Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem miután helyre cuppantották a kocsit utánna volt nagyon magas az alapjárat... azt mondta a szerelősrác hogy egy pár napig így járjunk vele...ez is segíti hogy jobban kopjon,járódjon befele... Aztán visszatekertük szépen. Lassan eljön az első olajcsere... :lol:

Hidegen a DR emel az alapjáraton és az picit több naftát is ad neki,ezt 20°C-on veszi vissza!(vízhőmérséklet szerint 20°C)

Link to comment
Megosztás:

Hidegen a DR emel az alapjáraton és az picit több naftát is ad neki,ezt 20°C-on veszi vissza!(vízhőmérséklet szerint 20°C)

Ezt nem tudtam, hogy hány fokon, csak hallani szoktam. :lol: De nekem akkoriba az alapjárat 'szép' magasan pörgött. Nemtudom mekkora fordulaton volt..nincs mérőm, de hallani lehetett simán a hangján hogy pörög.

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem tudtam, hogy hány fokon, csak hallani szoktam. :lol: De nekem akkoriba az alapjárat 'szép' magasan pörgött. Nemtudom mekkora fordulaton volt..nincs mérőm, de hallani lehetett simán a hangján hogy pörög.

Akkor is szokott ilyet csinálni ha a vákumcsöve lecsúszik/megtörik a dúsítónak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor is szokott ilyet csinálni ha a vákumcsöve lecsúszik/megtörik a dúsítónak! :D

Nekem semmi baj nem volt. Direkt lett így állítva ;)

:lol: :lol: Jah... Azok a kötsög vákumcsövek :P időnként emeli az alapjáratot, időnként elveszi a fékszervót, vagy nem keringtet belsőre... szemét csövek :lol:

Úgylátom már volt vele dolgod :lol: :lol: :P Mintha az smsbe is lettek volna csövek? :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor is szokott ilyet csinálni ha a vákumcsöve lecsúszik/megtörik a dúsítónak! :lol:

:lol: :lol: Jah... Azok a kötsög vákumcsövek :P időnként emeli az alapjáratot, időnként elveszi a fékszervót, vagy nem keringtet belsőre... szemét csövek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem semmi baj nem volt. Direkt lett így állítva ;)

Úgylátom már volt vele dolgod :lol: :lol: :P Mintha az smsbe is lettek volna csövek? :D

Voltak :D :lol:

Örülj neki,hogy csak ennyi van!

Ajánlom a B veki dízelt! :lol:

Olyat se veszek :P :D :lol: (tök jól megmagyarázok dolgokat hogy miért nem veszek olyat, pedig szimplán csak nincs rá pénzem :P )

Link to comment
Megosztás:

nekem is :lol:

és a kocsiban csak annyival másabb, hogy van nyomás, de a termosztát ott is 92 nél nyit :lol:

a jó meg egészen bugyogott a víz, és úgy nyitott, nem gyöngyözéskor, mint a rossz.

Nekem 40 C° nál nyitott a rossz! 55 C°-ál szinte már teljesen nyitva volt. Az ellenőrző hőmérő típusát nem tudom, de kb 20 éves... forrásban lévő víznél 100 C° ot mutatott. Valami régi tipusból való hőmérő... Ha 1-2 C° téved is akkor sem mindeggy, hogy 40 nél vagy 90nél nyit a termosztát!

Link to comment
Megosztás:

hát ha nem vészes, akkor hagyom, nem járkálok utánna.

tulajdonképpen az a gázolajszűrőt védené a hőtől? mert akkor télen az hasznos, + üzemanyag előfűtés :lol: :lol: :lol:

Ha már a turbó melegíti a szűrőt akkor nem hiszem hogy kell előfűtés :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.