Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! Szerintetek miért van az hogy, ha írok vagy épppen érkezik egy hozzászólás ide a fórumba, pl:10:00-kor, nekem úgy tünteti fel, hogy 12:00 kor írtam vagy írta be valaki. Szóval 2 órát siet. Van valami óra amit itt a fórumon belül kell beállítanom?

Boldog Újévet minden kedves fórumozó opelesnek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szerintetek miért van az hogy, ha írok vagy épppen érkezik egy hozzászólás ide a fórumba, pl:10:00-kor, nekem úgy tünteti fel, hogy 12:00 kor írtam vagy írta be valaki. Szóval 2 órát siet. Van valami óra amit itt a fórumon belül kell beállítanom?

Boldog Újévet minden kedves fórumozó opelesnek!

Fent vezérlőpult, balra lent fórum beállítások, és ott van az alap időzóna beállítása. Most meg nem mondom merre kell állítani, kicsit próbálgasd, és úgyis meglátod.

Link to comment
Megosztás:

TEGNAP NEM VÁLASZOLT SENKI :rolleyes:

Kösz a színe tényleg jó és még gyári fényezés ma délután kiprobáltam a kocsit biggrin.gif biggrin.gif .Átnéztem a kasznit egy nagyon pici rozsda van a sárvédőn de nem vészes új gumik vannak rajta a motorja szerintem jó. De már két probléma az egyiket már említetem ugye zug a diffi a misik amit menet közben nem észrevehető csak ha az elejét gyomkodom elég hamar felpattan szóval a lengés csilaptot is hamarosan lehet cserélni. De ráér ugye mert friss müszakis rolleyes.gif

Link to comment
Megosztás:

TEGNAP NEM VÁLASZOLT SENKI :blink:

Kösz a színe tényleg jó és még gyári fényezés ma délután kiprobáltam a kocsit biggrin.gif biggrin.gif .Átnéztem a kasznit egy nagyon pici rozsda van a sárvédőn de nem vészes új gumik vannak rajta a motorja szerintem jó. De már két probléma az egyiket már említetem ugye zug a diffi a misik amit menet közben nem észrevehető csak ha az elejét gyomkodom elég hamar felpattan szóval a lengés csilaptot is hamarosan lehet cserélni. De ráér ugye mert friss müszakis rolleyes.gif

Mi a kérdés? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A kérdés hogy megéri e megvenni a vasat nekem 250000 mondott két részletben is kifizethetem

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...astra_f-3472853

Elég kevés ez egy autó megitéléséhez, de ennyiért én megnézném/megnézetném és felméretném, hogy még mennyit kell rákölteni "sürgősen"...Ehhez nem kell "Opelos" szaki sem feltétlenül, de mindenképp egy olyan illető nézze meg aki nagy valószinűséggel meg is tudja mondani pl. annak a zúgásnak az okát illetve a hiba/hibák javitásának költségeit. Szerintem, ha olyan 350e-be belefér mindennel együtt, akkor érdemes lehet megvenni, ha egy F Astrára vágysz épp. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A kérdés hogy megéri e megvenni a vasat nekem 250000 mondott két részletben is kifizethetem

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...astra_f-3472853

Ebből a hirdetésből nem derül ki semmi! :lol: A hirdetőnek az a fontos, hogy megmutassa, hogy milyen színű a féknyereg, meg milyen felni van rajta? :D Ezeket hirdeti, vagy az autót? :rolleyes: Viszont az autóról semmi sem derül ki! Így a hirdetés alapján én semmit nem adnék érte! Meg kell nézni, mennyit kell rákölteni és utána el kell gondolkodni rajta, hogy megéri e megvenni, vagy inkább egy másikat lenne érdemesebb megvenni... Ahogy Brezsó is írta, ehez nem kell szakinak lenni! :blink:

Link to comment
Megosztás:

A kérdés hogy megéri e megvenni a vasat nekem 250000 mondott két részletben is kifizethetem

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...astra_f-3472853

Nincs írva felszereltség sem,ha teljesen fapad,még sok is lehet érte.De elég szépnek tűnik kívülről.

Tegnap egyébként vettünk 220-ért rokonoknak egy 92/12 havi c16nz-t,elég jól felszerelt,csak a tanklyuk környékére kell költeni egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

TEGNAP NEM VÁLASZOLT SENKI :rolleyes:

Kösz a színe tényleg jó és még gyári fényezés ma délután kiprobáltam a kocsit biggrin.gif biggrin.gif .Átnéztem a kasznit egy nagyon pici rozsda van a sárvédőn de nem vészes új gumik vannak rajta a motorja szerintem jó. De már két probléma az egyiket már említetem ugye zug a diffi a misik amit menet közben nem észrevehető csak ha az elejét gyomkodom elég hamar felpattan szóval a lengés csilaptot is hamarosan lehet cserélni. De ráér ugye mert friss müszakis rolleyes.gif

Írtam, a difit olyan hallgassa meg aki ért hozzá, amúgy menet közben hallatszik, vagy álló helyzetben? A kilóméteróra állása fel az ilyen idős korú kocsikhoz képest. Vezérlés csere mikor esedékes? Fékek mennyire kopottak? Ha gyanakszol a lengéscsillapítóra nekem egy ezresért mérték ki és nem volt 3 perc. Igazából nem az a gond ha felpattan, hanem ha nem csillapodik a hullámzás. De rengeteg ilyen koru-áru kocsi van, nem szabad beleszeretni az elsőbe. A tankbeömlő felett bellül nem rohad? Termosztát jó, volt fűtés a próbaúton? Aláfekszel, a blokk alja nem olajos?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.