Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Műszeregységet kikapod, hátuljáról lehúzod, előremész váltóról is lehúzod, a gumi átvezetőn áthúzod és kintvan. Visszafelé, belülről kidugod, váltóba betolod, műszeregységet ledezve beteszed, és kész ;)

ennyi? :rolleyes: :lol: ez így jó és könnyű :D műszeregységet ledezve beteszem?? Hát csak visszateszem a helyére. Nem? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Mármint műszeregységet? Csak nem fordulatszámmérőset tettél bele?

Neked is doktor úr! :blink:

Még nem, de már tervbe van véve egy ideje! Most, hogy eszembe juttattad, így lehet januárban beruházok abba is! :lol:

Nem. Ha spirált cserélsz akkor csak LED-es műszeregységet lehet beletenni. Kötelező sajnos. :D

Az a duma! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na.. de ugye tényleg csak szivatás volt? :lol: :D

Okés :D Mikor lesz a műszaki? Amúgy én is tervezek egy fordulatszámmérős műszeregységet ;) A tiedben mi a W szám? 1111?

Január első hetében! :rolleyes: Szerzek addig ledpanelt még a havertól és megoldjuk! Persze ha jó úgy, mint nekem! :blink: Most nem tudom megnézni, mert nincs itthon az autó! ;)

Link to comment
Megosztás:

:D amúgy nekünk dizeleseknek majd ki kell vezetni a cuccost a generátorhoz, hogy kapja a jelet a fordulatról? :blink:

Nekem alapból be van kábelezve! Annó próbáltam egy benyás ford. mérős km órát és mikor beraktam, beindítottam, akkor meglepődve tapasztaltam, hogy 5e volt az alapjáratom! :lol: Mondom pörög rendesen a moci! Odaléptem neki és akasztotta az órát. Kár, hogy nem volt jó, mert a havertól fillérekért meg tudtam volna venni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:lol: amúgy nekünk dizeleseknek majd ki kell vezetni a cuccost a generátorhoz, hogy kapja a jelet a fordulatról? :blink:

Bár ha cserélni akarom ezt a műszert akkor lehet hogy a fordulatszámmérőset kéne ledesíteni?

igen a fordulatszámot a generátortól veszi. (ha nincs szerencséd akkor asszem generátort is cserélned kell :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

igen a fordulatszámot a generátortól veszi. (ha nincs szerencséd akkor asszem generátort is cserélned kell :rolleyes: )

Hát.... Nekem a generátor az az ami a Cseppkadettekben van.

Nekem alapból be van kábelezve! Annó próbáltam egy benyás ford. mérős km órát és mikor beraktam, beindítottam, akkor meglepődve tapasztaltam, hogy 5e volt az alapjáratom! :lol: Mondom pörög rendesen a moci! Odaléptem neki és akasztotta az órát. Kár, hogy nem volt jó, mert a havertól fillérekért meg tudtam volna venni. :blink:

Olyat már láttam videón is :D Tökre jól nézett ki ;) :D csak érdekes volt... még tán a fórumra is be lett küldve.. Dáwid meg rávágta hogy ott a rejtett erő az 1.7Dizelben ;)

Link to comment
Megosztás:

igen a fordulatszámot a generátortól veszi. (ha nincs szerencséd akkor asszem generátort is cserélned kell :rolleyes: )

tudom, hogy a generátorról veszi! Csak most már találni kell jó áron itt a környéken! :blink:

Hát.... Nekem a generátor az az ami a Cseppkadettekben van.

Olyat már láttam videón is :lol: Tökre jól nézett ki :D :D csak érdekes volt... még tán a fórumra is be lett küldve.. Dáwid meg rávágta hogy ott a rejtett erő az 1.7Dizelben :D

ez az! ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

tudom, hogy a generátorról veszi! Csak most már találni kell jó áron itt a környéken! :rolleyes:

ez az! :blink: :lol: :D

simáááán :D Lali! Akkor ezt a ledezést még megbeszéljük :D hogy és mikor, és hol. Lehet addigra már fordulatszámmérős lesz az óra :lol: Januárra én is beterveztem..bár sokmindent beterveztem januárra, de erre még visszatérünk akkor. ;)

Nah én megyek mert fel kell készülni a holnapi karácsonyozásra. :D

Jóccakát mindenkinek!

Sziasztok! És vigyázzatok holnap ki ne gyúlladjon a fa ;) ( tavaly a csillagszóróval majdnem lerendeztem... de ez 1 másik történet )

Link to comment
Megosztás:

simáááán ;) Lali! Akkor ezt a ledezést még megbeszéljük :D hogy és mikor, és hol. Lehet addigra már fordulatszámmérős lesz az óra ;) Januárra én is beterveztem..bár sokmindent beterveztem januárra, de erre még visszatérünk akkor. :rolleyes:

Nah én megyek mert fel kell készülni a holnapi karácsonyozásra. :blink:

Jóccakát mindenkinek!

Sziasztok! És vigyázzatok holnap ki ne gyúlladjon a fa :D ( tavaly a csillagszóróval majdnem lerendeztem... de ez 1 másik történet )

Rendben van! Csak a ledezéshez kell áram! :lol: Így, hogy copatott egy pár napig, mire kikisérleteztem, hogy hogy lenne jó, már rutinból megy. Sztem ha lesz 2 órád szabad, akkor megoldjuk. De majd még megbeszéljük!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is most kéne nekiállnom amikor lent van a nyári felni valami ilyesmire kipingálni. A dísztárcsákat mindíg elhagyom, alufelnit nem veszek, legalább az acél nézzen ki valahogy. A multkor is lehúzódtam egy kocsi elől a padkára látom hogy a hátsó tárcsa karikázik be az árokba , na mondom faca, rüki tolatok vissza érte, reccs! Hogy a túróba jött vissz az útra nem tudom. Előtte héten vettem.

Nekem is szokott fenn lenni dísztárcsa (ami az avataron is látszik), el még egyet se hagytam, csak mikor idén felraktam a téli acélfelniket, az egyik dísztárcsa, ami már kicsit repedt volt, eltörött. Akkor leszedtem mindet, pár nap múlva vettem 2 újat, megint nekiálltam felrakni őket, megint eltört, aztán feladtam, és kidobtam őket :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :rolleyes:

Na, még januárig van netem, aztán majd meglátjuk.

Nézzenek oda! Mostanában az SpZoli kezd határozottan szimpatikus lenni! :D ;) Örülök ám! ;)

Dáwid! Na, már egészen egyben van Ribi! Ügyes vagy! :blink:

Nálunk Opelügyileg úgy tűnik minden rendben, azóta nem hagyott ott sehol. Rendesen viselkedik.

Viszont sikerült Karácsonyra összeszednem valami nyavalyát. :lol: Tegnap 39,6 fokos voltam. Még merje valaki azt mondani, hogy nem vagyok forróvérű! :D

Holnap benézek. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :rolleyes:

Na, még januárig van netem, aztán majd meglátjuk.

Nézzenek oda! Mostanában az SpZoli kezd határozottan szimpatikus lenni! :D ;) Örülök ám! :D

Dáwid! Na, már egészen egyben van Ribi! Ügyes vagy! :blink:

Nálunk Opelügyileg úgy tűnik minden rendben, azóta nem hagyott ott sehol. Rendesen viselkedik.

Viszont sikerült Karácsonyra összeszednem valami nyavalyát. :lol: Tegnap 39,6 fokos voltam. Még merje valaki azt mondani, hogy nem vagyok forróvérű! :D

Holnap benézek. :D

Jobbulást neked! Én most mentem ki a megfázásból! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :rolleyes:

Na, még januárig van netem, aztán majd meglátjuk.

Nézzenek oda! Mostanában az SpZoli kezd határozottan szimpatikus lenni! :D ;) Örülök ám! :D

Dáwid! Na, már egészen egyben van Ribi! Ügyes vagy! :blink:

Nálunk Opelügyileg úgy tűnik minden rendben, azóta nem hagyott ott sehol. Rendesen viselkedik.

Viszont sikerült Karácsonyra összeszednem valami nyavalyát. :lol: Tegnap 39,6 fokos voltam. Még merje valaki azt mondani, hogy nem vagyok forróvérű! :D

Holnap benézek. :D

ne hízelegj ;)

Link to comment
Megosztás:

Jobbulást neked! Én most mentem ki a megfázásból! ;)

Köszönöm! :rolleyes: Azt hiszem sikerült "kifőznöm" a kis aljasokat, mert nem vettem be lázcsillapítót. :lol: Ma már egész jól vagyok.

ne hízelegj :D

:D Naaaa, csak egy kicsit...

Azért remélem, hogy a sok rossz tapasztalat miatt a nőkkel kapcsolatban, nem fogtok kiutálni innen. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.