Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezért iszom inkább sört, jagert, unikumot. Vagy ha kellemes hűsítőre vágyom, akkor gin-tonik. :lol: Mondjuk hűsítő a -20 fokos jager is. :rolleyes:

én sört iszok ha hűsítőre vágyok. :D Vagy Bor esetleg még. No meg a jóöreg faterféle mézes szilva Házipálesz :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jaja elég sokideig. Nekem az a fura hogy a bort szeretem...még a legrosszabb savanyúbb sz.rt is, viszont a pezsgőtől valahogy ráz a hideg... Lenyelem, és kiráz a hideg. :rolleyes:

Mi csinálunk házi bort is...Tavaly voltunk faterral kint nyírábrányba, ugye onnan hoztunk be 1 pár 2literes flakonnal. Aztán városba megálltunk nézelődni mert még akkor kapcsolták fel elsőnek a díszvilágítást. És a főtéren volt 2 hajléktalan. 1 nő meg gondolom az ura... Faterral adtunk nekik 1 flakonnal...Átmelegíti őket. Heej de hálásak voltak szegények. :blink:

Ha nemtod sehova se tenni, egy hajléktalan lehet hogy nagyon örülne neki :D ( max felmelegíti, ha ennyi öröme van már )

Persze utánna meg kikóvályog az útra, pont elém, elütöm, a kórházba meg ráismer az asszonyra, tőle kaptam a piát! Hát hiányzik ez nekem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze utánna meg kikóvályog az útra, pont elém, elütöm, a kórházba meg ráismer az asszonyra, tőle kaptam a piát! Hát hiányzik ez nekem? ;)

Jaaaaj... nem úgy van az :D

én most rászoktam a pezsgőre meg a vodkára, pedig egyik sem volt a kedvencem :rolleyes:

:blink: Vodkát még nem is ittam...sosem :D Mindíg csak odáig jutottam el hogy megszagoltam...és a sebfertőtlenítő vagy a szélvédőmoso ugrott be róla :lol:

De azt mondják hogy van 1 jellegzetes íze.. hát nemtom, egyszer majd nekirugaszkodok

Link to comment
Megosztás:

Nézzétek el nekem, hogy nem szeretem még a sört se, tudatlan műveletlen ember vagyok, még főiskolára/egyetemre sem jártam. :rolleyes:

én szeretem a sört...és tudatlan műveletlen ember vagyok :blink: és nem járok se fősulira se egyetemre. Csak 1 vegyésztechnikusi szakmát meg 1 kamion teherautó + nehézpót kocsi jogsit akarok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig egy jó pezsgő az jóaz. :rolleyes: Egyedül annyi baj van vele hogy szemét egy pia... elfogy belőle egy üveg mire észreveszi az ember hogy ez ütni is tud, de azt is csak azon veszi észre hogy nem látja rendesen meddig van még a sörös üveg. ;) ;) Én 10 óra után ittam meg az első heinekent, attán kis pezsi (hogy apám mé' pont ajándékpezsgőt nyitott :lol: :blink: ) szal abból egy pohár, utána kis feljavítás rendes pezsgővel, aztán tüzijáték-nézés az ablakból. Piából ennyi. :) Más miatt volt jó ez a szilveszter ;) ;) Jah meg barátnőmnél (az előző telefonom most nála van) megtaláltam egy jegyzetelést amibe írogattam a Ribinek a kínjait. Kiegészítettem, azzal ami abba nem volt benne, és pislogtam fél órát hogy "úúbazzeg..." Aztán elküldtem Lacinak, nehogy azt higyje hogy az ő autójával van sok baj :D ;) :D

:lol: Vodkát még nem is ittam...sosem ;) Mindíg csak odáig jutottam el hogy megszagoltam...és a sebfertőtlenítő vagy a szélvédőmoso ugrott be róla :lol:

De azt mondják hogy van 1 jellegzetes íze.. hát nemtom, egyszer majd nekirugaszkodok

:D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Mi hajnal 4-ig házibuliztunk, majd kb. 13:00 körül keltünk. Vagyis felkeltem reggel, de úgy fájt a fejem :D, hogy megmozdulni nem bírtam, így inkább aludtam tovább. ;) Megittam este vagy 5l sört, pezsgőt, meg még egy csomó mindent. Nagyon jól telt ez a szilveszter! :D

jövőre akkor odamegyek én is bulizni...

Tudjuk. ;) Most próbáljuk az asszonnyal pusztítani a pezsgőt , hát öregem ezt sose fogom megszeretni. :lol: És még félig van az üveg! :blink: És még van fehér-vörösbor, meg egy doboz Zlatyí Bazant. :rolleyes: A pálinkák sokáig elállnak ugye?

mi most faterral, meg nagyfaterral egy üveget bevertünk, de érdekes pezsgő volt bubi nélküli :D szinte bor volt

de én szeretem a pezsgőt is

Link to comment
Megosztás:

Pedig egy jó pezsgő az jóaz. :rolleyes: Egyedül annyi baj van vele hogy szemét egy pia... elfogy belőle egy üveg mire észreveszi az ember hogy ez ütni is tud, de azt is csak azon veszi észre hogy nem látja rendesen meddig van még a sörös üveg. ;) :lol: Én 10 óra után ittam meg az első heinekent, attán kis pezsi (hogy apám mé' pont ajándékpezsgőt nyitott :lol: :blink: ) szal abból egy pohár, utána kis feljavítás rendes pezsgővel, aztán tüzijáték-nézés az ablakból. Piából ennyi. ;) Más miatt volt jó ez a szilveszter ;) ;) Jah meg barátnőmnél (az előző telefonom most nála van) megtaláltam egy jegyzetelést amibe írogattam a Ribinek a kínjait. Kiegészítettem, azzal ami abba nem volt benne, és pislogtam fél órát hogy "úúbazzeg..." Aztán elküldtem Lacinak, nehogy azt higyje hogy az ő autójával van sok baj :lol: ;) :)

:D ;) :D

hát.....olvastam az smst...és nézem.... 6 darab smsben foggadta a telefon.. ;) először csak néztem hogy Te jóisten mi ez a listaaaa? Felolvastam uncsitesómnak... ő meg: ;) :D :D Nagyon kitartó srác...ritka az ilyen, és hozzátette, de becsülendő ;)

Ő is nagy opeles... 3szor törték össze a d kadettjét... mindíg megcsináltatta, és úgy van vele: " Próbálkoznak..próbálkoznak.. DE NEM LEHET ELPUSZTÍTANI!! "

Link to comment
Megosztás:

hát.....olvastam az smst...és nézem.... 6 darab smsben foggadta a telefon.. :D először csak néztem hogy Te jóisten mi ez a listaaaa? Felolvastam uncsitesómnak... ő meg: :rolleyes: :blink: :lol: Nagyon kitartó srác...ritka az ilyen, és hozzátette, de becsülendő :D

Ő is nagy opeles... 3szor törték össze a d kadettjét... mindíg megcsináltatta, és úgy van vele: " Próbálkoznak..próbálkoznak.. DE NEM LEHET ELPUSZTÍTANI!! "

Akkor tőle igazi elismerés ;) ;)

Tudom, azért küldtem a végét külön, mert ha hozzáírtam az utsó mondatot a listához akkor már MMS-nek konvertálta a telefonom, mert átlépte az SMS-MMS határt az üzenet mérete :D :D

Link to comment
Megosztás:

jövőre akkor odamegyek én is bulizni...

mi most faterral, meg nagyfaterral egy üveget bevertünk, de érdekes pezsgő volt bubi nélküli :blink: szinte bor volt

de én szeretem a pezsgőt is

Ilyen mennyiségben nem alkoholizálok, egyszer megpróbálta, zsenge lyánykoromban olyan 15-lehettem egy csajt hívtam el egy lagziba, gondoltam idelye férfivá érnem minden téren, úgyhogy ittam is, a csajjal meg háááát....maradjunk abban, hogy orális élményem volt vele, tartotta a fejem a lavór felett. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen mennyiségben nem alkoholizálok, egyszer megpróbálta, zsenge lyánykoromban olyan 15-lehettem egy csajt hívtam el egy lagziba, gondoltam idelye férfivá érnem minden téren, úgyhogy ittam is, a csajjal meg háááát....maradjunk abban, hogy orális élményem volt vele, tartotta a fejem a lavór felett. :blink:

lavóór...akkor már vezess porcelán buszt, vagy menj ki a mezőre :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen mennyiségben nem alkoholizálok, egyszer megpróbálta, zsenge lyánykoromban olyan 15-lehettem egy csajt hívtam el egy lagziba, gondoltam idelye férfivá érnem minden téren, úgyhogy ittam is, a csajjal meg háááát....maradjunk abban, hogy orális élményem volt vele, tartotta a fejem a lavór felett. :D

:blink: :lol: Haverokkal kell kezdeni, ők nem fogdossák az ember fejét hanem simán kitámasztják, ne kelljen foglalkozni vele amíg ők isznak tovább :D :D Havernak olyan fejtámasztást építettünk hogy szerintem egy rajzfilmbe se terveznek bonyolultabbat ;) (viszont nem is unatkoztunk ;) ) Nem baj nem kell inni, több marad :D :lol: De amúgy télleg semmi? egy pohár vörösbor 2-3 hetente vagy valami? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor tőle igazi elismerés ;) :rolleyes:

Tudom, azért küldtem a végét külön, mert ha hozzáírtam az utsó mondatot a listához akkor már MMS-nek konvertálta a telefonom, mert átlépte az SMS-MMS határt az üzenet mérete :D :blink:

Mutattam neki a verdádat, mondta hogy szép gép ;) Hát elolvasni is sok volt... :lol: Nem elég hozzá 1-2-3 levegővétel :D

Link to comment
Megosztás:

lavóór...akkor már vezess porcelán buszt, vagy menj ki a mezőre :blink:

Anyámék a másik szobába voltak, épp eléggé idegesek voltak, hogy 15 évesen nőt hotam, hát még ha tudtaák volna, hohy ittam is! Eléggé konzervatívak.

:lol: :D Haverokkal kell kezdeni, ők nem fogdossák az ember fejét hanem simán kitámasztják, ne kelljen foglalkozni vele amíg ők isznak tovább ;) :lol: Havernak olyan fejtámasztást építettünk hogy szerintem egy rajzfilmbe se terveznek bonyolultabbat ;) (viszont nem is unatkoztunk :D ) Nem baj nem kell inni, több marad :D :lol: De amúgy télleg semmi? egy pohár vörösbor 2-3 hetente vagy valami? :rolleyes:

Nem, tegnap előtt próbáltam meginni egy pohár vöröset, de tele lettem kiütésekkel. Olyan női piák, dinnyelikőr, meg hasonló ha nagyon muszáj még lemennek. De inkább hagyom, minek erőltetni? Ahogy írtad több marad nektek! :D

Link to comment
Megosztás:

Mutattam neki a verdádat, mondta hogy szép gép ;) Hát elolvasni is sok volt... :D Nem elég hozzá 1-2-3 levegővétel ;)

:lol: Volt olyan is hogy szép volt :D Nah majd idén :D :rolleyes: Szép lista...remélem egy darabig nem lesz mivel folytatni a kasztni-elemeken meg a légszűrőházon kívül :blink:

Link to comment
Megosztás:

hú emberek....38órán belül aludtam 2-3 órát.... :rolleyes: fúú...már nagyon "tilt" lefele az "elektronika" :blink:

és még most sem vagyok álmos...csak érzem hogy nehéz a fejem és ha ledőlnék 1 percen belül bealudnék... :lol:

Na jóvan.. Jóccakát mkinek :D

Link to comment
Megosztás:

Na, én is előkerültem. :rolleyes:

A babonások kedvéért megvártam míg Ti (mármint a férfiakon van a hangsúly) kiboldogújévezitek magatokat. ;)

Szóval...

Boldog új évet kívánok Mindenkinek! :blink:

Minden évben szilveszterkor biztosra veszem, hogy nem lehet alulmúlni az előző évi TV műsort, de mindig tévedek. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.