

És az menyibe kerül?

Beszéltük együtt hogy te megnézed nekem az autót kb 3hét múlva meg tudom venni de előtte szeretném ha megnéznéd. Majd én leugrok vele hozzád ha neked úgy jó? Majd egyeztetünk egy időpontot. :lol:

az átírás díja köbcentinként valamennyi forint, és akkor eredetvizsgát úgyis kell csinálnod rá.

műszaki meg zöldkártyával együtt készül, így a kettő ára+amit emeltek... vagy 25 30ezer szerintem most

Link to comment
Megosztás:

haverom 8tol melózik, hétvégén mi is 8-9 kor fogunk

az átírás díja köbcentinként valamennyi forint, és akkor eredetvizsgát úgyis kell csinálnod rá.

műszaki meg zöldkártyával együtt készül, így a kettő ára+amit emeltek... vagy 25 30ezer szerintem most

És abban tudnál még segíteni hogy az injektor nyomást beállítani mert volt már olyan hogy nem indult az autó és beköpte a gyertyákat és én arra gondolok hogy túl sokat fecskendez be.

Link to comment
Megosztás:

És abban tudnál még segíteni hogy az injektor nyomást beállítani mert volt már olyan hogy nem indult az autó és beköpte a gyertyákat és én arra gondolok hogy túl sokat fecskendez be.

állítani azon nem lehet...

van benne egy nyomás szabályzó, és az végzi a dolgát.

legalábbis szerintem.

beköpni inkább szikrakimaradás miatt köpi szerintem...

Link to comment
Megosztás:

műszakid van már??

Dehogy van! Nem sikerült időbe összerakni az autót, így elhalasztottam. Nincs rá idő, hogy nekiessünk. Majd, mert a sógoréknak is rengeteg a melójuk és kint van náluk. Közben találtam még egy két dolgot, amit meg akarok rajta csinálni, majd utána fogom vinni. De most nagyon egybe lesz az autó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csöccsenet! :D

Na, kicseréltük a fékbetéteket, kilóméterspirál meghajtójából kipiszkáltuk a beletört darabkát... :lol: Hétvégén pedig kicseréljük a termosztátot, illetve jövőhéten hétvégén eljön az első olajcsere :lol: Olyan jó hogy elndultunk a lejtő aljáról felfele.

Ma rohadt ónoseső miatt az udvarról alig bírtam kiállni....Először felkaparta magaalól a jeges, ráfagyottas, havas szutykot, aztán amikor már a homoknál járt akkor már volt tapadás és elindult.

Elkezdett csökkenni a lista... ;) Márcsak a középkonzol rizsszem izzóit kell cserélni mert nem világít ott semmisem :P

Ja...és az mitől van hogyha párásodik a kocsi, rákapcsolom a szélvédőre hogy lefújja a párát....mindenhol zsírosan lefújja... csak pontosan előttem nem.... Szemmagasságban pont ott... Ez mitől lehet? nincs eltömődve a lyuk...meg a járat se.

Sziasztok mindenki...

nagyon új vagyok még itt sohasem "fórumoltam " még de tetszik..

sokat olvasgattam az elmúlt időben..

szóval sziasztok itt vagyok.. :lol:

csűűváz :D

Látom új vagy. Jó "fórumolást". :D :lol:

Milyen motor van a caravanodba?? :D

tetszik a lökösöd "bunkókám" :lol:

vagesz ótója van. :P :P És amúgy Zoli.. :P :D

Link to comment
Megosztás:

ha nem egynégy lenne már mennék is érte :lol:

Mi bajod az 1.4-el? :lol: Jó az neked, van bőven cucc hozzá meg a biztosítás sem olyan rémes.. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.