Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igazából az én nővérem varrónő...szóval csak azt mondja meg, hogy hol kapok 300 forintér bőrt! Mert ugye műbőrböl nem érdemes mert 1 éven belül hulladék lesz belőle. Tudom, mert én 4ezerért vettem gyárit, és másfél év alatt teljesen K.O

Ez sem bor, csak mubor....

Nyomozok majd bor ugyben csak abbol is valami jobb fajta kell ami birja a gyurodest (szo szerint :rolleyes:)

Mubort meg barmelyik meteraruban lehet venni.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez jó kis csevej volt :rolleyes: :blink:

****** üzenete:

*te

*kibeb#szottul dolgozó lány jó ez az új combo

*következő kocsim ilyen lesz

Sanci üzenete:

*1.6?

****** üzenete:

*jah

Sanci üzenete:

*nz?

****** üzenete:

*mittomén

*talán

Sanci üzenete:

*x-es moci vagy z-s?

****** üzenete:

*nemtudom

Sanci üzenete:

*8 vagy 16 szelep?

****** üzenete:

*hát b+ most tényleg ennyire sügérnek nézel?

:lol: :D ;)

tartalmas! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem kulcsos a tanksapka, központis a tanksapka ajtó is.. Dupla védelem! :rolleyes:

Nekem is az volt, csak a mikor renováltam a rohadást nem tettem vissza a zárat. Amikor megvettem a kocsit, meg majdnem pajszerral feszítettem fel a tanksapkaajót, mert nem tudtam a zármotorról. :blink:

Link to comment
Megosztás:

:blink:

A legutolso ket varrassal (amikor mar csoszeruen ossze volt varrva es le kellett gepelni a varratot ketoldalt) megszenvedtem elegge...

Szoval kihagynam a lehetoseget :lol:

Mindjárt gondoltam... :D De Novy cartárs véleményét osztom, hogy bedobhatnád a gyik-ba. (méretek, sablonok...stb...részletesen)

Köszönjük :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ajtó? Mindjárt jövök....na 12 óránál bedugom, 10-nél nyit a kp, 2-nél zár.

ja, nekem is ilyen-lenne, ha működne :rolleyes:

... és három óránál reteszel, ha gyári. Ekkor lehet pörgetni is benne a kulcsot, rád se sz.rik a kpzár. :lol: Szóval túlforgatod a 2 óránál, akkor retesz és senki se ki se be. :D

Kb. 1 éve hiába fújtam be a zárat, csak a központi része jó, magát a reteszelő funkciót nem tudom használni. Amikor még jó volt, akkor meg néha magától bekapcsolt a riasztó. 2x vittem már riasztóshoz, de akkor ott mindig jó volt, aztán pár nap múlva megint sztrájkolt. Most, hogy be sem tudom reteszelni, aígy riasztó sem műkszik- pedig mondogattam neki, hogy Múkodj!!!- semmi reakció :blink:

Link to comment
Megosztás:

ja, nekem is ilyen-lenne, ha működne :rolleyes:

Kb. 1 éve hiába fújtam be a zárat, csak a központi része jó, magát a reteszelő funkciót nem tudom használni. Amikor még jó volt, akkor meg néha magától bekapcsolt a riasztó. 2x vittem már riasztóshoz, de akkor ott mindig jó volt, aztán pár nap múlva megint sztrájkolt. Most, hogy be sem tudom reteszelni, aígy riasztó sem műkszik- pedig mondogattam neki, hogy Múkodj!!!- semmi reakció :lol:

Igazából nem is próbáltam már régóta a zárakat, csak a központival használom. Illetve a gyerek a multkor kivett valamit a csomitartóból, és kulcsal nyitotta ki, én meg nem értettem miért nem zárja a kp-zár. :blink: Volt vagy 10 perc mire leesett, pontosabban megmondták. :D

Azért, mert nem volt a műsor alatt a tv-közelében. Nekünk leugrott a kanál. ;)

Link to comment
Megosztás:

Igazából nem is próbáltam már régóta a zárakat, csak a központival használom. Illetve a gyerek a multkor kivett valamit a csomitartóból, és kulcsal nyitotta ki, én meg nem értettem miért nem zárja a kp-zár. :lol: Volt vagy 10 perc mire leesett, pontosabban megmondták. :D

Azért, mert nem volt a műsor alatt a tv-közelében. Nekünk leugrott a kanál. ;)

Nekünk is, csak előtte meglegyintettem, és kiabáltam mellé hogy "méévagyhülye??? Pakoljál a saját TV-dre..." :rolleyes:

Én az életben nem próbáltam még ezt a reteszekős cuccot. Mióta megvan gombbal nyitom-zárom :blink:

Link to comment
Megosztás:

Aki megteheti :D ;)

Meg. Illetve volt egy idő hogy kulcs-al nyitottam, de akkor gyorsba risaztócserém is volt :lol: Úgydöntött hogy nem egned be a saját kocsimba :D De besz.pta. Eső is volt, időm se volt, ott a parkolóban kivágtam az egészet, behúztuk az autót, aztán egész nap járt a motor mert indítani nem lehetett nélküle (jó dolog a sok lopásellenes ketyere amíg nem a gazdát szivatja :D ;) ) nah mindegy. Kapott újat, azóta csak a központizármotorokat cserélgetem rendszeresen. Már csak egy régi van :rolleyes: de holnap megnézem ezt a reteszelős témát. A zafirában feltűnt hogy ha a zárás gombot kétszer nyomom rá akkor reteszel, és akkor a belső gombot se lehet felhúzni, de az enyémben még nem néztem :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.