Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszönöm! :rolleyes: Azt hiszem sikerült "kifőznöm" a kis aljasokat, mert nem vettem be lázcsillapítót. :D Ma már egész jól vagyok.

;) Naaaa, csak egy kicsit...

Azért remélem, hogy a sok rossz tapasztalat miatt a nőkkel kapcsolatban, nem fogtok kiutálni innen. :blink:

hát nézd, látatlanban sosem szoktam ítélni....most meg megismertem valakit akire aztmondtam h naigen Ő az....aztán kiderült h az egész egy nagy átverés...ezekután hogy is bízzak bárkiben? :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát nézd, látatlanban sosem szoktam ítélni....most meg megismertem valakit akire aztmondtam h naigen Ő az....aztán kiderült h az egész egy nagy átverés...ezekután hogy is bízzak bárkiben? :rolleyes:

Nehéz dolog. Azt hiszem csak úgy lehet továbblépni, ha elhiszed, hogy a következő más lesz...aki majd megbecsüli a bizalmadat és nem él vissza vele.

Link to comment
Megosztás:

húúú...hallanád az enyémet... Csomagtartóajtón a burkolat olyan szinten nyikorog ilyenkor télen hogy kiborító... :rolleyes: Mással nincs is baj, más nem zörög csattog...csak az a burkolat.. pedig jól fel van téve. :lol: ráfogom arra hogy télen a hidegben összébbmegy az anyag, és csak azért nyiszorog..

Nekem az új Unixos lengéscsillapítok nyiszorognak, főleg hidegben. Amikot tolatok ki majdnem elnyomják a benzinpumpa hangját, de csak majdnem. :D Ja, és kaptam az Unixtól Kellemes Ünnepeket sms-t. ;) Böbö!!!

Lali! Te hogy szedted ki a spirálodat?

Sehogy, ilyennel nem kókányolok, arra való a nőgyógyász... :D Ja, másról van szó?? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lali! Zotya! Dáwid! Novy!

HÁT MEGVAN!!!! a ZÁÁÁÁR.... a csomagtartajtón nem a burkolat zörgött hanem a ZÁÁÁR.... ma reggel már annyira idegesített hogy nekiálltam mostmár keményen nézegetni, és rájöttem a ZÁÁÁR lötyög a helyén és az verődik összevissza... az a rohadék ZÁÁÁR..

Sziasztok! :rolleyes:

Na, még januárig van netem, aztán majd meglátjuk.

Nézzenek oda! Mostanában az SpZoli kezd határozottan szimpatikus lenni! :D :D Örülök ám! :D

Dáwid! Na, már egészen egyben van Ribi! Ügyes vagy! :blink:

Nálunk Opelügyileg úgy tűnik minden rendben, azóta nem hagyott ott sehol. Rendesen viselkedik.

Viszont sikerült Karácsonyra összeszednem valami nyavalyát. :lol: Tegnap 39,6 fokos voltam. Még merje valaki azt mondani, hogy nem vagyok forróvérű! ;)

Holnap benézek. :D

Zoli.... én is rájöttem, hogy egy aranyember :lol: ;)

Amúgy jobbulást kívánok

Link to comment
Megosztás:

Nekem az új Unixos lengéscsillapítok nyiszorognak, főleg hidegben. Amikot tolatok ki majdnem elnyomják a benzinpumpa hangját, de csak majdnem. ;) Ja, és kaptam az Unixtól Kellemes Ünnepeket sms-t. ;) Böbö!!!

Sehogy, ilyennel nem kókányolok, arra való a nőgyógyász... :D Ja, másról van szó?? :rolleyes:

Én is kaptaaaaammm!!! Bebeeeeeeee!!!! :D :blink:

Zotya, te is mondhatnád azt, hogy: A feleségem alapjában véve gyerekes. A múltkor is bejött a fürdoszobába és elsulyesztette a papirhajócskáimat

Ugye? :D

Látom többen betegeskednek/tek. Szokás szerint nálam nincs gond. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :rolleyes:

Na, még januárig van netem, aztán majd meglátjuk.

Nézzenek oda! Mostanában az SpZoli kezd határozottan szimpatikus lenni! :D ;) Örülök ám! :lol:

Dáwid! Na, már egészen egyben van Ribi! Ügyes vagy! :blink:

Nálunk Opelügyileg úgy tűnik minden rendben, azóta nem hagyott ott sehol. Rendesen viselkedik.

Viszont sikerült Karácsonyra összeszednem valami nyavalyát. :lol: Tegnap 39,6 fokos voltam. Még merje valaki azt mondani, hogy nem vagyok forróvérű! :D

Holnap benézek. :lol:

Érthető hisz hosszú haja miatt égész feminin a kisfiú. ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nehéz dolog. Azt hiszem csak úgy lehet továbblépni, ha elhiszed, hogy a következő más lesz...aki majd megbecsüli a bizalmadat és nem él vissza vele.

Sziasztok!

Zoli.... én is rájöttem, hogy egy aranyember ;) :blink:

Amúgy jobbulást kívánok

ittatok vagy mi van veletek? :rolleyes:

Érthető hisz hosszú haja miatt égész feminin a kisfiú. :D ;) :D

na Ádámka, ajándékként minnyá kapsz egy mentori elmarasztalást :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lali! Zotya! Dáwid! Novy!

HÁT MEGVAN!!!! a ZÁÁÁÁR.... a csomagtartajtón nem a burkolat zörgött hanem a ZÁÁÁR.... ma reggel már annyira idegesített hogy nekiálltam mostmár keményen nézegetni, és rájöttem a ZÁÁÁR lötyög a helyén és az verődik összevissza... az a rohadék ZÁÁÁR..

Zoli.... én is rájöttem, hogy egy aranyember :lol: :rolleyes:

Amúgy jobbulást kívánok

meg a hóna alatt van egy centrifuga

visszamennyé bazki :blink:

Link to comment
Megosztás:

ittatok vagy mi van veletek? :rolleyes:

na Ádámka, ajándékként minnyá kapsz egy mentori elmarasztalást ;)

Néha szoktam... :blink: Tegnap találtam kettő üveg sört az ágyneműtartomban egy párnahuzatba csomagolva.... De rájöttem mit keresett ott, még nyáron amikor haver itt aludt és meleg volt, akkor oda tettük hogy ne melegedjen át.. Aztán elfelejtettük :lol: :D

Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves cartársnak.

Viszont kívánom Karcsi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.