Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem is :lol: főleg mert a hifim nem ismeri az mp3-at és usb sincs rajta ;) és mikor abban a néhány hónapban 1x odab#sznék neki, hogy a redőnyt is rázza és omlik a plafonról a vakolat :rolleyes: :D akkor nem szeressem a nótabukkomat is nyomatni közben mert valami zizegés van a hangjában akkor -így meg nincs- és azok a mixek pedig nem férnek fel egy lemezre... :D :D ;)

Azért ez a transmitter is elég sok zajt csinál...főleg ha igy akarod nyomatni...vagy nem? Igy nem próbáltam, pedig én is meg tudom dübörögtetni a cuccost hogy a fal is mozog... :D De akkor már nyomatom a PC-ről, ha úgy van kedvem. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Miért is van két egér? :rolleyes:

Ha nem tűnt fel ott lent az asztal bal oldalában van egy asztali gép (amit vagy 1 éve eladtam :D kár volt :lol: ) igaz ez a kép régebbi :D

jól néz ki ;)

nekem most ez van az astrámban :blink: (áttettem a fábiából)

Én azért nem teszek bele komoly cuccost, hogy lerázza róla a festést is.. :D :lol:

Azért ez a transmitter is elég sok zajt csinál...főleg ha igy akarod nyomatni...vagy nem?

De akkor már nyomatom a PC-ről, ha úgy van kedvem. ;)

Nekem nem zajos :D igaz van vagy fél méterre a hifitől :)

Én azért nem szeretem nyomatni notiról mert akkor zajos, valami "hang" kijön a töltőből, valami nem egyenáramú (vagy szakaszos egyenfesz vagy passz mi) ami érdekes cirippelést csinál ;) de ha csak akkuról megy akkor nem de akkuról még talán vagy 15x ment a nótás.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én azért nem teszek bele komoly cuccost, hogy lerázza róla a festést is.. :D ;)

igaz ami igaz.... :rolleyes: reszket is mindene a kicsikének... 240.000 km után már nem az igaziak az illesztések :blink: :D de a fábiában igazán szépen szól :D

ebbe csak próbaképpen raktam be ;) a baj az, hogy nagy helyet foglal, és nem sok minden fér mellé :D (főleg a fábiában :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Faca. :blink: Írtam erre már egypárszor, hogy mindíg a lehető legmesszebb parkolók az áruházak bejáratától. Olyan messze, ahonnan rajtam kívül már senki nem akar gyalogolni, és mindíg sarokban, legalább egyik oldal védve legyen. Persze ez sem 100%-os garancia, kisebb az eséy, hogy lezúznak, mint amikor beállok a többiek közé, és nézem mikor baccák nekem az ajtót, meg hogyan szerencsétlenkednek kiálláskor-beálláskor.

Azt tudod ahogy akik igazán szerencsétlenek, és eszükbe se jut hogy esetleg be tudnak parkolni egy kisebb helyre azok mennek a távoli részre? :rolleyes: Esélyt se látnak rá hogy be tudnak vergődni egy szűkebb helyre, úgyhogy inkább messzebbre mennek (legalábbis felénk ez a felosztás :lol: )

Link to comment
Megosztás:

jól néz ki :lol:

nekem most ez van az astrámban :rolleyes: (áttettem a fábiából)

így mutat éjjel :D

azé' ez se kutya :blink: :D ;)

Mi a túró ez, fluxuskondenzátor? ;) :lol:

Ha nem tűnt fel ott lent az asztal bal oldalában van egy asztali gép (amit vagy 1 éve eladtam :lol: kár volt :D ) igaz ez a kép régebbi :D

Ja gondoltam is, meg kerestem a képen, de nem találtam.

Link to comment
Megosztás:

Mi a túró ez, fluxuskondenzátor? :rolleyes: :blink:

Ja gondoltam is, meg kerestem a képen, de nem találtam.

Ez egy olyan fogyasztáscsökkentő eszköz ami a légnyomást használja kiegészítő hajtásként. Új típusú hibrid. Nem villanymotor a kiegészítés, hanem membrán, ami tolja hátra a levegőt, és ezzel hajtja előre az autót :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Tudtam ám, csak most nem volt eszemben. :lol: :blink: Úgy mint itt.:Klikk ide. :rolleyes:

Nem ez a rovar riasztós változat. Nugodtan lehúzhatod az ablakot bármikor, nem tud berepülni rajta egy dög sem mert a légnyomás visszaküldi. Kapható hozzá a szomszédriasztó kiegészítő is, csak egy firmware frissítés kell hozzá (másik szám) és már használható is. :D

Link to comment
Megosztás:

Jóóóreggelt urak!

Jó ez a Miskóc ;) lehet venni minden ócsóságot -legalábbis Debrecenhez képest, bár volt ami nem gyengén drágább volt de az nem műszaki cikk meg olyan Db.-ben nincs is :rolleyes:

No, amin a hangsúly: vettem egy ilyen fm transmittert -leírásától kicsit olcsóbban a miskóczi kórában..

Leírás róla.

Tapasztalatok: a hangerőt nem szabad fullra felvinni mert baromira torzít (30 a max, 26-27.-en jó a hangja), próbáltam 2 GB-os SD kártyával, 4 GB-os pendrive-val és pozitív az eredmény, szépen kezeli mindkettőt. :D :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ami viszont a rossz a jóban, hogy a Pandát megint lezúzták -a Brikósztór parkolójában :blink: még jó, hogy nem az Astrával voltam ;) mondjuk nem nagy a kár (??? -olyan 70-75 ropi a márkaszervíz szerint a cseréje) elcsattant az első lőkös, egy idősebb csávó pótcsokival rámászott de hála az égnek más részének nem lett baja. És ami jó ebben a rosszban, hogy korrekt volt az öreg, nem lépett le hanem megvárt és rendezi a kárt :D ilyen is ritka a világban, simán leléphetett volna de mégse tette. Dícséretes.. :lol: :lol: :)

Esküszöm kitüntetném a becsületesek érdemrendjével.. :lol: :D

Mondjuk asszony meg majdnem agyvérzést kapott, az idegtől az orrvérzés jött rá... ;)

nekem is van, de az enyém néha eléggé zúg, meg recseg...

de annyit megért

Link to comment
Megosztás:

Amúgysem úgy ismerlek mintha nagyon szívbajos lennél...vagy tévedek? ;)

Nem szoktam duhajkodni. :blink:

De megszoktam,ha a Rekord megindult akor mindenki félreállt. :lol:

Én szeretném felnevelni Juniort. :D

Viszont holnaptól már17 éves lesz a jogsim. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ugyan az aláirásomban is benne van, de azért igy mégis "közvetlenebb" a dolog.

Aki bulizni megy, jó bulizást, aki meg aludni annak jóccakát, de mindenkinek boldog új évet kivánok! :blink: :rolleyes:

..én léptem zülleni hogy "tiszta fejjel" essek bele a 2010-es évbe.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.