Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

2010 nyarára terezem, hogy a "kis" programocskám üzemképes, alfa verziójába lépjen és írhassam hozzá a szerver oldali programot. Fél órája készültem el a nappal/éjszaka időszakokkal és a váltással a grafikus motorban. Nagyon zsííír. Felkel a nap, úgy mozog mint valójában, aztán lemegy és feljön a hold. :lol:

be vagy tépve??? :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem. Csak a mai nap első élménye. :lol: :lol: :lol:

hm élmény...

egy hete meghalt egy nagyon kedves és fontos barátom :lol:

aztán egy csaj ismerősöm közölte a szokásosat, hogy csak barátok semmit öb

voltam orvosnál, ha nem fogyok rövid időn belül befekvés is lehet a vége

a kiskutyánk beteg lett, lehet pár napja van még hátra...

most már jöhetne egy élmény is :P

Link to comment
Megosztás:

Sz.r hogy nincs mit csinálni vele mi? :lol: Próbáld meg hogy sokat iszol haverokkal, aztán együtt nekiestek, mindenki kivesz belőle valamit aztán másnap megpróbálsz rájönni miért nem múkodik :lol: :lol: Így lehet foglalkozni vele :P

Azzal nincs gond..haverral tegnap is, ma is 3-3 liter söröcskét elporlasztottunk.

Muszáj volt szétszedni....az EGR-t nem tudtam kibacni így valami zörejt véltem felfedezni a középkonzol felöl.....hááát nem hagyhattam annyiban :lol:

Link to comment
Megosztás:

hm élmény...

egy hete meghalt egy nagyon kedves és fontos barátom :lol:

aztán egy csaj ismerősöm közölte a szokásosat, hogy csak barátok semmit öb

voltam orvosnál, ha nem fogyok rövid időn belül befekvés is lehet a vége

a kiskutyánk beteg lett, lehet pár napja van még hátra...

most már jöhetne egy élmény is :P

Hibakódra gondolsz ? :lol:

Részvétem...mi történt a barátoddal ?

Link to comment
Megosztás:

Én jövő ilyenkorra már szeretnék rég kint lenni Németországban. Aztán jó olcsón venni kint 1 C Vectrát, vagy Passatot. 10e. euró környékén. Néha hazajönni vele. A nők meg....aki bújt, aki nem, megyek :lol:

Egy féléves németországi mókán én is gondolkodom, de csak akkor lépem meg, ha minden itthon rendben van.

Lehet menni Fordhoz, meg Opelhez. Meglássuk.

Link to comment
Megosztás:

Gyere az Opelhez Rüsselsheimbe! Akkor közel leszünk(13km)! Sztem ne gondolkodj! Gyakorlat? Munka?

Amolyan gyakorlat, de fizetnek is érte, és a szállás is biztosított lenne. A feladat igazából beletanulás a szakmába, tervezgetés, csapatmunka...stb.

Catia tudás kell hozzá, de az már megvan, csak finomítani kell rajta.

De az a baj, hogy itthon még nem rendezett minden...meglátom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.