Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha lebukás van, a tanúsítványadó bukja az engedélyét, a vizsgabiztos, mint köztisztviselő büntetőjogi felelősséggel tartozik, az autótulaj pedig egy ideig nélkülözni fog (autó és pénzügyileg is). A vizsgahely pedig számíthat a NKH-tól visszamenőleges ellenőrzésre, aminél visszahívják a korábban vizsgáztatott járműveket.

Volt már erre példa. Több vizsgabiztost is ismerek, ők nagyon haragszanak az ilyenekért és át sem engedik. Ők betartják a jogszabályokat és mással is betartatják. Sőt a vizsgabiztosokat is ellenőrzik rendszeresen. Sokszor tapasztalom.

Szerintem ebből nem nagyon lehet káruk,mert ugye nem bizonyítható,hogy a vizsgaidőben már át volt építve.

Egyébként nem tudom,hogy végülis mi a dolguk(a motortérben),de mióta nálam van az autó,2x volt műszakin és nem kellett kinyitni a motorháztetőt,pedig nem is ismerős,vagy ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ebből nem nagyon lehet káruk,mert ugye nem bizonyítható,hogy a vizsgaidőben már át volt építve.

Egyébként nem tudom,hogy végülis mi a dolguk(a motortérben),de mióta nálam van az autó,2x volt műszakin és nem kellett kinyitni a motorháztetőt,pedig nem is ismerős,vagy ilyesmi.

jó helyre hordod :rolleyes:

azért a mociszámotmeg kellene nézniük :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ennyiért meg nem nyitják ki...biztos stimmel. :blink:

Sajnos nem mindig stimmel. A kedvencem, hogy a forgalmiban el van ütve egy karakter akár a motorszámnál, akár a vázszámnál. Ilyenkor a tulajnak is el van ütve egy pár napja :rolleyes:

Nem is beszélve a keverékképző rendszer kódjának egyeztetéséről.

Ezt a műszaki adatlapon rögzíteni kell, és a vizsgabiztos nyomtatja.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem mindig stimmel. A kedvencem, hogy a forgalmiban el van ütve egy karakter akár a motorszámnál, akár a vázszámnál. Ilyenkor a tulajnak is el van ütve egy pár napja :blink:

Nem is beszélve a keverékképző rendszer kódjának egyeztetéséről.

Ezt a műszaki adatlapon rögzíteni kell, és a vizsgabiztos nyomtatja.

Nekem pl a forgalmiban a teljesítmény nem stimmel. Ugyebár 51kW az enyém, de a forgalmiban 55kW van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem mindig stimmel. A kedvencem, hogy a forgalmiban el van ütve egy karakter akár a motorszámnál, akár a vázszámnál. Ilyenkor a tulajnak is el van ütve egy pár napja :blink:

Nem is beszélve a keverékképző rendszer kódjának egyeztetéséről.

Ezt a műszaki adatlapon rögzíteni kell, és a vizsgabiztos nyomtatja.

Jaja. A vizsgapapíron is rajta van, hogy milyen keverékképzési rendszere van a gépsasnak. ;) Legalábbis az enyémen. Totál hivatalos vizsga vót.

Nekem pl a forgalmiban a teljesítmény nem stimmel. Ugyebár 51kW az enyém, de a forgalmiban 55kW van. :rolleyes:

Forgalmi tuning! :lol: :D Amúgy átszámítás szerint 52kW-os a tied (0,735498 * 71 LE).

Link to comment
Megosztás:

Jóóóreggelt urak!

Jó ez a Miskóc ;) lehet venni minden ócsóságot -legalábbis Debrecenhez képest, bár volt ami nem gyengén drágább volt de az nem műszaki cikk meg olyan Db.-ben nincs is :rolleyes:

No, amin a hangsúly: vettem egy ilyen fm transmittert -leírásától kicsit olcsóbban a miskóczi kórában..

prodpic_31391_1_L.jpg

Leírás róla.

Tapasztalatok: a hangerőt nem szabad fullra felvinni mert baromira torzít (30 a max, 26-27.-en jó a hangja), próbáltam 2 GB-os SD kártyával, 4 GB-os pendrive-val és pozitív az eredmény, szépen kezeli mindkettőt. :D :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ami viszont a rossz a jóban, hogy a Pandát megint lezúzták -a Brikósztór parkolójában :blink: még jó, hogy nem az Astrával voltam ;) mondjuk nem nagy a kár (??? -olyan 70-75 ropi a márkaszervíz szerint a cseréje) elcsattant az első lőkös, egy idősebb csávó pótcsokival rámászott de hála az égnek más részének nem lett baja. És ami jó ebben a rosszban, hogy korrekt volt az öreg, nem lépett le hanem megvárt és rendezi a kárt :D ilyen is ritka a világban, simán leléphetett volna de mégse tette. Dícséretes.. :lol: :lol: :)

Esküszöm kitüntetném a becsületesek érdemrendjével.. :lol: :D

Mondjuk asszony meg majdnem agyvérzést kapott, az idegtől az orrvérzés jött rá... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ami viszont a rossz a jóban, hogy a Pandát megint lezúzták -a Brikósztór parkolójában

Faca. :rolleyes: Írtam erre már egypárszor, hogy mindíg a lehető legmesszebb parkolók az áruházak bejáratától. Olyan messze, ahonnan rajtam kívül már senki nem akar gyalogolni, és mindíg sarokban, legalább egyik oldal védve legyen. Persze ez sem 100%-os garancia, kisebb az eséy, hogy lezúznak, mint amikor beállok a többiek közé, és nézem mikor baccák nekem az ajtót, meg hogyan szerencsétlenkednek kiálláskor-beálláskor.

Link to comment
Megosztás:

Faca. :rolleyes: Írtam erre már egypárszor, hogy mindíg a lehető legmesszebb parkolók az áruházak bejáratától

Na hát épp ez az, hogy eléggé messze álltam, el is áztam mire "tető" alá kerültünk szal gyalogolni kellett vagy 50-60 métert de hát pont ott tudott megfordulni az utánrohangával :blink: mindegy, a kasznit nem törte rommá csak a löki tört el, legalább újul.. ;) :lol:

Mingyá csinálok egy fotót... Csináltam de nem tudom feltölteni, valamiért nem jelenik meg az albumban... :D

Link to comment
Megosztás:

Jóóóreggelt urak!

Jó ez a Miskóc ;) lehet venni minden ócsóságot -legalábbis Debrecenhez képest, bár volt ami nem gyengén drágább volt de az nem műszaki cikk meg olyan Db.-ben nincs is :rolleyes:

No, amin a hangsúly: vettem egy ilyen fm transmittert -leírásától kicsit olcsóbban a miskóczi kórában..

Leírás róla.

Tapasztalatok: a hangerőt nem szabad fullra felvinni mert baromira torzít (30 a max, 26-27.-en jó a hangja), próbáltam 2 GB-os SD kártyával, 4 GB-os pendrive-val és pozitív az eredmény, szépen kezeli mindkettőt. :D ;)

Jó reggelt! :blink:

A Tescoban (is) 2990Ft-ért vettem a múltkor és tegnap a komáromi Euronics-ben is annyiért volt. Annyit még megér, szerintem. :lol: A tapasztalataim hasonlóak bár kártyával nem próbáltam. Ami USB kulcs eetében zavaró számomra, hogy mindig az első szám elejétől indul és nem lehet "beletekerni" a számokba. Igaz, ez csak azoknál a hosszú mixeknél zavaró mint amilyeneket Xray-től húztam le, 3-4 perces számoknál nem.. Az is igaz, hogy azóta már tovább is adtam a tesómnak mert ő jobban kihasználja...nekem sokszor elég a menetzaj is vezetés közben. :D

Link to comment
Megosztás:

Annyit még megér, szerintem.

Szerintem is :blink: főleg mert a hifim nem ismeri az mp3-at és usb sincs rajta :D és mikor abban a néhány hónapban 1x odab#sznék neki, hogy a redőnyt is rázza és omlik a plafonról a vakolat :rolleyes: ;) akkor nem szeressem a nótabukkomat is nyomatni közben mert valami zizegés van a hangjában akkor -így meg nincs- és azok a mixek pedig nem férnek fel egy lemezre... :D ;) :D

ilyen a hangosom :lol: tudom nem egy nagy szám de szeressem mert tud azért valamit... :D

www.tvn.hu_90c41b2a0e239370030974c3ac036480.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is :lol: főleg mert a hifim nem ismeri az mp3-at és usb sincs rajta ;) és mikor abban a néhány hónapban 1x odab#sznék neki, hogy a redőnyt is rázza és omlik a plafonról a vakolat :blink: :D akkor nem szeressem a nótabukkomat is nyomatni közben mert valami zizegés van a hangjában akkor -így meg nincs- és azok a mixek pedig nem férnek fel egy lemezre... :lol: :D :D

ilyen a hangosom :D tudom nem egy nagy szám de szeressem mert tud azért valamit... ;)

http://s1.images.www.tvn.hu/2009/02/09/13/...4c3ac036480.jpg

Miért is van két egér? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.