Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem hallottam még ilyenről, puha-kemény. Én csak simán fékbetétet kértem 94-es c14nz-hez. És adtak.

én is 93as 1.7DR-hez. Hozott, adott, és hozzáfűzte hogy jóminőségű, puha fékbetét. :rolleyes:

Főleg, hogy nincs is turbó a DR-ben. :blink: :lol:

Lehet azért mert a turbót se keresné senki? :D Gyanús Gyanús... Doktorúr tud valamit.. ;)

Link to comment
Megosztás:

még bicajozós időmből tudom, hogy a puha fékpofa az jobban fog, egész annyira, hogy elsőkerékre állogattunk vele, a hátsómeg úgy megfogta, hogy visított a gumi, és a pedállon álhattunk, akkor is satuzott a hátsó, néha az első is, akkor volt atrakció :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

én is 93as 1.7DR-hez. Hozott, adott, és hozzáfűzte hogy jóminőségű, puha fékbetét. :rolleyes:

Szerintem ez csak duma volt. Szóbajött melóhelyen sz olajkérdés, na az egyik 15ezres, a másik 30ezres olajat vett. Kérdem az milyen? Hát rá van írva a flakonra hány kilómétert lehet vele menni. Hát én megnéztem a Castrol flakonját egy darab bötű nincs róla meddíg mehetek vele. :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Főleg, hogy nincs is turbó a DR-ben. :rolleyes: :blink:

Ez lett volna a lényeg :lol:

én is 93as 1.7DR-hez.

Erről ez jutott eszembe. Középkorú hölgyecske betipegett egy telefonos üzletbe és így szólt: Jó napot kivánok, SE T610-hez kérnék szépen töltőkártyát...mindenki fulldokolt a röhögéstől.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez csak duma volt. Szóbajött melóhelyen sz olajkérdés, na az egyik 15ezres, a másik 30ezres olajat vett. Kérdem az milyen? Hát rá van írva a flakonra hány kilómétert lehet vele menni. Hát én megnéztem a Castrol flakonját egy darab bötű nincs róla meddíg mehetek vele. :rolleyes: ;)

:D Hát lehet... amúgy ez valami fura márkájú.. Mintex :lol: :blink: Bírja ameddig bírja... A mostani már amúgyis van vagy 5-6 éves :D

Link to comment
Megosztás:

nekem is mintex van

már egy jóideje benne van...

Akkor kiráály :rolleyes:

Megvan az autónak az ajándék.

Ez lett volna a lényeg :lol:

Erről ez jutott eszembe. Középkorú hölgyecske betipegett egy telefonos üzletbe és így szólt: Jó napot kivánok, SE T610-hez kérnék szépen töltőkártyát...mindenki fulldokolt a röhögéstől.

Biztos ami biztos :D Legalább szűkítettem neki a listát amire rákeressen :blink: így nem kell sorolgatnia mind az összes fékbetétet ami náluk van. Mintexből volt 30ezer Forintos sportbetét is.

érdekes videó

Link to comment
Megosztás:

Akkor kiráály :rolleyes:

Megvan az autónak az ajándék.

Biztos ami biztos ;) Legalább szűkítettem neki a listát amire rákeressen :blink: így nem kell sorolgatnia mind az összes fékbetétet ami náluk van. Mintexből volt 30ezer Forintos sportbetét is.

érdekes videó

szar képminőség, szar hangminőség, szar téma

nemértem mi volt ez, most kéket nyomna?? de szerintem csak gőzt eregetett

mint én vmeik nap :D

kikanyarodtam a 37esre, és jöttek utánam, így toltam neki, de a latyakon elkezdett kaparni, átrakam 2be akkor is mentem 80al óra szerint, de 50et se mentem szerintem, a kocsi meg már bemelegedett, és nyomta a gőzt kifelé a kipuff, olyan köd volt mögöttem, de szép fehér volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most én is Mintex-et vettem! :D

Na már 3an is vagyunk :rolleyes:

szar képminőség, szar hangminőség, szar téma

nemértem mi volt ez, most kéket nyomna?? de szerintem csak gőzt eregetett

mint én vmeik nap :lol:

kikanyarodtam a 37esre, és jöttek utánam, így toltam neki, de a latyakon elkezdett kaparni, átrakam 2be akkor is mentem 80al óra szerint, de 50et se mentem szerintem, a kocsi meg már bemelegedett, és nyomta a gőzt kifelé a kipuff, olyan köd volt mögöttem, de szép fehér volt :blink:

Nem is az...hanem hogy felpörgeti, a motor szinte majdnem visszaáll alapjáratra, és kinyomja a gőzt.

Link to comment
Megosztás:

szar képminőség, szar hangminőség, szar téma

nemértem mi volt ez, most kéket nyomna?? de szerintem csak gőzt eregetett

mint én vmeik nap :blink:

kikanyarodtam a 37esre, és jöttek utánam, így toltam neki, de a latyakon elkezdett kaparni, átrakam 2be akkor is mentem 80al óra szerint, de 50et se mentem szerintem, a kocsi meg már bemelegedett, és nyomta a gőzt kifelé a kipuff, olyan köd volt mögöttem, de szép fehér volt :rolleyes:

És akkor még én gyilkolom a tiltással? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na hát én pörgésre sajnálnám a gumit. Max. egy-két kézifék, de csakis hóban.

jaja. Bár még a szép nyári időkben volt hogy autózgattam 1 kicsit késődélután, aztán volt egy nagyon emlékezetes nyikorgós indulásom. Nem nagyon sikerült előtte nyikorgatni a gumit.. de akkor úgy visított :rolleyes: :blink:

azóta se csináltam olyat. Bár nem is áll szándékban.

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehült estére:

Nem lesz ennek jó vége! :rolleyes:

14 celsius fok???? :lol: a 7 meg a 8át.. nálunk is 13 fok van.... jó meleg van.. nem jó ez így... :blink:

gyaaa ma mit láttam? :D egy Fiat punton oldalt az ablakoknál ahol nekem LENNE a TETŐSÍN ( :D Nemröhögni ) Oda fel volt fogatva 1-1 ilyen agancs szerű cuccos.. ;) az enyémre meg ördögszarv kéne ;)

ahogy nézem folyamatosan libabőrös vagyok..
Link to comment
Megosztás:

jön a tavasz

én már ki is mostam a tavaszi cipőt ;)

Én meg még el sem raktam. :D

14 celsius fok???? :blink: a 7 meg a 8át.. nálunk is 13 fok van.... jó meleg van.. nem jó ez így... :rolleyes:

gyaaa ma mit láttam? :lol: egy Fiat punton oldalt az ablakoknál ahol nekem LENNE a TETŐSÍN ( ;) Nemröhögni ) Oda fel volt fogatva 1-1 ilyen agancs szerű cuccos.. :D az enyémre meg ördögszarv kéne :D

ahogy nézem folyamatosan libabőrös vagyok..

Hát ne nézd. :lol: :D

Boldog Karácsonyi Ünnepet kívánok minden fórumozó társamnak!

Akit esetleg érdekel, mostantól ingyenesen letöltheti a Water4Gas könyv egy régebbi verzióját magyarra fordítva innen: http://www.water4gas-eu.com/letoltes.php

Viszont kínánjuk! Kösz a linket, berakom a kedvencekbe, aztán ha lesz pár nyugodt órám átrágom magam rajta.

Link to comment
Megosztás:

Én meg még el sem raktam. ;)

Hát ne nézd. :D :D

Viszont kínánjuk! Kösz a linket, berakom a kedvencekbe, aztán ha lesz pár nyugodt órám átrágom magam rajta.

De valami késztetett arra hogy megnézzem :lol: 2 rohadt pattanás nőtt a fejemre.... Reggel még 1ik sem volt ott :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Még közel 20 évesen is? :D Az 1 dolog hogy 19, de az már majdnem 20.. ;)

hú de pangás van... Mindenki alszik már?

Nem... :rolleyes: Ezúton is szeretném megköszönni a upc-nek azt a 2 órát, amikor ugyanis nem volt net+tv! :lol: Most jött vissza! :blink: Minden "JÓ" kívánságom érje őket utol jövőre! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.