Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én már elfogyaszottam hármat ezekből. :D

Egs Karcsi! :virtuális koccintás, monitor segítségével: :blink:

KOCC. :lol:

Én már nem bírok többet enni. Igaz a hallé után is alig ment le a rántotthús. Na meg a sütik. Az asszony egész nap azzal xarozott, most meg nem fogy, mert mindenki tele van már. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Lehet kicsit opelbuzi vagyok.... Ülök az opelfórum előtt, opeles könyvet olvasok, és ha elmek a sörikétől dobni egy sárgát akkor azon gondolkozok hogy hogy szedhetném ki a beletört spiráldarabot a váltórészből? :rolleyes:

Jó kis karácsony ez. :blink: De jó ez a könyv amúgy ;) Ott ahol legyártották a drágámat, arról a gyárról is írnak benne :lol: Mindenkinek ajánlom!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet kicsit opelbuzi vagyok.... Ülök az opelfórum előtt, opeles könyvet olvasok, és ha elmek a sörikétől dobni egy sárgát akkor azon gondolkozok hogy hogy szedhetném ki a beletört spiráldarabot a váltórészből? :rolleyes:

Jó kis karácsony ez. :blink: De jó ez a könyv amúgy :D Ott ahol legyártották a drágámat, arról a gyárról is írnak benne :lol: Mindenkinek ajánlom!!! :D

Állítsd fejre, és rázd! ;) Praktikeres-teleszkópos -mágneses csavarhúzó? Pillanatragasztó pötty egy pálcika végére?

Link to comment
Megosztás:

Állítsd fejre, és rázd! :lol: Praktikeres-teleszkópos -mágneses csavarhúzó? Pillanatragasztó pötty egy pálcika végére?

Ha kiszedem azt a műanyag részt amit küldtem már képben is délután.... Akkor most végülis beesik a váltóba a fogaskerék, vagy nem? :blink:

Mert ha azt kiszedném akkor zsír lenne, mert könnyen kiszedném a spiráldarabot, de így nehéz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha kiszedem azt a műanyag részt amit küldtem már képben is délután.... Akkor most végülis beesik a váltóba a fogaskerék, vagy nem? :rolleyes:

Mert ha azt kiszedném akkor zsír lenne, mert könnyen kiszedném....

Nem esik bele,már szedtem ki párszor.De azért óvatosan. :blink:

Kicsavarod a csavart és már jön is ki.

Link to comment
Megosztás:

Lehet kicsit opelbuzi vagyok.... Ülök az opelfórum előtt, opeles könyvet olvasok, és ha elmek a sörikétől dobni egy sárgát akkor azon gondolkozok hogy hogy szedhetném ki a beletört spiráldarabot a váltórészből? :blink:

Jó kis karácsony ez. ;) De jó ez a könyv amúgy :) Ott ahol legyártották a drágámat, arról a gyárról is írnak benne :D Mindenkinek ajánlom!!! ;)

Amikor megkaptam a könyvet állandóan fél oldalakat idéztem belőle a fórumra :D :lol: majd elmúlik :D (ettől függetlenül ma is belenéztem reggel, az nem múlik el :lol: :lol: szeretem azt a könyvet, eszembe se jutott hogy már lassan egy éve megvan :rolleyes: Asszem hogy hazafelé nem fogok rallyzni mert rosszul leszek. Ha már első nap betegre ettem magam mi lesz még holnap? :D

Link to comment
Megosztás:

Amikor megkaptam a könyvet állandóan fél oldalakat idéztem belőle a fórumra :D :blink: majd elmúlik ;) (ettől függetlenül ma is belenéztem reggel, az nem múlik el :D ;) szeretem azt a könyvet, eszembe se jutott hogy már lassan egy éve megvan :rolleyes: Asszem hogy hazafelé nem fogok rallyzni mert rosszul leszek. Ha már első nap betegre ettem magam mi lesz még holnap? :lol:

86 kg voltam, már ez is sok...

most meg majnem 90 :D

Link to comment
Megosztás:

Amikor megkaptam a könyvet állandóan fél oldalakat idéztem belőle a fórumra :D ;) majd elmúlik :lol: (ettől függetlenül ma is belenéztem reggel, az nem múlik el :lol: :) szeretem azt a könyvet, eszembe se jutott hogy már lassan egy éve megvan :lol: Asszem hogy hazafelé nem fogok rallyzni mert rosszul leszek. Ha már első nap betegre ettem magam mi lesz még holnap? :D

:D :rolleyes: Beleragasztottam 1 képet a verdáról ahol van az első oldalon hogy Tulajdonos: Király László Az én autóm <kép>

Olyan jó.. Mostmár suliba tudom álcázni hogy olvasok!!!! ;) és tényleg olvasni fogok.. csak nem vegyi dolgokat hanem Opeles dolgokat :D :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.