Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát akár főtengelycsapágy is moroghat azon a felén, nincs messza a váltótól, meg kell hallgatni, aláfeküdni, bár ezt így kívülről megállapítani....esetleg egy tapasztaltabb szerelő.

Nem tud.

Link to comment
Megosztás:

Srácok.....punny van? :lol:

ÁÁ. Tegnap a fiók aljában találtam egy CD-t. Star Wars Episode I Racers. A fogatverseny. Tegnap egész nap nosztalgiáztam. Éjjel 3 ig nyomtam a versenyt. Az ujjaim teljesen begörcsöltek. A harmadik pályasor nagyon szivatós. :D Nem baj, ma folytatom. Utána még körülnézek hátha találok még valami elveszet kincset. Vagy Worms Armageddon. :blink: Az is le tud foglalni egy napra legalább. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

123 ezernél nem zug az a difi. :rolleyes: :blink: :D

Hát ha tényleg csak ennyi ven egy 93-as kocsiban.

Nem tud.

Miért nem? :lol:

Én már fűzőm az asszonyt, hogy jöjjön el velem játszani ha leközelebb behavazik.... (ő videjózhatna)nagyon nehéz esett :D Azt mondja hogy ő már kínőtt ebből ;)

Az én feleségemnek nem tetszett a csúszkállás. Azóta ha a kézifék felé nyúlok letépi a kapaszkodót. Pedig szerint azt is érdemes lett volna megörökíteni, ahogy keresztben becsúsztam a bolt előtt a parkolóba. Nagyon szépen sikerült. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap majdnem megcopattam magam, mentem be este az asszony elé, a vasúti átjárónál renddőrök voltak, szépen visszavettem 30-ra, rendes voltam a szembejövőknek villogattam. Aztán visszafele eszembe jutott, hogy a karácsonyra kapott tecsós dobozba bepakoltam mindent a csomitartóból, és visszaraktam a fa alá. Izzókészlet..stb.stb. Úgyhogy szépen mentem haza kerülővel. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap majdnem megcopattam magam, mentem be este az asszony elé, a vasúti átjárónál renddőrök voltak, szépen visszavettem 30-ra, rendes voltam a szembejövőknek villogattam. Aztán visszafele eszembe jutott, hogy a karácsonyra kapott tecsós dobozba bepakoltam mindent a csomitartóból, és visszaraktam a fa alá. Izzókészlet..stb.stb. Úgyhogy szépen mentem haza kerülővel. :rolleyes:

Tőlem még soha nem kértek semmi ilyet. Papírokat, megnézték a rendszámot, és további jó utat. Még amikor azért állitottak meg, mert nem voltam bekötve,vagy gyorsabban mentem, vagy mert nem álltam meg a stop táblánál, csak lassítottam,, akkor sem kértek semmi mást.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.