Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

én a csomagtartóajtómat mindenestül ( bónusz gyári hangszórók :rolleyes: ) asszem egy 20asért vagy 10ért vettem....Nemtom már... Nekem a bal hátsó kerékjáratnál van 1 pár rozsdafolt, aztán ugye típushiba a tanksapkán belül, aztán a rugótányér, a két hátsóajtó elülső sarka... Nem lesz occsó mulatság... szerintetek?

EZT Hozta a jézuska :D ;) :D ;) :D Minden eddig legyártott Opel benne van :D

Én tavaly kaptam névnapomra :lol: bibii :blink: már tudom fejből az egészet :) Novy! Debrecenben ott volt az ülésen, miért nem kérted el akkor? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja az önteszt, kevertem a gyujtás ráadásával, amikor elindul a mutató. De ha semmi köze a szintjelzőhöz, akkor miért világítt amíg a mutató mászik ki a szegénységi zónából?

Én megtámasztottam két laposvassal hátul-oldalt, mert féltem hogy megrogyik.

Ja és elkészült a fa.:

:blink: Ha már a kocsi nem fér be, hogy megnézze, legalább egy darabja legyen velünk.

Aranyos fa :rolleyes: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én tavaly kaptam névnapomra :) bibii :blink: már tudom fejből az egészet ;) Novy! Debrecenben ott volt az ülésen, miért nem kérted el akkor? :lol: :D

hát mert a km óra maradékait se hoztam el ;) de majd eccő :D

Az a dísz tetszik :D nekem nem engedték felakasztani a törött indexet :rolleyes: :lol: ;)

hát pedig az felmehetett volna

csillog is nem is nehéz :lol:

nemértem :D

Link to comment
Megosztás:

TÉnyleg... a régi hengereimet előbányászni... :lol: fel a fára..bár lehet elhúzná az egészet :D

Sörikét valaki? ;)

Ne idegelj, apu most jött be a szobába hogy ugye haza is én viszem nagyiékat? csak mert most konyakoztunk be...

:blink: ott vár a heinekenem és nem jutok hozzá soha :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a hatos csavart kitekertem, és egy az egybe kijött az a műanyag, benne a km spirál csatakozásának tengelyével, azon rajta a fogaskerék, alatta meg egy alátét, és úgy a zégergyűrű.

neked nincs helye se, nem emlékszel??

és visszarakni hogy raktad?? úgy elég macerás lehetett...vagy megtapasztottad olajjal?

Mekkora zéger kell oda?

Link to comment
Megosztás:

én se... pedig direkt nem a hűtőmaszkot kérdeztem meg, pedig a piros díszekhez egész jól menne :blink: :rolleyes:

nemtudtammit venni fateromnak, csak a kis dózert...

na majd összegyűrök pár ezrest, és úgy csinálom, mint ahogy a szemetet toljuk melóban :lol:

én is a fábaszúrva találtam meg a 10est :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.