Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Húúú... Ez nagy verseny volt! Idióta! Nagy kaland valami ótvar talicskával megelőzni egy autót. Kíváncsi lettem volna a fejére, ha az astrás odalép a gáznak! Kellett volna vagy 50km, mire az a talicska utoléri az astrát. A végén azt hittem, hogy legalább belepukkan a kamionba hátulról! :lol:

:D ;) Homáros ótvar talicska :D

Alkatrész esetleg.:Klikk ide! :rolleyes:

:blink: :D :D Egyrészt fáj így látni egy cabriot, aminek csak az üvege az ajtóban rohadt sokat ér..... Másrészt a felinje kellene ;) harmadrészt nagyon sajnálom szegényt.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ott laknék, este már mennénk érte :rolleyes:

Megváltás lenne neki... Kommentek között van 1 olyan hogy

"A gépjármű azért hagyta ott !! lezárt állapotban!! a tulaj, mert ittasan vezette azt, és lekapcsolták.

Az csak a gépjármű tulaj hanyagsága, hogy X hete felé sem nézett a kocsinak.

A fű alatti adok- veszek miatt nem tudni ki is a tulaj, ha tudni lehetne, már értesítették volna a rendőrök.

De mivel nem tudni ki is az, ezért neki kéne jelezni, a rendőrség felé, ha valami jogsérelem érte.

A lopások ténye nem bizonyított, mivel be senki sem jelentette, azt senki nem tapasztalta.

Sajna ez a magyar törvényhozás egyik hibája a sok-sok közül"

vajon igaz-e

Link to comment
Megosztás:

de utálom az ilyen videókat.....Majd megelőzök már valami BMW-t 120al felvesztem és felteszem hogy 1.7DR astra vs 3.0 V8 M5 BMW..... :rolleyes:

Az a vicces, hogy nála 180-nál vége van. Szegény Astrának meg 240-ig van skálázva. Nekem 6-ban 160-nál 3000 pörög és tuti nem hagytam volna annyiban, hogy azzal a borítékkal lezúzzon. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Bakker gáz van! Asszony melózik, gyerekek a gépnél, kiganéztam az akváriumot, gondoltam hasznossá teszem magam, meg hátha kapok érte jutalmat, kisuvickolom a konyhát. Minden csilli-villi, csak a féktisztító leszedte az ikonokat a tűzhely gombjai körül. Most mi a túrót csináljak vele? :rolleyes:

:blink: :lol: :D féktisztitóval takaritani a konyhát...ezt már nem hiszem el....hú, de bete-e-e-e-g! ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Holnap odanézek. :D ;)

B+, összvissz 1 hónapja nem indítottam be a kocsit.. :lol: :blink:

féktisztitóval takaritani a konyhát :D ;)

Ha más nem vitte.. :rolleyes: :)

Volt egy yutubos videó amiben a nő a kocsi belsejét is mosta a nagynyomásúval :D a másik oldalt meg a kiskölyök épphogy ki tudott belőle menekülni :lol: na az ám a beteg! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bakker gáz van! Asszony melózik, gyerekek a gépnél, kiganéztam az akváriumot, gondoltam hasznossá teszem magam, meg hátha kapok érte jutalmat, kisuvickolom a konyhát. Minden csilli-villi, csak a féktisztító leszedte az ikonokat a tűzhely gombjai körül. Most mi a túrót csináljak vele? :rolleyes:

Photoshop-al csináld meg az ikonokat...nyomtasd ki, és utána pedig szépen ragaszt fel :blink:

Link to comment
Megosztás:

ott laknék, este már mennénk érte :D

Kérdezném, hogy mi kell, de magamnak sem veszek ki belőle semmit. :lol: Elvégre mégiscsak van gazdája.

:blink: :lol: :D féktisztitóval takaritani a konyhát...ezt már nem hiszem el....hú, de bete-e-e-e-g! ;) ;) :D

Mit csináljak a hideg zsiroldóra várni kell, ez meg azonnal levitt-mindent. :D

Photoshop-al csináld meg az ikonokat...nyomtasd ki, és utána pedig szépen ragaszt fel :lol:

Á kár volt parázni. Észre sem vette, ígaz azt sem, hogy kinyaltam a konyhát. :rolleyes: Feleslegesen elpocsékolt egy óra az életemből. Nyírtam volna inkább füvet. :)

Link to comment
Megosztás:

Kérdezném, hogy mi kell, de magamnak sem veszek ki belőle semmit. :D Elvégre mégiscsak van gazdája.

Mit csináljak a hideg zsiroldóra várni kell, ez meg azonnal levitt-mindent. :lol:

Á kár volt parázni. Észre sem vette, ígaz azt sem, hogy kinyaltam a konyhát. :blink: Feleslegesen elpocsékolt egy óra az életemből. Nyírtam volna inkább füvet. ;)

Legalább most tudod mit érez, mikor ő takarít ki és észre sem veszed. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mit csináljak a hideg zsiroldóra várni kell, ez meg azonnal levitt-mindent. ;)

Á kár volt parázni. Észre sem vette, ígaz azt sem, hogy kinyaltam a konyhát. :rolleyes: Feleslegesen elpocsékolt egy óra az életemből. Nyírtam volna inkább füvet. ;)

:blink: :lol: :D ...de azt már észrevenné ha egy órán át kinyalnád.... :D :D

(kifordulok a fotelból a röhögéstől, b+)

Link to comment
Megosztás:

Cromofág. De nem tudod, mi volt az előjáték, lehet lezúzta valaki kocsiját a tecsó parkolóban, vagy valami hasonló. Vagy leléptette a nőjét. Vagy a hapsiját. Vagy mindkettőt. ;)

vagy nem adta oda a fizetést, Szerencsről miért nincsenek ilyen hírek? :blink:

neménvoltam :lol: :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.