Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én meg nézegethetem a söröcskémet kívülről :lol: Nagyimékért el kell majd mennem, és este meg hazavinni őket :rolleyes: nah majd ha hazaértem :D félretettem, ráírtam hogy aki hozzányúl nem kap ajándékot, remélem megmarad :D

Dita! jobbulást :blink: és boldog karácsonyt ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is kaptaaaaammm!!! Bebeeeeeeee!!!! :D :lol:

Zotya, te is mondhatnád azt, hogy: A feleségem alapjában véve gyerekes. A múltkor is bejött a fürdoszobába és elsulyesztette a papirhajócskáimat

Ugye? ;)

Látom többen betegeskednek/tek. Szokás szerint nálam nincs gond. :D

Rongyávannak az idegeim, átrendezni a nappalit, behozni a fát, és még a kocsibejárót is meg kell csinálnom, mert megsüllyedt az orra, és a koptató szántja a talajt. A tecsóban megint majdnem lezúzótt egy nő, sávváltáskor simán rámhúzta a kormányt. Vadásznak rám? :blink:

Tényleg van olyan szabály, hogy ilyenkor káosztát kell enni???? :rolleyes:

Vicc.:

Székelyék eszik a töltött káposztát, de a gyerek csak a húst kanalazza.

Ödd mög fiam a káposztát is azt pont olyan finom mint a hús!

Ha finom volna, már megettek volna a kutyák a kertben! ;)

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

nah ma jobban indult a kocsi, és az alapjárat is szebb volt, nem tökéletes, de a tegnapitól sokkal szebb :rolleyes:

ezért szépen lemostam :blink:

nagyika.. tegnap levittema boltba, de nekem menni kellett tovább, mert gyorsan kellett hozni ezt azt, mert anyám a felét írta össze előző nap, és sütés közben jött rá, hogy ez is kell az is kell meg amaz is kell...

nagyit levittem a kisboltnál(egyébként neki a tesco meg se felel, csak utána meg csodálkozik, hogy neki a tej 60-70 forinttal miért drágább meg szinte minden..) gó tovább, hogy megvegyem ami kell, mert gyorsan sietni kell, mert már bele kellene tenni a tésztához..

na meg is oldottam, erre ma nekemállnak, hogy nagyanyámat miért nem hoztam haza a boltból, mert papucsba ment, és úgy kellett hazajönnie abba a nagy hóba. nagy hó, már nem is volt hó :lol: :D

arrol nem is beszélve,hogy este is felhívott, hogy siessek már, mert ott van a klubba, és nem bírja el a sok csomagot, amit kaptak...

jó én is nehezen bírtam el, mert nehéz volt tényleg, de akkor nem bírt szólni. érdekes emberek...

szal ilyen a karácsonyom előnapja...

Link to comment
Megosztás:

Igazából én azt nem értem, hogy a boltokban miért nem árulnak fekete Staropramen-t. Réggebben gyakrabban találkoztam vele a polcokon.

nekem Dávid barátom hozott néha nem magyar zlatybazant....barna, na az fincsiii :rolleyes:

819-ért vettem a fórpackot. Annyi, mintha vennél négy különállót. :blink:

múlthéten még csak 794 volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy jobbulást kívánok

Köszönöm! ....és tudod! :rolleyes:

Érthető hisz hosszú haja miatt égész feminin a kisfiú. :D ;) :D

Ööö!Most nem biztos, hogy jól értem mire utalsz ezzel! :lol: Ebként nem láttam még.

ittatok vagy mi van veletek? :blink:

Miért? Rosszul esett? ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak szeretnéd!! ;) Amúgy az öntesztnél sem villan fel, úgyhogy valami gebasz van. Lehet végig égett a falban a vezeték. :lol: :D

Akkor rántsd ki gyorsan, amíg el nem ér a tankig! :D :D

Nem. Neked nem villan fel amikor ráadod a gyújtást, még ha tele is van a tank? :blink: Amúgy ledezett. ;)

Persze, mert alapról indul a mutató. és amíg el nam hagyj a szegénységi zónát addíg világít.

Igazából én azt nem értem, hogy a boltokban miért nem árulnak fekete Staropramen-t. Réggebben gyakrabban találkoztam vele a polcokon.

Én sem értem. Amúgy mi az? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm! ....és tudod! :rolleyes:

Ööö!Most nem biztos, hogy jól értem mire utalsz ezzel! :D Ebként nem láttam még.

Miért? Rosszul esett? :D

mindekinek megvan a véleménye rólam, aki megérti h miért vagyok ilyen, az általában elfogadja, és eljut odáig ahova most Te meg Lacika..csak írásban nem szokták tudatni.

és vannak olyanok is akik annak ellenére h mennyit tettem, semmibe vesznek. dehát van ilyen is. ez van. :lol:

Szerintem ebbe nem számolják hozzá az üveg betétdíját. Mert a másik kettő különállóhoz hozzászámolták a 25ft-ot a 205Ft mellé. :blink:

ezt nemtom, nem néztem mennyi a darabos, így könnyebb vót packolni ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor rántsd ki gyorsan, amíg el nem ér a tankig! :lol: :D

Persze, mert alapról indul a mutató. és amíg el nam hagyj a szegénységi zónát addíg világít.

Én sem értem. Amúgy mi az? :rolleyes:

Ja, csak a mutató állásának semmi köze ahhoz, hogy mikor villan ki a szegénységjelző. Kikötheted te a szintjelzőt, akkor is világítani fog öntesztnél valamint ha üres a tank. :blink: A kettő független egymástól.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként névnapot Invi. ;) :D

Csatlakozom! :rolleyes:

Dita! jobbulást :blink: és boldog karácsonyt :D

Köszönöm! :lol: ...és lásd lejjebb!

Én is szeretnék boldog, békés Karácsonyt kívánni Nektek! Köszönöm a sok mosollyal teli órát és a sok segítséget! :D :D

Köszönöm a Karácsonyi emailt a Fórum csapatának és a MOTE vezetőségének és viszont kívánok minden jót! ;)

Link to comment
Megosztás:

mindekinek megvan a véleménye rólam, aki megérti h miért vagyok ilyen, az általában elfogadja, és eljut odáig ahova most Te meg Lacika..csak írásban nem szokták tudatni.

és vannak olyanok is akik annak ellenére h mennyit tettem, semmibe vesznek. dehát van ilyen is. ez van. ;)

ezt nemtom, nem néztem mennyi a darabos, így könnyebb vót packolni :D

Ez nálam is megvan. Sokan meg sem köszönik a segítségem. Viszont Te igen, ez azért jelent valamit. ;) Viszont nem élek vissza vele, mint egyesek. Hogy akkor most segítettem a BC bekötésben, akkor ugyanmár... :lol: :rolleyes: Legalább itt értékelik a tudásom. :D

Én is a blokkon néztem meg és számoltam. De valóban a fórpack be anyósra oszt szevasz. Amúgy jó kis fiatal hölgyike volt a pénztáros. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.