Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Húzz fölé ponyvát.. :lol:

Meg van neki egy astrás cartársa, akinek van kocsibeállója tőle olyan 5 kilóméterre, és bármikor szivesen látja kocsit szerelni. :D

Vazze szemerkél az eső. :blink:

Nekem mondod? Összeforrasztottam a kutya által szétrágott karácsonyi világítást, és felraktam a kocsibeálló fölé, közben szakadt az eső, 15 fokban. :rolleyes: Ilyen hülye egy időjárást!

Link to comment
Megosztás:

Meg van neki egy astrás cartársa, akinek van kocsibeállója tőle olyan 5 kilóméterre, és bármikor szivesen látja kocsit szerelni. :blink:

Nekem mondod? Összeforrasztottam a kutya által szétrágott karácsonyi világítást, és felraktam a kocsibeálló fölé, közben szakadt az eső, 15 fokban. :rolleyes: Ilyen hülye egy időjárást!

hát ez de jó lenne nekem is, egy pár kmre lakó F es cartárs.

Link to comment
Megosztás:

hát ez de jó lenne nekem is, egy pár kmre lakó F es cartárs.

Ezen könnyen segíthetünk, mindkét szomszéd ház eladó. :rolleyes: Ráadásul az egyiknél van hátul duplagarázs+a pincében is van garázs. Képzeld el a jó meleg pincébe kocsit bütykölni, amíg kint tombolnak a mínuszok. :lol: Nem is fájna a fejem, hol és mikor heggesztem a kocsi alját. :blink:

Link to comment
Megosztás:

1-re benne is volt. Csak a motortérbe menő kábeleket nem húztam át, mert közben el kezdett esni. Dobja is a kühlmittel stand-ot, meg az oelmangel-t. :lol:

Az enyém pár nappal ezelőtt dobta, de menet közben a rakparton az Országház előtt! Leálltam, néztem no mi van???

Hát persze! Befagyott a kartergázszűrőmbe a víz, ami meg már dugig volt.... Ez az eredménye a lustaságomnak! A karterban meg túlnyomás lett, és szépen elfosta magát az olajbetöltőnél! A blokk csupa dzsuva, az olaj meg hiányzik.... :rolleyes: Jó dolog a BC! Gumicső lehúz, átdug, mehetett tovább.

Ott volt egy benzinkút 1 km-re, vettem 1 liter akármilyen olajat, és bedöntöttem. Azóta jó... :blink:

Majd most ebben a nyárban kitakarítom a kartergázszűrőmet, aztán megy minden vissza a helyére. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém pár nappal ezelőtt dobta, de menet közben a rakparton az Országház előtt! Leálltam, néztem no mi van???

Hát persze! Befagyott a kartergázszűrőmbe a víz, ami meg már dugig volt.... Ez az eredménye a lustaságomnak! A karterban meg túlnyomás lett, és szépen elfosta magát az olajbetöltőnél! A blokk csupa dzsuva, az olaj meg hiányzik.... :blink: Jó dolog a BC! Gumicső lehúz, átdug, mehetett tovább.

Ott volt egy benzinkút 1 km-re, vettem 1 liter akármilyen olajat, és bedöntöttem. Azóta jó... :lol:

Majd most ebben a nyárban kitakarítom a kartergázszűrőmet, aztán megy minden vissza a helyére. :D

Nálunk sajna az olajszint jelzése nem könnyen megoldható, olajteknőcserével maximum, de tavasszal a két tartályt én is bekötöm. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Elhunyt nagybátyám. Második apám volt..

részvétem :lol:

Itt vagyok én! :rolleyes:

de te 50kmre laksz nem 5 :D

Ezt úgy mondod mintha meg lenne feszítve. :blink:

hát azért párszor kiverné a kezedből így is a csavarhúzót szerintem, az elején tuti ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezen könnyen segíthetünk, mindkét szomszéd ház eladó. :blink: Ráadásul az egyiknél van hátul duplagarázs+a pincében is van garázs. Képzeld el a jó meleg pincébe kocsit bütykölni, amíg kint tombolnak a mínuszok. :D Nem is fájna a fejem, hol és mikor heggesztem a kocsi alját. :lol:

hát ez az a mi udvarunkon is csak egy olyan gari van, amiben eléggé szűkösen lehetne szerelgetni....

de majd építek egyet az udvar végébe, és majd ott lesz aknás gari :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.