Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát majdnem, bontottam igazit is, de csak fél pohárral tudtam meginni belőle, meddíg áll el felbontva? :rolleyes:

Az kevés mint sünben a dauer :D ;) meddig? :lol: Míg a kupak rajta van és főleg hideg helyen tárolod.. :) :D :lol:

BUÉK

buzulós ujévet kívánok :lol:

rem mindenkinek jobb volt a szilvesztere mint nekem, mert ez életem leghurkábbja volt

le is léptem 1körül

Jáá, neked is ;)

Valamelyik nap voltam feléd, gondoltam kiruglak az ágyból csak úgy poénként :D ;) de mondom hajnal fél 8-kor neked az még nagyon korán lesz.. :D :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az kevés mint sünben a dauer :blink: :lol: meddig? :rolleyes: Míg a kupak rajta van és főleg hideg helyen tárolod.. ;) ;) :D

Próbáltam akoholizálni, van még egy fél üveg vörösbor, gondoltam úgyis azt mondják egészséges napi egy pohárral, esténként megiszogatom. Aztán az első adag másfél decitől tele lett a nyakam vörös kiütésekkel, úgyhogy maradok a kólánál. :D Próbálok barátkozni a gondolattal, nem a májzsugorodás fog elvinni. :D

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan? Se pia, se p@na? :lol:

pia s volt, meg még puna is egész jó arányban volt, csak aztán még jöttek hivatlanok is, azok meg kukisok voltak... meg nem is csípem, így dobbantottam inkább

Az kevés mint sünben a dauer :D ;) meddig? :blink: Míg a kupak rajta van és főleg hideg helyen tárolod.. :lol: :D :lol:

Jáá, neked is :)

Valamelyik nap voltam feléd, gondoltam kiruglak az ágyból csak úgy poénként :D ;) de mondom hajnal fél 8-kor neked az még nagyon korán lesz.. :D :rolleyes:

áh felszoktam kelni 7 körül, ha beugrottatok volna méga macit se zuzza le az öreg.

Link to comment
Megosztás:

pia s volt, meg még puna is egész jó arányban volt, csak aztán még jöttek hivatlanok is, azok meg kukisok voltak... meg nem is csípem, így dobbantottam inkább

Jó neked én hova dobbantsak otthonról, ha unom a banánt? :rolleyes: Este 8-kor kerítést foltoztam, mert amikor kimentünk az utcára dobálni a recsegőket az a hülye kutya kibontotta a kerítést, mert hátrazártam.

Link to comment
Megosztás:

Jó neked én hova dobbantsak otthonról, ha unom a banánt? :rolleyes: Este 8-kor kerítést foltoztam, mert amikor kimentünk az utcára dobálni a recsegőket az a hülye kutya kibontotta a kerítést, mert hátrazártam.

hátőőő

nemtom milyen az, de szivesen lennék már itthon is szilveszterkor...

na nem anyu apuval csak...

Link to comment
Megosztás:

áh felszoktam kelni 7 körül, ha beugrottatok volna még a macit se zúzza le az öreg.

Na ha azt tudom akkor belépek egy kicsit :D az a csattanás meg olyan délután fél 5-5 közt volt :lol:

Este 8-kor kerítést foltoztam, mert amikor kimentünk az utcára dobálni a recsegőket az a hülye kutya kibontotta a kerítést

nagylol.gif

És még te mondod, hogy nem bulizol.. :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

De igen, csak aztán rájöttem, hogy astrával nehéz driftelni. :D

Nézd el nekem, fejembe szállt a bubi. ;)

Hát nem csodálom hogy egy ilyen a feledbe szállt :blink: : este koccintottunk ilyennel a gyerekekkel, aztán nagyon gyorsan letették, mondom nem jó, gyerekek? Megkóstoltam, hát öregem tényleg nagyon sz@r ízű a barackos pezsgő. Pedig de várták a kicsik hogy ők is pezsgőt ihassanak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

BUÉK mindenkinek. Na...nekem meg azért fáj a fejem mert reggel 8kor feküdtem le, 10kor keltem.. :blink: Fáradt vagyok...de nem voltam részeg ;)

Mi hajnal 4-ig házibuliztunk, majd kb. 13:00 körül keltünk. Vagyis felkeltem reggel, de úgy fájt a fejem :rolleyes:, hogy megmozdulni nem bírtam, így inkább aludtam tovább. :D Megittam este vagy 5l sört, pezsgőt, meg még egy csomó mindent. Nagyon jól telt ez a szilveszter! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi hajnal 4-ig házibuliztunk, majd kb. 13:00 körül keltünk. Vagyis felkeltem reggel, de úgy fájt a fejem :rolleyes:, hogy megmozdulni nem bírtam, így inkább aludtam tovább. :D Megittam este vagy 5l sört, pezsgőt, meg még egy csomó mindent. Nagyon jól telt ez a szilveszter! :lol:

Ami azt illeti nekem eléggé kókány volt...Dehát... Akik közelebb állnak hozzám azok tudják miért. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ami azt illeti nekem eléggé kókány volt...Dehát... Akik közelebb állnak hozzám azok tudják miért. :D

Tudjuk. ;) Most próbáljuk az asszonnyal pusztítani a pezsgőt , hát öregem ezt sose fogom megszeretni. :lol: És még félig van az üveg! :blink: És még van fehér-vörösbor, meg egy doboz Zlatyí Bazant. :rolleyes: A pálinkák sokáig elállnak ugye?

Link to comment
Megosztás:

Tudjuk. :D Most próbáljuk az asszonnyal pusztítani a pezsgőt , hát öregem ezt sose fogom megszeretni. ;) És még félig van az üveg! :blink: És még van fehér-vörösbor, meg egy doboz Zlatyí Bazant. :rolleyes: A pálinkák sokáig elállnak ugye?

Jaja elég sokideig. Nekem az a fura hogy a bort szeretem...még a legrosszabb savanyúbb sz.rt is, viszont a pezsgőtől valahogy ráz a hideg... Lenyelem, és kiráz a hideg. :lol:

Mi csinálunk házi bort is...Tavaly voltunk faterral kint nyírábrányba, ugye onnan hoztunk be 1 pár 2literes flakonnal. Aztán városba megálltunk nézelődni mert még akkor kapcsolták fel elsőnek a díszvilágítást. És a főtéren volt 2 hajléktalan. 1 nő meg gondolom az ura... Faterral adtunk nekik 1 flakonnal...Átmelegíti őket. Heej de hálásak voltak szegények. :D

Ha nemtod sehova se tenni, egy hajléktalan lehet hogy nagyon örülne neki ;) ( max felmelegíti, ha ennyi öröme van már )

Link to comment
Megosztás:

Jaja elég sokideig. Nekem az a fura hogy a bort szeretem...még a legrosszabb savanyúbb sz.rt is, viszont a pezsgőtől valahogy ráz a hideg... Lenyelem, és kiráz a hideg. :blink:

Én meg semmilyen szeszt nem szeretek, eddíg mindíg 2 decis pezsgőt vettünk, és az asszony egyedül itta meg. Most nem kapott, és vett egy nagy üveggel, de asszem tőlem ott fog megbuggyanni a hűtőbe. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jaja elég sokideig. Nekem az a fura hogy a bort szeretem...még a legrosszabb savanyúbb sz.rt is, viszont a pezsgőtől valahogy ráz a hideg... Lenyelem, és kiráz a hideg. :rolleyes:

Mi csinálunk házi bort is...Tavaly voltunk faterral kint nyírábrányba, ugye onnan hoztunk be 1 pár 2literes flakonnal. Aztán városba megálltunk nézelődni mert még akkor kapcsolták fel elsőnek a díszvilágítást. És a főtéren volt 2 hajléktalan. 1 nő meg gondolom az ura... Faterral adtunk nekik 1 flakonnal...Átmelegíti őket. Heej de hálásak voltak szegények. :blink:

Ha nemtod sehova se tenni, egy hajléktalan lehet hogy nagyon örülne neki :lol: ( max felmelegíti, ha ennyi öröme van már )

Ez detto velem is így van. Ihatok sokfélét is akár, nem leszek szarul, de ha pl egy sima vacsorához megiszok fél pohár pezsgőt, rosszul leszek tőle. Már az illatától is émelygek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.