Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Így van. Nekem Astra-n nagyon bejön a sima Calibra felni.

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0...t0087-14442.JPG

Egy garnitúra ilyen nekem is bejönne :lol: szerintem is jól áll neki.

Jah... ma tankoltam. Csak azért nem kezdtem egy sírva fejelgetni a kútfőt mert sokan voltak :P 15ezer magyar pénzt hagytam ott egy nyomorult tank gázolajért :lol: Ha ez így megy... átalakítom lábbal hajtósra mint amilyen kiskoromban a lemez-moszkvics volt :lol:

Apám is volt a Zafirát megitatni. 17ezer... :lol: (legalább az enyém nem benzines :lol: )

Link to comment
Megosztás:

nah most beszéltem vizsgabázisos kollégával

az autó két év műszakit fog kapni, zöldkátyával együtt, és eredetvizsgát csak akkor kell csinálni, ha az autónak eddig még nem volt.

tehá első gazdis autóknak, vagy olyan régen náladlévő autó,aminek még nem kellett eddig, mert nemvolt eladva, megvéve, miótamegvan az eredetvizsgálat.

egy kicsit szívás annak aki uj autót vett... mert ez 17 ezer pluszt jelent

de nekünk,akik F el nyomolunk annyira nemérint, sőt még a kétéves zöld külön jó is :lol:

aki meg H val nyomul kibírja :lol:

Nem azért, hogy kötekedjek :P de Mo.-on 2007. májusától kötelező az integrált műszaki vizsga ezekre a járművekre. Ez esetben pedig nem kell eredetvizsga.

Link to comment
Megosztás:

Nem azért, hogy kötekedjek :lol: de Mo.-on 2007. májusától kötelező az integrált műszaki vizsga ezekre a járművekre. Ez esetben pedig nem kell eredetvizsga.

az integrált cuccot is csak akkor fogadják el, ha épp van kedve felismerni a rendszernek...pont ma csináltam olajcserét fater gépén a szerelőnél, és jött a vizsgáztatós gyerek ő mondta :lol:

2003as fabia, 40e km, eredetvizsga, és 46lett a műszaki vagy mennyi :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem tuti. ;)

sp

peremes ok, de miért pont ats cup? ráadásul hitvány 14es méretben? :lol:

nem az a baj, hogy nem néz ki jol, de a perem hiányzik akkor is

és 14ebe kell, hogy ne verje szét se a futóművet, se magát, na meg legfőképpen azért, mert faterom ebbenmaximálta, illetve agmik is várják :P

Nem azért, hogy kötekedjek :D de Mo.-on 2007. májusától kötelező az integrált műszaki vizsga ezekre a járművekre. Ez esetben pedig nem kell eredetvizsga.

hát kötekedj, de az uj autókra pl nincs eredetvizsga, ahogyan sp is írja lentebb :D

az integrált cuccot is csak akkor fogadják el, ha épp van kedve felismerni a rendszernek...pont ma csináltam olajcserét fater gépén a szerelőnél, és jött a vizsgáztatós gyerek ő mondta :lol:

2003as fabia, 40e km, eredetvizsga, és 46lett a műszaki vagy mennyi :lol: :P :lol:

és a vicc az, hogy a műszakis eredetvizsga nemjó eladáshoz pl, tehát azt külön kell

az eladásos eredetvizsga viszont jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem az a baj, hogy nem néz ki jol, de a perem hiányzik akkor is

és 14ebe kell, hogy ne verje szét se a futóművet, se magát, na meg legfőképpen azért, mert faterom ebbenmaximálta, illetve agmik is várják :P

és a vicc az, hogy a műszakis eredetvizsga nemjó eladáshoz pl, tehát azt külön kell

az eladásos eredetvizsga viszont jó :lol:

nesze neked 14es peremes, és még lemez is :lol:

39149_1248635972.jpg

jah, nem jó eladáshoz, tehát akkor újra csengetsz a kasszánál, hogy szeretnél fizetni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láttam ám... :P :lol:

:lol:

nesze neked 14es peremes, és még lemez is :lol:

jah, nem jó eladáshoz, tehát akkor újra csengetsz a kasszánál, hogy szeretnél fizetni :lol:

ha lenne iylenem, akkor eljárnék vele, cak fekete ezüst színben :P

hát ha nemvolt eddig akkor igen... de neked is van nekem is van, meg szerintem itt mindenkinek kivéve Dokit... de ő másvilágban lakik

ha meg el akarod adni műszaki után, akkor eleve külön kell megcsináltatni, és az jó műszakin is.

am ebből azért gondolom érzitek, hogy nagy eredetvizsgáztatás lenne az is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok mindenki...

nagyon új vagyok még itt sohasem "fórumoltam " még de tetszik..

sokat olvasgattam az elmúlt időben..

szóval sziasztok itt vagyok.. :lol:

háj.

én általában bunkó vagyok, és beszólok...de ne is törődj vele :lol:

jó fórumozást :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok mindenki...

nagyon új vagyok még itt sohasem "fórumoltam " még de tetszik..

sokat olvasgattam az elmúlt időben..

szóval sziasztok itt vagyok.. :lol:

Üdv!

Láttam az adatlapod, jó a technikai ízlésed!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok mindenki...

nagyon új vagyok még itt sohasem "fórumoltam " még de tetszik..

sokat olvasgattam az elmúlt időben..

szóval sziasztok itt vagyok.. :lol:

üdv itt

látom te is északi blokbol vagy :lol:

van egy Észak magyarországi topik is, oda is beírhatsz ha gondolod.

üdv

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Lehet csak én vagyok nagyon sóher vagy nagyon csóró :P de ha neked megér 2 rugót egy driver.. :lol: :lol: :lol:

Nézd csak mit találtam neked...

Sajna tegnap mire ezt a hozzászólást írtad, már nem voltam a gép előtt és reggel be se kapcsoltam bevittem a városba, de mivel mindig ott vásárolok abba a számítógépes boltba így megúsztam egy ezresből! De azért köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.