Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Há mér kellett elmondani hova ástad a zaranyat? :lol:

áááá....ezt nem tudom én sem... :P Utálok csalódni valakiben.... Benne megvolt :lol:

.....

Ápdét: Itt is találsz pár drájvert. Legegyszerűbb az lenne, ha megkeresnéd az IC-t az alaplapon és leolvasnád róla a típusát.

.....

Hogy fér rá egy egész Intercity az alaplapjára? :lol: :lol: :lol: :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Hagyd rá ;) úgy látom elég balos napja van.. :lol: :lol:

Megfogadom :P

Sajnos nem a mai napom a legjobb... :lol: :lol:

Sajnos előfordul :lol: én szeptember óta nem vok az igazi.... :P Azóta csak a csapások érnek..... Életem eddigi legszarabb éve volt ez a 2009. Annyi jó volt benne, hogy leérettségiztem, és megismertelek titeket fórumosokat. Aztán ki is fújt.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg ez jó lesz hozzá. Sajnos nem tudtam kigúglizni, hogy melyik C-media típusú hangchip van az alaplapon. :lol:

Ápdét: Itt is találsz pár drájvert. Legegyszerűbb az lenne, ha megkeresnéd az IC-t az alaplapon és leolvasnád róla a típusát.

Na szétszedtem a gépek sok sok számot kiirtam de nem tom mék az icé :lol: De össze hasonlítom valamelyikkel hátha egyezik

Link to comment
Megosztás:

Megfogadom :lol:

Sajnos előfordul :lol: én szeptember óta nem vok az igazi.... :lol: Azóta csak a csapások érnek..... Életem eddigi legszarabb éve volt ez a 2009. Annyi jó volt benne, hogy leérettségiztem, és megismertelek titeket fórumosokat. Aztán ki is fújt.

még sok is a jóból :P én inkább nem sorolom, szarom le 2009et :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

még sok is a jóból :lol: én inkább nem sorolom, szarom le 2009et :lol: :P

Én abba reménykedek hogy 2010ben király lesz minden. Lesz egy aranyos, kedves,okos, szép barátnőm aki hűséges... Aztán a technikusivizsgám sikeres lesz, meg megcsinálom a teherautójogsit, meg a nehézpótkocsit. Na meg lesz munkám. Ha ezek megvannak, akkor azt mondom hogy a 2010 egy f.sza év.

Link to comment
Megosztás:

Én abba reménykedek hogy 2010ben király lesz minden. Lesz egy aranyos, kedves,okos, szép barátnőm aki hűséges... Aztán a technikusivizsgám sikeres lesz, meg megcsinálom a teherautójogsit, meg a nehézpótkocsit. Na meg lesz munkám. Ha ezek megvannak, akkor azt mondom hogy a 2010 egy f.sza év.

:lol: :lol: bocs :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma is volt egy jó ötletem. :lol: Elfelejtettem hogy tegnap reggelig esett az hó :lol: Barátnőmék utcája egy elég érdekes valami, ha esett valami ami nem sima eső, akkor még gyalog se igazán lehet közlekedni rajta. Olyan emelkedő ahol behúzott kézivel, rükibe téve sem szívesen hagyom az autót ha nincs kitámasztva :P Nah ez megsózott-újrafagyott hóval tuningolva jó volt :D :lol: ha kicsit gondolkozok akkor felmegyek a Csömörin (2-vel mellette egy szélesebb kevésbé meredek, rendesen tisztított, párhuzamos utca) de nem volt :lol: még jó hogy már az emelkedőn túl, a sík részen lakik, csak utca eleje (300 métere) ilyen. Úgyhogy lendületből felmentem, persze az alap hogy annak kell elsőbbséget adnia aki az emelkedőn szenved fölfelé... :lol: Szeretem ezt a várost :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem a mai napom a legjobb... :lol: :lol:

Veszem észre.. :lol:

Én abba reménykedek hogy 2010ben király lesz minden.

Ha minden nem is de te biztosan az maradsz.. :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én abba reménykedek hogy 2010ben király lesz minden. Lesz egy aranyos, kedves,okos, szép barátnőm aki hűséges... Aztán a technikusivizsgám sikeres lesz, meg megcsinálom a teherautójogsit, meg a nehézpótkocsit. Na meg lesz munkám. Ha ezek megvannak, akkor azt mondom hogy a 2010 egy f.sza év.

Nem nézel egy kicsit sokat TV-t? :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is így vagyok. Nem érdekel.

2010 f@sza lesz remélem. Ha a tavaszi félévem jól sikerül akkor főleg. Megfogadtam szilveszterkor, hogy nagyon fogok igyekezni. :lol:

:P

vagy kirúgnak, vagy áttesznek fizetősre :lol: annyira nem várom azért :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi meg barátnőmmel közösen leszokunk a bagóról :lol:

Asszem én most kimegyek rágyújtani

Kis hamis.. ;) :P :lol:

Undi szokás. Én még sosem vettem a számba. :D

Akkor épp ideje már a hecc kedvéért.. :lol: :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

2010 nyarára terezem, hogy a "kis" programocskám üzemképes, alfa verziójába lépjen és írhassam hozzá a szerver oldali programot. Fél órája készültem el a nappal/éjszaka időszakokkal és a váltással a grafikus motorban. Nagyon zsííír. Felkel a nap, úgy mozog mint valójában, aztán lemegy és feljön a hold. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.