Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

namivan naplopók? :rolleyes:

Itthonlevés. Tegnap elmentem asszonyhoz mert egy rokonycsaj kapott karácsonyra cocktail-gyártó cumót, és mi voltunk a főpróba. Há' gyerekek... Az első pohár amikor megjött... belenéztem, és azthittem a csomagtartómból a téli ablakmosóm van benne. Elkértem a lapot amiről csinálta (engem nem b.sznak át, nem itatnak meg ablamosóval :D :blink: ) és a lapon a képen is úgy nézett ki. Frankón jó volt... ha ilyen az ablakmosóm íze is akkor mostantól azt iszom ;) 5L csak 390 pénz :lol:

Link to comment
Megosztás:

:blink: :lol: Jah, hidegen megnézi, kinyomja a szemét aztán kiszáll és megmondja hogy "jó vót" :D ;)

Dáwid tegnap hun jártál? :lol: Tegnap is rendeztünk partyt :D Remélem ma jössz ;) :) :rolleyes:

Itthonlevés. Tegnap elmentem asszonyhoz mert egy rokonycsaj kapott karácsonyra cocktail-gyártó cumót, és mi voltunk a főpróba. Há' gyerekek... Az első pohár amikor megjött... belenéztem, és azthittem a csomagtartómból a téli ablakmosóm van benne. Elkértem a lapot amiről csinálta (engem nem b.sznak át, nem itatnak meg ablamosóval ;) ;) ) és a lapon a képen is úgy nézett ki. Frankón jó volt... ha ilyen az ablakmosóm íze is akkor mostantól azt iszom ;) 5L csak 390 pénz :D

akkor megvan merre jártál! ;) :D Nekem az ablakmosóm illatosított :lol: olyan jó illata van, néha azt hiszem hogy valami pálinka. Mert ez az alkoholos szag keveredve gyümölcsel. -40 fokig fater szerint garanciát vállalnak rá. ő szerezte. Én nemtom miféle, kiféle, kefél-e ;)

Link to comment
Megosztás:

:D :D

:D Nagyon? :lol:

:D mit csinált vele? :blink: Nagyon gáz? :rolleyes:

Nem nagyon, vagyis mihez képest nem nagyon ;) : http://pics.coldline.hu/pics/13422-20091227-zyUqUZ.jpg

Véletlenül neki tolta a bevásárló kocsit...még ünnepek előtt, de ma reggel merte elmondani ;) Igazából nem is ez bosszant, hanem az, hogy szóltam neki hogy legközelebb óvatosabban, erre ő azt válaszolta, hogy úgyis fényező vagyok, majd meg csinálom! Felment bennem a agyvíz...ennyi erőből le is önthetem kromofággal, mert úgyis fényező vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Nem nagyon, vagyis mihez képest nem nagyon :blink: : http://pics.coldline.hu/pics/13422-20091227-zyUqUZ.jpg

Véletlenül neki tolta a bevásárló kocsit...még ünnepek előtt, de ma reggel merte elmondani :D Igazából nem is ez bosszant, hanem az, hogy szóltam neki hogy legközelebb óvatosabban, erre ő azt válaszolta, hogy úgyis fényező vagyok, majd meg csinálom! Felment bennem a agyvíz...ennyi erőből le is önthetem kromofággal, mert úgyis fényező vagyok!

Komolyan jobban idegesít egy ilyen karc egy szép autón (ami nem az enyém) mint a sajátomon ;) :lol: horpadás nincs csak a festék ment le ugye? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem nagyon, vagyis mihez képest nem nagyon :rolleyes: : http://pics.coldline.hu/pics/13422-20091227-zyUqUZ.jpg

Véletlenül neki tolta a bevásárló kocsit...még ünnepek előtt, de ma reggel merte elmondani :lol: Igazából nem is ez bosszant, hanem az, hogy szóltam neki hogy legközelebb óvatosabban, erre ő azt válaszolta, hogy úgyis fényező vagyok, majd meg csinálom! Felment bennem a agyvíz...ennyi erőből le is önthetem kromofággal, mert úgyis fényező vagyok!

hú.... :D 1 polírozás megoldja?

Amúgymég teljes képen nem láttam az ótódat!!!!!!!! ;)

Majd küldök később egy PÜ-t és a címet és mutass képeket :blink:

Na de én most lépek le itthonról. Majd jövök! Szeruuu

Link to comment
Megosztás:

Komolyan jobban idegesít egy ilyen karc egy szép autón (ami nem az enyém) mint a sajátomon ;) :D horpadás nincs csak a festék ment le ugye? :rolleyes:

Köszi :blink:

Horpadás nincs, csak a festéket tolta le róla a drágám :lol: Igazából bárkivel előfordulhat. Pont ezt a felét javítottam nyáron mert egy hülyegyerek bringás beleszált az indexbúrámba, és a kormánnyal le bacta a festéket... http://pics.coldline.hu/pics/13423-20091227-IzUGsq.jpg

Link to comment
Megosztás:

Köszi :rolleyes:

Horpadás nincs, csak a festéket tolta le róla a drágám :blink: Igazából bárkivel előfordulhat. Pont ezt a felét javítottam nyáron mert egy hülyegyerek bringás beleszált az indexbúrámba, és a kormánnyal le bacta a festéket... http://pics.coldline.hu/pics/13423-20091227-IzUGsq.jpg

Erre emlékszem. Ez is felidegesített :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erre emlékszem. Ez is felidegesített :lol: :blink:

Ha téged ídegesített, mit szóljak én? Azt hittem akkor ráhajlítom a biciklit a gyerekre...de aztán bőgőtt is, meg mejelent az apja a szánom bánom tekintetével, úgyhogy lehígattam. (Nem sokára 1000 hozzászólásom lesz :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Ha téged ídegesített, mit szóljak én? Azt hittem akkor ráhajlíttom a biciklit a gyerekre...de aztán bőgőtt is, meg mejelent az apja a szánom bánom tekintetével, úgyhogy lehígattam. (Nem sokára 1000 hozzászólásom lesz :rolleyes: )

Le ne maradj róla :lol: :blink:

Link to comment
Megosztás:

A kolléga autóvásárlásánál szerintem pont az lenne a lényeg, hogy hideg legyen a motor a vasban, de értem mire célozgatsz :lol:

azt mondtam szó szerint, hogy nemnéznék meg melegen benzinest se

tehát hideg motorral lenne jó indítani

ugyan azért, mint egy dízelt

Hátha kinéztem áldozatomat akkor felkereslek. OK :D Majd együtt eldöntjuk hogy kell-e nekem vagy nem. Amugy nem rég jártam Bekecsen.

megbeszélhetjük, de én se tudok mindent róluk, ne az én szavam legyen döntő ;)

namivan naplopók? :rolleyes:

déltől fát vágtunk, szal erről ennyit

DÁW te meg nézzed már a postafiókdat, és másszál fel msnre biznisz :D

nekem legalbbis :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sanci! Ha lesz februárban megint itt debrecenben opeltalálkozó jössz? :rolleyes:

Ennyire azért nem tudok előre tervezni :blink: ha nem lesz "munkaügyi" elfoglaltságom megyek.. ;)

déltől fát vágtunk

Gáz-ár kompenzáció? :lol:

:D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

azt mondtam szó szerint, hogy nemnéznék meg melegen benzinest se

tehát hideg motorral lenne jó indítani

ugyan azért, mint egy dízelt

Nos igen..Mikor én vettem a vasat, rengeteg f astrát megnéztem. Neten láttam egy szép pezsgőmetált....füredi autókereskedőnél. Nincs messze füred úgyhogy meló után kollégámmal leugrottunk, és még bőven nyítvatartás vége előtt mondtuk a pasinak hogy akkor röffetsük be és probáljuk ki. A pali el kezdett dadogni, hogy miért nem hívtuk előtte hogy megyünk...stb stb. Nyomta a dumát hogy nincs nála a kulcs.... Na jó gondoltam magamba akkor ennek is over. Haver elmondta(autókereskedőnél dolgozik) hogy előtte járatni szokták a motor :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mikor én vettem a vasat..

Mikor én vettem akkor minusz 16-17 fok volt reggel, nyitás előtt 2 órával már ott fagyoskodtam a kapuban (mint egy Michelin baba úgy néztem ki beöltözve :rolleyes: ) szal esélye sem sok volt, hogy beindítsák előtte :D aztán pár héttel később (Debrecenbe jövet beugrottak hozzánk) nagybátyámnak ismerős volt a kivitel meg hogy német, utána jártunk azt kiderült, hogy valami fél-unokatestvéréé volt a verda, km is nagyjából passzolt mikor elvitték tőle és ide került -lecserélték egy C Vectra caravanra. Mondjuk nem is volt gond vele egy darabig :lol: egy darabig... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ennyire azért nem tudok előre tervezni :rolleyes: ha nem lesz "munkaügyi" elfoglaltságom megyek.. :)

Gáz-ár kompenzáció? :blink:

:lol: :D ;)

valahol meg kell fogni a pénzt

nesze neked klímacsúcs :D

Mikor én vettem akkor minusz 16-17 fok volt reggel, nyitás előtt 2 órával már ott fagyoskodtam a kapuban (mint egy Michelin baba úgy néztem ki beöltözve :D ) szal esélye sem sok volt, hogy beindítsák előtte :lol: aztán pár héttel később (Debrecenbe jövet beugrottak hozzánk) nagybátyámnak ismerős volt a kivitel meg hogy német, utána jártunk azt kiderült, hogy valami fél-unokatestvéréé volt a verda, km is nagyjából passzolt mikor elvitték tőle és ide került -lecserélték egy C Vectra caravanra. Mondjuk nem is volt gond vele egy darabig :lol: egy darabig... ;)

hát igen...

egy darabig :D

de már jó, és ez alényeg

vagy nemjó?

Link to comment
Megosztás:

Nos igen..Mikor én vettem a vasat, rengeteg f astrát megnéztem. Neten láttam egy szép pezsgőmetált....füredi autókereskedőnél. Nincs messze füred úgyhogy meló után kollégámmal leugrottunk, és még bőven nyítvatartás vége előtt mondtuk a pasinak hogy akkor röffetsük be és probáljuk ki. A pali el kezdett dadogni, hogy miért nem hívtuk előtte hogy megyünk...stb stb. Nyomta a dumát hogy nincs nála a kulcs.... Na jó gondoltam magamba akkor ennek is over. Haver elmondta(autókereskedőnél dolgozik) hogy előtte járatni szokták a motor :D

:D Mi németországból hoztuk :blink: :D

Túl vagy te is az 1000. hsz-en ;) Én az enyémről lemaradtam :lol: mire észrevettem 1002 volt ;) nnna majd a 10ezrediknél odafigyelek :lol:

Ennyire azért nem tudok előre tervezni :rolleyes: ha nem lesz "munkaügyi" elfoglaltságom megyek.. :lol:

Okés :D

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/091227/P271209_11.1...ltoltes.hu_.jpg

Most beszéltem az egyik kolléggámmal és a rohamcsapat máris egy autóbalesetnél van....sztem lessz még mert a tegnap esett, most fagypont alatt van és a hó alatt tiszta jég.

Milyen kár, hogy új kocsid van, és nem mersz vele elmenni csúszkállni! :rolleyes:

Nem akarok bele szólni, mert nem ismerem a dízeleket annyira, de egy dízel vételekor az órákat sokszor felezik állásilag sajnos, + nyáron nem vennék dízelt, sőt meleg motorral meg sem nézném a vasat télen. A régi dízelek jó masinák, de a magyar ember is leleményes tud lenni 50-100e forint + haszonért sajnos és nagyon sokat azért adnak el, mert kezdi szegény kilehelni a lelkét és költeni kéne rá.

De nem értek hozzájuk, ez csak hallomás

Hát ja, majd ha megint -17fok lesz, oda kell menni nyitásra, ha elindul az már jó jel. :blink: Érdekes, hogy a díezel szét van pörgetve, mert semmi értelem pörgetni. A céges boxernél is visszakapcsolok előzékor megszokásból, de semmi értelme oda kell neki lépni és húz.

Link to comment
Megosztás:

Milyen kár, hogy új kocsid van, és nem mersz vele elmenni csúszkállni! :blink:

Hát ja, majd ha megint -17fok lesz, oda kell menni nyitásra, ha elindul az már jó jel. :lol: Érdekes, hogy a díezel szét van pörgetve, mert semmi értelem pörgetni. A céges boxernél is visszakapcsolok előzékor megszokásból, de semmi értelme oda kell neki lépni és húz.

nem azért van szét, mert szétpörgették

hanem a milliós futás km től :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Milyen kár, hogy új kocsid van, és nem mersz vele elmenni csúszkállni! :blink:

Hát ja, majd ha megint -17fok lesz, oda kell menni nyitásra, ha elindul az már jó jel. :lol: Érdekes, hogy a díezel szét van pörgetve, mert semmi értelem pörgetni. A céges boxernél is visszakapcsolok előzékor megszokásból, de semmi értelme oda kell neki lépni és húz.

Enyém a szívó mivoltából nem olyan. Én ha előzni akarok van hogy 5ből 3asba kell visszatenni :rolleyes: Magas fordulaton úgy húz hogy nyom az ülésbe. :D Csak nem szeretem húzatni mert tudom hogy az autó se szereti. De sztem minden szívódízel magas fordulaton húz. Annakidején az 1.6D Golf is olyan volt.

Ahogy emelkedik a fordulatszám, egyre jobban gyorsul, egyre erősebben nyom. Aztán van 1 pont ahol megáll, és már csak kormol. Gyári adatok szerint az enyém 4200on adja le a 60lóerőt, és 2400on a 105Nm nyomatékot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.