Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Már most már tényleg nem tudom mi tévő legyek mert beszéltem autó szerelőkel és azt mondták mindenképpen 16 szelepes autót vegyek :blink:

Segítsetek! Mért vegyek 16v vagy éppen 8v :rolleyes:

Végülis pénz van benne. Ha nem magad csinálod, akkor hozzájuk hordod. A 16V meg drágább.

Link to comment
Megosztás:

Már most már tényleg nem tudom mi tévő legyek mert beszéltem autó szerelőkel és azt mondták mindenképpen 16 szelepes autót vegyek :blink:

Segítsetek! Mért vegyek 16v vagy éppen 8v :rolleyes:

Nyócszelepes, egyszerűbb motor, kevesebb kopó alkatrész. Szerintem. De valószínű mindenki azt isteníti amilyen neki van.

Cak kár, hogy a kisz kínai már nem még láthatta :lol:

Van olyan is.:Klikk ide!

Link to comment
Megosztás:

Szoval, nincs senkinek a közelben két ablaka?

Nekem ez volt a hatásos fólia problémára:

1948_zsilettfeno.preview.jpg

higito.jpg

:rolleyes: de így legalább nem is tudnak belekötni.. :lol:

-----------------------------------------------------------------------

Amúgy meg szépen hawazik felénk.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ez azért eléggé márkafüggő.

Pl Astrából nem biztos hogy mernék 16szelepest venni, mert könnyen ki lehet fogni olyat amit aztán nekem kellene vinni generáloztatni. 8 szelepes ilyen szempontból kevésbé lutri, nem az a nagyon kopós fajta motor.

Szóval akkor inkább 8v. És mondjuk ha 1.6 8v? Mert tudok egyet itt ahol lakom 1995-os szép állapotban keveset futót minden benne van az elektromos ablak kivételével. 10 hónap műszakija van még 250 000 ért adja de rajtahagy pár dolgot pl: sport kipufogó :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szóval akkor inkább 8v. És mondjuk ha 1.6 8v? Mert tudok egyet itt ahol lakom 1995-os szép állapotban keveset futót minden benne van az elektromos ablak kivételével. 10 hónap műszakija van még 250 000 ért adja de rajtahagy pár dolgot pl: sport kipufogó :rolleyes:

azért valljuk be, elég szarul néz ki a bőrbelső tekerős ablakkal :blink:

Link to comment
Megosztás:

Dávid vajbőre kicsit hivalkodó...nekem ez már too much kategória.

Tiltakozom. A név, és az ülés stimmel, de nekem nem bőrös, tessék kiírni hogy ki követte ezt el mert benézik nekem ;) :blink:

A képen amúgy a hátsó ajtókárpit tetszik :lol: valami speckó átlátszó bőr? :D

Öregebb, gyengébb autó megelőz... igen, én ezzel általában sz.patni szoktam a népeket ;) Jó érzés tudni hogy mikor vált az a lámpa amihez a barom versenyezni akar. :lol: ő nyélgázon eltép odáig, satuval megáll, én 60-al megyek át a tempózöldön, akkor megint tolja mint a franc, megelőz, megint satu, és már megint az öreg van elöl :D Meg amúgy is van egy vezetési stílusom ami sok "gyorszautósz" emberkét zavar, úgyhogy meg kő mutatni hogy ő még jobban tudna menni ha akarna :rolleyes: Bár az első olyan előzésnél ahol én tudom hogy megszűnik 1 sáv, ő meg nem, általában rájön hogy mégsem tud jobban menni, csak az autója tudna :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mi van? Le lehet szálni a szelephimbámról. :lol: :D

Pedig gondoltam rá, hogy küldök pár darabot ajándékba :rolleyes: a következő raccsingoláshoz.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Tiltakozom. A név, és az ülés stimmel, de nekem nem bőrös, tessék kiírni hogy ki követte ezt el mert benézik nekem :lol: :rolleyes:

A képen amúgy a hátsó ajtókárpit tetszik ;) valami speckó átlátszó bőr? :D

nekem is ilyen a hátsó kárpit :blink:

Link to comment
Megosztás:

Pedig gondoltam rá, hogy küldök pár darabot ajándékba :rolleyes: a következő raccsingoláshoz.. :D

:blink: :lol: :D Aztán mehet karácsonyfa dísznek a régi ;) Télleg, jövőre egy opel-karácsonyfa? mindenki ráakaszt valami kihullott alkatrészt dísznek, kíváncsi vagyok hogy nézne ki ;) :D (nem tudok dönteni a motorháztetőt, vagy a sárvédőt tegyem rá? :D )

Link to comment
Megosztás:

Télleg, jövőre egy opel-karácsonyfa? mindenki ráakaszt valami kihullott alkatrészt dísznek

Én mit akasszak rá? :lol: Meg is van :rolleyes: egy szatyor használt izzót meg pár elkopott hátsó fékdobot/tárcsát és egy márkaszervíz által eltört ékszíjtárcsát... :blink:

Link to comment
Megosztás:

másfél éve rakom be a hátsó GYÁRI elektromos ablakot :rolleyes: csak ehhez biztitáblától ki kéne bontani a hátsó lámpákig a kábelköteget...oszt nem naon vanvolt kedvem ;)

Ha jóáron szerzel nekem villanyablakot akkor beállok melléd és párhuzamosan megcsináljuk a kettőt. :D :blink: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :blink: :lol: Aztán mehet karácsonyfa dísznek a régi :D Télleg, jövőre egy opel-karácsonyfa? mindenki ráakaszt valami kihullott alkatrészt dísznek, kíváncsi vagyok hogy nézne ki :D ;) (nem tudok dönteni a motorháztetőt, vagy a sárvédőt tegyem rá? :D )

Azé a régi HF-em eléggé lehúzni az ágat. :D De a vízpumpám felajánlom csúcsdísznek. A szakadt vezszíjamat meg boának. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.