Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hamár bacogatunk kérdezzük már meg astrásgyereket is hogy van a hátsó légterelő szárny? :lol:

hehe

tudtam, hogy nem vagyok elég csendben :lol:

gondolom stabilan. Szerintem nem zörög :D :lol:

De télleg, már mióta rejtegeti, szinte el is felejtettük :lol: :D

te is fiam bruthus :P :P ;)

Úgyértem termel elég leszorító erőt? :D

szerintetek ha levenném csökkenne a fogyasztásom??? :P

1-2 liter minuszba elég meggyőző érv lenne :lol: :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

nekem 2 éve még egyszer nem fagyott be, apámnak 30 év alatt se, pedig mentünk már latyakba :lol: :lol: :Dnekem meg odaragadt már nyáron is nah? :lol:

amúgy közelről valami rettentően nagydarab ez a híd....félelmetes az egész.

nyáron átmegyek rajta :lol:

Nah termosztát főpróba pipa. Hamarabb is melegszik, és tovább is. rendesen felmegy 90-ig, és tartja is stabilan. Kicsit megzavartam, nézzük hogy viselkedik, 92-93 környékén teszi vissza 90-re. És jobban is fűt. Tetszik :P

mondtam nem?

Szerintetek a QH termosztát milyen lehet? :lol:

felénk eztet szerencsének híjják ;) :P

QH HQ szar

mit bénázik az ott? :D

Link to comment
Megosztás:

Egy porszívóügynök betolakodik egy házba, és a háziasszony minden tiltakozása ellenére nagy rakás száraz lószart szór a szoba közepére.

A nõ felháborodik:

- Mit képzel?

- Asszonyom, ígérem, amit ez a csodálatos porszívó nem szed fel, én magam fogom megenni.

- Akkor teszek rá magának egy kis tejszínhabot, mert áram nincs a házban.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, rémlik valami, hogy van olyan ami 80-küröl nyit.

Én 3 féléről tudok.

Külön kell kérni az autósbótba. :P

Megragadt :lol:

ez se egy szívódízel :lol: Nagymúltú opel :lol:

Jó lehet annak akinek ilyen szép formás autója van (volt ) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg ugye így jobban is kopik mert nincs üzemi hőn...

Bejáratáshoz így pont jó :lol: :lol: :P de képes vagy rommá csiszolni a hengereket egy termosztát miatt? :lol:

Amúgy a Derék utcán Ricsiéknél a Wahlert megkapod 2700-2800-ért és benne van a tömítés is -nekem legalábbis benne volt a dobozában.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem használod csak elvétve akkor persze, de ha minden alkalommal behúzod, amikor letámasztod a vasat, akkor nem lesz ilyen bajod :lol:

nyáron mindig behúzom, (néha mnet közben is :lol: ) demoskora télen, mikor még nemvoltak fagyok se eg esős nap után odatapadtak.

Link to comment
Megosztás:

Bejáratáshoz így pont jó :D :lol: :P de képes vagy rommá csiszolni a hengereket egy termosztát miatt? :lol:

Amúgy a Derék utcán Ricsiéknél a Wahlert megkapod 2700-2800-ért és benne van a tömítés is -nekem legalábbis benne volt a dobozában.. ;)

Éppen ezért cserélném ki minél sürgősebben!

Köszi az infót :D

Olyan kúúva ideges vagyok amúgy...... De utálom ha valakibe megbízok, elmondok neki valamit...aztán első alkaommal tovább adja...és visszahallom...és tudja hogy én tudom hogy elmondta azt amit nem szabadott volna, és amikor rákérdezek még pofátlanul a képembe hazudik, hogy csak kavarják a szart és ő becsületszavára nem mondta el(akkor mégis hogy a genyóba hallom ugyanazt vissza szóról szóra amit én mondtam..?)

..... Közbe meg 100%osan tudom hogy továbbadta....ááááááá :lol: :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy 3 lyukasakat akarok betenni. (3-3 lyukon spriccel)
Nem biztos, hogy jobb lesz vele :lol: a 2 plusz kis lyuk miatt lehet nem fog locsolni csak épp pisálni :lol:

Köszi az infót :P

Olyan kúúva ideges vagyok amúgy......:

Nincs mit ;)

Szokott az úgy lenni hidd el :D nem vagy egyedül :lol: :lol: :lol:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Feltettem ezt a gugli böngészőt, hát úgy sejtem nem fogunk egymásba szerelmesedni, vagy csak egyirányú lesz a dolog.. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos, hogy jobb lesz vele :lol: a 2 plusz kis lyuk miatt lehet nem fog locsolni csak épp pisálni :lol:

De lehet,hogy jobb.

Anno a Kadettre is tettem és nem volt különbség víznyomásban.

A mostani pedíg c@r mert el van dugulva a polírpasztától.

Rakok vissza gyárit,ha szar lesz.

Link to comment
Megosztás:

De lehet,hogy jobb.

Anno a Kadettre is tettem és nem volt különbség víznyomásban.

A mostani pedíg c@r mert el van dugulva a polírpasztától.

Rakok vissza gyárit,ha szar lesz.

Ha bivaly a szivattyú persze :lol:

Polírpaszta? :lol: Én múltkor a maci ablakmosóiból valami ecsetszőrhöz hasonlót szedtem ki :P na az volt még egy érdekes játék :lol: ablaktörlő karokat leszedni, a takaró műanyagot lecibálni majd szépen kipiszkálni belőle mert kívülről lehetetlen volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos, hogy jobb lesz vele :lol: a 2 plusz kis lyuk miatt lehet nem fog locsolni csak épp pisálni :lol:

Nincs mit :P

Szokott az úgy lenni hidd el ;) nem vagy egyedül :lol: :lol: :lol:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Feltettem ezt a gugli böngészőt, hát úgy sejtem nem fogunk egymásba szerelmesedni, vagy csak egyirányú lesz a dolog.. :P

Ha a 3 lukas spriccnin a furatok kisebbek, akkor mondjuk hasonló térfogatáram alakulhat ki, csak jobban szétosztja a mosóvizet.

A guglis böngésző semmit nem ér. Közel sem annyira testreszabható és kényelmesen használható mint a firefox.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.