Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hopp én meg kaptam még úgy tavasszal a telepvezetőmtől egy bontott de alig hiányos 100-as pack petárdát :D asszem meglesz az elfoglaltságom :lol: 1 személyes petárda-dobó verseny :D ;) csak kár, hogy nem gyalogsági petárda ;) mindegy :D jól megszórom a szembeszomszéd feljelentgetős öreglány kapuját :rolleyes: hátha lelökné a zsanérról... :blink:

A petárda unalmas, csak durran, én vettem két csomag recsegőt, meg két csomag tűzvirágot. Ezzel elleszünk egy darabig. Nagyobbat nem veszek, mert csalódtam bennük, olyan igazán szépen nem lehet legálisan venni, rakétáért, meg sima felmegy és szétrobban-ért meg nem adok ki 10 ezreket.

Link to comment
Megosztás:

nem adok ki 10 ezreket.

Én meg 1 forintot sem ilyen cuccokért :blink: ha kaptam akkor már csak nem utasítottam vissza de én saját magamtól nem adok ilyenekért pénzt vagy bármi értéket... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én meg 1 forintot sem ilyen cuccokért :lol: ha kaptam akkor már csak nem utasítottam vissza de én saját magamtól nem adok ilyenekért pénzt vagy bármi értéket... :rolleyes:

Nyócszáz forint volt a 4 csomag a kölyköknek. Igazából magamnak vettem, de a gyerekekre fogtam. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint sztem mindenkinek nekem is elkezdett a valtoszoknya teteje kikopni...

Emelle vettunk egy tesco dazdasagos ( :rolleyes:) varrogepet, gondoltam ki is probalom, csinaltam egy szoknyat:

http://kep.tar.hu/ambruzsg/50662166?o=0#2

Anyagkoltsege kb 300huf :blink:.

Aztan lenne egy kerdesem is....

1.7DTL-em van, es minden alkalommal amikor kinyitom a tanksapkat todul be a levego, van hogy hallom hogy a tank be volt horpadva es kihuppan.

Most megneztem alulrol a tankot latszik is hogy beszivta a vakuum...

Megneztem a tanksapkat az van ra irva hogy nincs rajta szelep.

Gyarilag veletlenul nem szellozo furattal ellatottal van az auton?

Kene hogy legyen vmi mas ut a tank szellozesere?

Link to comment
Megosztás:

jah jó lenne, mert nincs kedvem nekem se varrógépet venni :rolleyes:

de szerintem ha találok olcsón veszek...

már csak nénjémhez kell elmenni majd megtanulni varrni vele :blink:

Igazából az én nővérem varrónő...szóval csak azt mondja meg, hogy hol kapok 300 forintér bőrt! Mert ugye műbőrböl nem érdemes mert 1 éven belül hulladék lesz belőle. Tudom, mert én 4ezerért vettem gyárit, és másfél év alatt teljesen K.O

Link to comment
Megosztás:

Igazából az én nővérem varrónő...szóval csak azt mondja meg, hogy hol kapok 300 forintér bőrt! Mert ugye műbőrböl nem érdemes mert 1 éven belül hulladék lesz belőle. Tudom, mert én 4ezerért vettem gyárit, és másfél év alatt teljesen K.O

Nekem meg após szabó, egy emelettel lejjebb. Gép is van, anyag is akad, csak le kéne szedni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint sztem mindenkinek nekem is elkezdett a valtoszoknya teteje kikopni...

Emelle vettunk egy tesco dazdasagos ( :rolleyes:) varrogepet, gondoltam ki is probalom, csinaltam egy szoknyat:

http://kep.tar.hu/ambruzsg/50662166?o=0#2

Anyagkoltsege kb 300huf :blink:.

Aztan lenne egy kerdesem is....

1.7DTL-em van, es minden alkalommal amikor kinyitom a tanksapkat todul be a levego, van hogy hallom hogy a tank be volt horpadva es kihuppan.

Most megneztem alulrol a tankot latszik is hogy beszivta a vakuum...

Megneztem a tanksapkat az van ra irva hogy nincs rajta szelep.

Gyarilag veletlenul nem szellozo furattal ellatottal van az auton?

Kene hogy legyen vmi mas ut a tank szellozesere?

De van direkt tankszellőztetés, a tank tetejéről megy egy cső eéöször a tankbeömlőhöz, onnan meg előre, a motortérbe. Pontosan nem tudom, de páran már nyűglődtek vele, majd leírják mi a megoldás. Ideiglenes megoldás lehet egy pár 100forintos tecsós univerzális tanksapka amit kifúrsz, mégse horpadjon össze a tank.

Link to comment
Megosztás:

De van direkt tankszellőztetés, a tank tetejéről megy egy cső eéöször a tankbeömlőhöz, onnan meg előre, a motortérbe. Pontosan nem tudom, de páran már nyűglődtek vele, majd leírják mi a megoldás. Ideiglenes megoldás lehet egy pár 100forintos tecsós univerzális tanksapka amit kifúrsz, mégse horpadjon össze a tank.

Egyébként nekem ugye gyári központi záram van, így nem kulcsos a tankcső kupakja és a legutóbbi tankolásnál tűnt fel, hogy középen van egy 1-1,5mm-es lyuk. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nekem ugye gyári központi záram van, így nem kulcsos a tankcső kupakja és a legutóbbi tankolásnál tűnt fel, hogy középen van egy 1-1,5mm-es lyuk. :rolleyes:

Miért ha gyári a kp-zár, akkor nem kulcsos alapból a tanksapka? Ezek szerint mert nekem kulcsos akkor utólagos a záram?

Link to comment
Megosztás:

Hát ez jó kis csevej volt :rolleyes: :blink:

****** üzenete:

*te

*kibeb#szottul dolgozó lány jó ez az új combo

*következő kocsim ilyen lesz

Sanci üzenete:

*1.6?

****** üzenete:

*jah

Sanci üzenete:

*nz?

****** üzenete:

*mittomén

*talán

Sanci üzenete:

*x-es moci vagy z-s?

****** üzenete:

*nemtudom

Sanci üzenete:

*8 vagy 16 szelep?

****** üzenete:

*hát b+ most tényleg ennyire sügérnek nézel?

:lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.