Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És ha beleesik? Max. leveszed a váltó alját ott meg kipottyan. :lol:

Á dehogy hová gondolsz. Kettő vacsi alatt. :D

Holnap megyünk ki díszmagyarba nagyszülőkhöz... Úgyis ott fog ránkjönni a szerelhetnék... Ez biztos! :blink: és akkor nyakig olajos leszek, meg az autóalá is be kell bújni :lol: :D ;) Inkább ne legyen plusz munka. Ma mentünk ki a külsőkertbe, és akkora rohadt nagy sár volt.. :D vitte az autút a sár. Jobbra tekertem a kormányt és balra ment az autó... :rolleyes: Kormánymű...? Sár...? Mindkettő? ( na jó tom..csak a sár ;) ) ooolyan rohadt jó hogy ki van centírozva. Mentünk X tempóval országúton, elengedtem a kormányt, és se jobbra se balra meg sem moccant. Nagyon jó. Sose volt még ilyen élményem az astrával :D

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyünk ki díszmagyarba nagyszülőkhöz... Úgyis ott fog ránkjönni a szerelhetnék... Ez biztos! :lol: és akkor nyakig olajos leszek, meg az autóalá is be kell bújni :D ;) :D Inkább ne legyen plusz munka. Ma mentünk ki a külsőkertbe, és akkora rohadt nagy sár volt.. ;) vitte az autút a sár. Jobbra tekertem a kormányt és balra ment az autó... :blink: Kormánymű...? Sár...? Mindkettő?

Most hoztam előre egy talicska kavicsot a kocsibejáróra, még egy talicskával meg levittem a pincébe tartaléknak. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És ha beleesik? Max. leveszed a váltó alját ott meg kipottyan. :blink:

Á dehogy hová gondolsz. Kettő vacsi alatt. :rolleyes:

Azért ez nem ilyen könnyű. Nekem a váltómban már csak reszelék volt. Szerintem pár nagyobb darabka átkerülhetett máshova is, fennakadhatott...stb.

Bajt nem csinál.

Link to comment
Megosztás:

Most hoztam előre egy talicska kavicsot a kocsibejáróra, még egy talicskával meg levittem a pincébe tartaléknak. :rolleyes:

nekem a téligumi 165/65 ös 14es felnin..

ez alacsonyabb, mint a gyári méret, és fel is szokott koppanni a kipuff a garinál, de még ősszel vittem megint sódert :lol:

am jó itt lakni, belátom az egész környéket, árviz se lesz soha az életben itt :D

de mozog a föld, vagyis mászik lassan lefelé az egész, ezért kell időnként megemelni a bejárót is :blink:

Link to comment
Megosztás:

Futómű mikor volt állítva? :blink:

aszoongyaaaa.... az autó 1993mas hááát... :lol:

nekm a téligumi 165/65 ös 14es felnin..

ez alacsonyabb, mint a gyári méret, és fel is szokott koppanni a kipuff a garinál, de még ősszel vittem megint sódert :D

am jó itt lakni, beláto az egész környéket, árvi lesz soha az életben itt :D

de mozog aföld, vagyis mászik lassan lefelé az egész, ezért kell időnkéntmegemelni a bejárót is :rolleyes:

Nekem meg üresen is úgy űl az autó hátulja hogy a kezem nem fér be a keréjárat és a gumi közé... ;)

Link to comment
Megosztás:

nekm a téligumi 165/65 ös 14es felnin..

ez alacsonyabb, mint a gyári méret, és fel is szokott koppanni a kipuff a garinál, de még ősszel vittem megint sódert :lol:

am jó itt lakni, beláto az egész környéket, árvi lesz soha az életben itt :D

de mozog aföld, vagyis mászik lassan lefelé az egész, ezért kell időnkéntmegemelni a bejárót is :rolleyes:

Mennyit ittál Novy? Ez még tőled is darabos volt! :blink:

Link to comment
Megosztás:

valami van a gépemmel, mert ha megnézed egymás után több betű, sőtt néha komplett szó is kimarad :S

minjá javítom

Jah a gép... ahha pörszepörsze :lol: szóval valljál, mit ittál amiből mi nem kapunk?

asszem sírva fakadok :D eltűnt a söröm. egész nap szemezgetek vele, hűtöm, átteszem onnan ahol sokan vannak oda ahol nincsenek, erre valaki lehúzza... áhh... karácsony-nem karácsony, itt vér fog folyni :blink:

ámberek!

Mi a különbség a puha fékbetét és a keményebb fékbetét között?

A kemény keményebb mint a keménynél puhább puha? :rolleyes:

A puha jobban kopik, a kemény meg visít mint azzállat ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah a gép... ahha pörszepörsze :blink: szóval valljál, mit ittál amiből mi nem kapunk?

asszem sírva fakadok :lol: eltűnt a söröm. egész nap szemezgetek vele, hűtöm, átteszem onnan ahol sokan vannak oda ahol nincsenek, erre valaki lehúzza... áhh... karácsony-nem karácsony, itt vér fog folyni :rolleyes:

ilyen gagyikólát iszok... szar, de mindig iszok belőle azért :D

Link to comment
Megosztás:

Jah a gép... ahha pörszepörsze :D szóval valljál, mit ittál amiből mi nem kapunk?

asszem sírva fakadok :D eltűnt a söröm. egész nap szemezgetek vele, hűtöm, átteszem onnan ahol sokan vannak oda ahol nincsenek, erre valaki lehúzza... áhh... karácsony-nem karácsony, itt vér fog folyni :lol:

A kemény keményebb mint a keménynél puhább puha? :rolleyes:

A puha jobban kopik, a kemény meg visít mint azzállat :D

Ennyi a titok? ;)

ÁGYNEMŰTARTÓ!!!!!! Nekem nyártól egészen tegnapig ott volt... :D :)

Na várjál, ez most vicc lesz, vagy komolyan kérdezed? :blink:

Halálkomoly... Vettünk ma fékbetétet, aztán mondja a csávó hogy ez egy puha fékbetét. Hát mondom jóvan....Csak fogjon. Aztán foggalmam sincs miért jó az nekem ha puha... ;)

Kofóla? :lol:

Tescola! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah a gép... ahha pörszepörsze :blink: szóval valljál, mit ittál amiből mi nem kapunk?

asszem sírva fakadok :lol: eltűnt a söröm. egész nap szemezgetek vele, hűtöm, átteszem onnan ahol sokan vannak oda ahol nincsenek, erre valaki lehúzza... áhh... karácsony-nem karácsony, itt vér fog folyni :rolleyes:

A turbó alá kellett volna tedd, ott senki nem kereste volna. :D

Link to comment
Megosztás:

Halálkomoly... Vettünk ma fékbetétet, aztán mondja a csávó hogy ez egy puha fékbetét. Hát mondom jóvan....Csak fogjon. Aztán foggalmam sincs miért jó az nekem ha puha... :rolleyes:

Nem hallottam még ilyenről, puha-kemény. Én csak simán fékbetétet kértem 94-es c14nz-hez. És adtak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.