Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja és vigyázz, hogy legyen tömítés is a csomagban.

Természetes, csak tömítéssel venném.

tökmindegy, ne vegyél :lol: Wahlert bele :P :lol:

Milyen árban van? :lol:

500Ft a difi jobb minőség között..ne legyél sóher! :lol:

Eddig valami német volt benne 6ezer Forintos. 2 évig bírta. Nemértem hogy a generálhoz miért nem csapták már ezt is hozzá....

Link to comment
Megosztás:

Wahlert vettem csergőnél 1 - 1,5 hónapja 2800-ért, tömítést külön adták pár százért (Nemtom most hol a számla)

hát ha ennyi párszáz forint a különbség...akkor tényleg megéri. Vajon Bárdinál lehet kapni...? Mert nincsen a webshopnál wahler..

Birnernél sztem lesz.. Bár ott minden qva drága.. :lol: 1 liter hűtőfolyadék G12es 1200 Forint...

Link to comment
Megosztás:

Nekem Febi van benne több éve,tökéltes!

A corsába már én is ugy-t vettem,nem adok 9E-t egy termosztátért.

Nekem nagyon nagyon sok alkatrész Febi bilstein, generálnál sokmindent tettek ebből a márkából bele.... A kuplungszettemnek viszont örülök :lol: az sachs

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, rémlik valami, hogy van olyan ami 80-küröl nyit.

Nehogy vegyél! Itt van a pincébe a 2 régi, mindegyik Wahler, postázom őket. ;)

óóóó köszi szépen, :lol: de ne fáradj vele. A héten megy az autó a fura hangok miatt 1 ismerőshöz, addigra meg meg veszem ( igencsak holnap, mert kedden labor lesz este ) aztán bele is tesszük. Nagyon nem szeretem hogy 50-60 fok között van az üzemi hő... és a motor meg új...és kopik erősen. :lol:

Jah, egy olyan van nekem is, küldöm neked, és csomagold hozzájuk :P :lol: :P

Multkor amikor említetted hogy felajánlasz tetősínt.... elgondolkodtam hogy a postán hogy néznének rám ahogy a kis 30x30 centis ablakocskán kijön a két nagy hosszú vas :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

óóóó köszi szépen, :lol: de ne fáradj vele. A héten megy az autó a fura hangok miatt 1 ismerőshöz, addigra meg meg veszem ( igencsak holnap, mert kedden labor lesz este ) aztán bele is tesszük. Nagyon nem szeretem hogy 50-60 fok között van az üzemi hő... és a motor meg új...és kopik erősen. :P

Meg persze többet eszik. Mindíg "kint van a szivató". :lol: Amúgy vicc volt, midkettőt azért vettem ki, mert nem zártak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

óóóó köszi szépen, :lol: de ne fáradj vele. A héten megy az autó a fura hangok miatt 1 ismerőshöz, addigra meg meg veszem ( igencsak holnap, mert kedden labor lesz este ) aztán bele is tesszük. Nagyon nem szeretem hogy 50-60 fok között van az üzemi hő... és a motor meg új...és kopik erősen. :P

legalább hamarabb bekopik :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

az ótómatafajtáját :lol:

Csak mert ajánlották, hogy meg tudják csinálni a kocsim úgy, hogy ne egyen télen többet. Kérdem hogyan? Hát meg lehet berhelni a szivatót, hogy ne működjön hidegben sem. Mondom ebben nincs olyan. De van, minden kocsiban van. Jó akkor van, de nem nyúlhatsz hozzá. :lol: :P Meg az alapjáratom is magas, azon mér nem tekerek lejjebb? Mer csak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak mert ajánlották, hogy meg tudják csinálni a kocsim úgy, hogy ne egyen télen többet. Kérdem hogyan? Hát meg lehet berhelni a szivatót, hogy ne működjön hidegben sem. Mondom ebben nincs olyan. De van, minden kocsiban van. Jó akkor van, de nem nyúlhatsz hozzá. :lol: :lol: Meg az alapjáratom is magas, azon mér nem tekerek lejjebb? Mer csak. :lol:

Nekem miután helyre cuppantották a kocsit utánna volt nagyon magas az alapjárat... azt mondta a szerelősrác hogy egy pár napig így járjunk vele...ez is segíti hogy jobban kopjon,járódjon befele... Aztán visszatekertük szépen. Lassan eljön az első olajcsere... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.