Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mindekinek megvan a véleménye rólam, aki megérti h miért vagyok ilyen, az általában elfogadja, és eljut odáig ahova most Te meg Lacika..csak írásban nem szokták tudatni.

és vannak olyanok is akik annak ellenére h mennyit tettem, semmibe vesznek. dehát van ilyen is. ez van. :blink:

ezt nemtom, nem néztem mennyi a darabos, így könnyebb vót packolni :lol:

én is megértettem, vagy még nem adam elég jelét? :D

Ja, csak a mutató állásának semmi köze ahhoz, hogy mikor villan ki a szegénységjelző. Kikötheted te a szintjelzőt, akkor is világítani fog öntesztnél valamint ha üres a tank. :rolleyes: A kettő független egymástól.

ja ezt én is néztem már, hogy van mikor a mutató még bele se egy a piros közepébe, és akkor is világít a tankocska, de van hogy a piros alján van és nem világít...

Link to comment
Megosztás:

Ebben mi a tuning? :rolleyes:

nem a tuning miatt mutattam, de neked nem ilyen van?

nem ír szinte semmit a srácc, hogymégis miféle 1.6os

amúgy a bővítés is egy tuning...nagyobb lyukai lettek, de ezt tudod te is. (am képről én is valami szebbet vártam :blink:)

persze gyári csonkokkal ne sokat ér, de az ára nem olyan rossz szerintem

Link to comment
Megosztás:

nem a tuning miatt mutattam, de neked nem ilyen van?

nem ír szinte semmit a srácc, hogymégis miféle 1.6os

amúgy a bővítés is egy tuning...nagyobb lyukai lettek, de ezt tudod te is. (am képről én is valami szebbet vártam :blink:)

persze gyári csonkokkal ne sokat ér, de az ára nem olyan rossz szerintem

Hja, occsó valóban. Csakhát ugye azért nem mindegy, hogy NZ vagy SZ/R motorra való. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na.. voltunk a bontóba. Megvettük a spirált, ( kaptam 1et ajándékba is :lol: Rendes volt a srác )

Beszereltük a kilóméterórába a végét, másik végét meg dugnánk be a váltóba....Na de most jön a baj... Nem megy bele, több mint valószínű hogy az előző spirálból beletörött 1 darabka.

261746.jpg

Kérdésem a következő... Azt a fehér szart amibe belemenne, le lehet-e szedni? Pontosabban tudom hogy le lehet, de alatta mi van? és nem cseszek el vele semmit? Valami okosságot mondjatok már erre :rolleyes: vagy ha van valami ötlet hogy a spiráldarabot hogy a fenébe szedjem ki a kis csatlakozásból? :blink: :D

A bekarikázott cuccos alatt mi van? leszedhetem hogy kiszedjem a beleragadt spiráldarabot?

261757.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na.. voltunk a bontóba. Megvettük a spirált, ( kaptam 1et ajándékba is :lol: Rendes volt a srác )

Beszereltük a kilóméterórába a végét, másik végét meg dugnánk be a váltóba....Na de most jön a baj... Nem megy bele, több mint valószínű hogy az előző spirálból beletörött 1 darabka.

Kérdésem a következő... Azt a fehér szart amibe belemenne, le lehet-e szedni? Pontosabban tudom hogy le lehet, de alatta mi van? és nem cseszek el vele semmit? Valami okosságot mondjatok már erre :rolleyes: vagy ha van valami ötlet hogy a spiráldarabot hogy a fenébe szedjem ki a kis csatlakozásból? :blink: :D

Le lehet szedni. De inkább ne szedd le. Csak a kis 10-es kulccsal kiszedhető csavar tartja. Ebben van a fogaskerék. Én is így b@sztam el. Kiszedtem, és a fogaskerék becsúszott a váltóba...azóta is darálja, és egy új fogaskerék 4 ropi.

Ha leszeded akkor óvatosan, figyelve, hogy a kis műanyag fogaskerék is jöjjön vele.

Link to comment
Megosztás:

Le lehet szedni. De inkább ne szedd le. Csak a kis 10-es kulccsal kiszedhető csavar tartja. Ebben van a fogaskerék. Én is így b@sztam el. Kiszedtem, és a fogaskerék becsúszott a váltóba...azóta is darálja, és egy új fogaskerék 4 ropi.

Ha leszeded akkor óvatosan, figyelve, hogy a kis műanyag fogaskerék is jöjjön vele.

Köszi! Akkor az úgymarad, inkább hozzáértő emberre bízom. Valami ötletetek van, hogy hogy szedjük ki a kis spiráldarabkát?

Link to comment
Megosztás:

Hátul a rugónál a tányérnál is ki van rohadva...Akkor ettől ül úgy a kocsi mint a rosseb... Bontós srác is nézi....de lent van ez a kocsi. Nembaj tavasszal lakatolás lesz :blink:

mostanában, hogy szerelés alatt áll az autó nézegettük és frankón nincs bajom a kasznival. Nem rohad! Egy dolgot fogok kijavíttatni, mégpedig a jobb első irányjelző alatt volt javítva, még az előző gazdája csinált vele valamit és begittelte, majd lefestette. Nem fogom csináltatni, hanem cserélem a jobb oldali sárvédőt! Meg ami szúrja a szemem egy kicsit, az a csomagtartóajtó, mert a szélvédő alatt a gumiperemnél kezd bebarnulni egy két helyen. Azt sem csináltatom, hanem cserélem a hátsó ajtót. Majd szétnézek, mennyiért lehet venni egyet. Mert azt is elcsesztem, amikor tavaly vettem fillérekért a donorautót, arról nem cseréltem át, pedig az szinte új volt... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

mostanában, hogy szerelés alatt áll az autó nézegettük és frankón nincs bajom a kasznival. Nem rohad! Egy dolgot fogok kijavíttatni, mégpedig a jobb első irányjelző alatt volt javítva, még az előző gazdája csinált vele valamit és begittelte, majd lefestette. Nem fogom csináltatni, hanem cserélem a jobb oldali sárvédőt! Meg ami szúrja a szemem egy kicsit, az a csomagtartóajtó, mert a szélvédő alatt a gumiperemnél kezd bebarnulni egy két helyen. Azt sem csináltatom, hanem cserélem a hátsó ajtót. Majd szétnézek, mennyiért lehet venni egyet. Mert azt is elcsesztem, amikor tavaly vettem fillérekért a donorautót, arról nem cseréltem át, pedig az szinte új volt... :rolleyes:

én a csomagtartóajtómat mindenestül ( bónusz gyári hangszórók :blink: ) asszem egy 20asért vagy 10ért vettem....Nemtom már... Nekem a bal hátsó kerékjáratnál van 1 pár rozsdafolt, aztán ugye típushiba a tanksapkán belül, aztán a rugótányér, a két hátsóajtó elülső sarka... Nem lesz occsó mulatság... szerintetek?

EZT Hozta a jézuska :lol: :D ;) :D ;) Minden eddig legyártott Opel benne van :D

Link to comment
Megosztás:

invi neked hogy esett le a fogaskerék róla? ;)

amikor én kivettem, nekem a fogaskerék alatt volt zégergyűrű, neked nem volt rajta?

quote name='Opeles90' date='2009-12-24 - 14:55' post='588270']

én a csomagtartóajtómat mindenestül ( bónusz gyári hangszórók :rolleyes: ) asszem egy 20asért vagy 10ért vettem....Nemtom már... Nekem a bal hátsó kerékjáratnál van 1 pár rozsdafolt, aztán ugye típushiba a tanksapkán belül, aztán a rugótányér, a két hátsóajtó elülső sarka... Nem lesz occsó mulatság... szerintetek?

EZT Hozta a jézuska :blink: :lol: :D ;) :D Minden eddig legyártott Opel benne van :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem akkor ezek szerint hiányzik az az alkatrész...simán kicsúszik belőle a fogaskerék.

a hatos csavart kitekertem, és egy az egybe kijött az a műanyag, benne a km spirál csatakozásának tengelyével, azon rajta a fogaskerék, alatta meg egy alátét, és úgy a zégergyűrű.

neked nincs helye se, nem emlékszel??

és visszarakni hogy raktad?? úgy elég macerás lehetett...vagy megtapasztottad olajjal?

Link to comment
Megosztás:

a hatos csavart kitekertem, és egy az egybe kijött az a műanyag, benne a km spirál csatakozásának tengelyével, azon rajta a fogaskerék, alatta meg egy alátét, és úgy a zégergyűrű.

neked nincs helye se, nem emlékszel??

és visszarakni hogy raktad?? úgy elég macerás lehetett...vagy megtapasztottad olajjal?

Majd ha lesz időm kiszedem és kap egy zégert.

Link to comment
Megosztás:

a hatos csavart kitekertem, és egy az egybe kijött az a műanyag, benne a km spirál csatakozásának tengelyével, azon rajta a fogaskerék, alatta meg egy alátét, és úgy a zégergyűrű.

neked nincs helye se, nem emlékszel??

és visszarakni hogy raktad?? úgy elég macerás lehetett...vagy megtapasztottad olajjal?

Nincsen scannerem :lol: Hétfőn megyek melóhelyre, ott van 1... :rolleyes: Akkor bescannelem és elküldöm. :blink: Sose örültem még könyvnek... de ennek :D A mantás rész is... meg a történelmi részek... Elképesztően jók ;)

Link to comment
Megosztás:

Nincsen scannerem :lol: Hétfőn megyek melóhelyre, ott van 1... :rolleyes: Akkor bescannelem és elküldöm. :blink: Sose örültem még könyvnek... de ennek :D A mantás rész is... meg a történelmi részek... Elképesztően jók ;)

2ezerért lehet megveszem magamnak ;)

első könyv, amit magamnak veszek :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, csak a mutató állásának semmi köze ahhoz, hogy mikor villan ki a szegénységjelző. Kikötheted te a szintjelzőt, akkor is világítani fog öntesztnél valamint ha üres a tank. :rolleyes: A kettő független egymástól.

Ja az önteszt, kevertem a gyujtás ráadásával, amikor elindul a mutató. De ha semmi köze a szintjelzőhöz, akkor miért világítt amíg a mutató mászik ki a szegénységi zónából?

Hátul a rugónál a tányérnál is ki van rohadva...Akkor ettől ül úgy a kocsi mint a rosseb... Bontós srác is nézi....de lent van ez a kocsi. Nembaj tavasszal lakatolás lesz :blink:

Én megtámasztottam két laposvassal hátul-oldalt, mert féltem hogy megrogyik.

Ja és elkészült a fa.:

261906.jpg

:lol: Ha már a kocsi nem fér be, hogy megnézze, legalább egy darabja legyen velünk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.