Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is hidegindítóztam egyet ma ;) tak-tak..taktaktaktaktak...ennyi.. :) :D pedig jó ideje nem volt már bepöccintve :rolleyes:

No meg ha már egyszer beindult az olajkályha :lol: le is mostam a portól :D

www.tvn.hu_82e4d5d87ebba92e1fedda3d4133d048.jpg

www.tvn.hu_ec134fd54ff78963d406f433eb28f4da.jpg

De előtte még kigurultam a cégtelepre a műhelybe azt nézzünk már meg alját aknából milyen érdekességek vannak :blink: semmilyen ;) :D mehet műszakira... :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

De előtte még kigurultam a cégtelepre a műhelybe azt nézzünk már meg alját aknából milyen érdekességek vannak :blink: semmilyen :lol: :D mehet műszakira... ;) :D ;)

Mázlista. :rolleyes: Nekem nagyon reszelős hangja van hidegen, de nem is a motor, mintha a váltót hallanám, melegen már kisimul. Tán olajhiánya lehet. Biztos van még benne, tudom, mert ha nem lenne nem csöpögne. :D

Link to comment
Megosztás:

Mázlista. :rolleyes: Nekem nagyon reszelős hangja van hidegen, de nem is a motor, mintha a váltót hallanám, melegen már kisimul. Tán olajhiánya lehet. Biztos van még benne, tudom, mert ha nem lenne nem csöpögne. :D

:lol: Régi mondás: Addig jó mig csöpög mert akkor még van benne... :blink:

A "hőmérő" hogy van, mi lett vele?

Link to comment
Megosztás:

Jó a színe :D

Kösz a színe tényleg jó és még gyári fényezés ma délután kiprobáltam a kocsit :blink: :lol: .Átnéztem a kasznit egy nagyon pici rozsda van a sárvédőn de nem vészes új gumik vannak rajta a motorja szerintem jó. De már két probléma az egyiket már említetem ugye zug a diffi a misik amit menet közben nem észrevehető csak ha az elejét gyomkodom elég hamar felpattan szóval a lengés csilaptot is hamarosan lehet cserélni. De ráér ugye mert friss müszakis :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:blink: Régi mondás: Addig jó mig csöpög mert akkor még van benne... :rolleyes:

A "hőmérő" hogy van, mi lett vele?

Amióta felhúztam a motortérben jól mutat. Igaz, ha megállok akkor melegebbet mér a motor miatt, de menet közben nagyjából jó. Egyenőre marad itt, majd ha jó idő lesz kap új kábelt a kijelzőtől, ha nem javul akkor meg új jeladót. Most éppen halálra unom magam, az asszony melózik, a kölykök az idegeimen zongoráznak, valamit enni kéne. Holnap legalább megyünk a tecsóba történik valami, lehet hűhákat lesni. Hopp, vettem tüzijátékot, lehet kipróbálunk egy-kettőt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na skacok én húzok melóba. Rem. sem baleset sem verekedések nem lesznek és hagynak aludni :rolleyes: Legyetek jók.

Ne reméld, itt nálunk mindíg van valami, verekedés, részegek, baleset, esetleg kombináld a hármat. Kipróbáltuk a tüzijátékot, szikrázik, recseg, meg füstöl. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hopp, vettem tüzijátékot, lehet kipróbálunk egy-kettőt. :D

Hopp én meg kaptam még úgy tavasszal a telepvezetőmtől egy bontott de alig hiányos 100-as pack petárdát :D asszem meglesz az elfoglaltságom :lol: 1 személyes petárda-dobó verseny :D ;) csak kár, hogy nem gyalogsági petárda ;) mindegy :D jól megszórom a szembeszomszéd feljelentgetős öreglány kapuját :rolleyes: hátha lelökné a zsanérról... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.