Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az autóhoz már megvettem a lengéscsillapítókat + a komplett hátsó fékeket, 2 lengéscsillapító kicserélve, a többi karácsony után. Ez az ajándékom az autónak! Remélem ezzel beéri! :D Na igen, meg kap még pótkarácsonyi ajándékot, jobb oldali alsó gömbtámaszt, meg jobb oldali féltengely külső gumiharangot. Nem gyengén látszódik az új lengéscsillapítók hatása. Eddig a bal első és a jobb hátsó van kicserélve és ha baloldalon megnyomom az autót, nem himbilumbizik, de ha a jobb oldalon nyomom meg, akkor keresztbe himbálózik. De nem sokáig! ;) Mikor kivettük az első balos lengéscsillapítót, totyogott az olajban. Alig volt szétmenve... A jobbos carabb állapotban van, mert az a legkisebb kátyúban is felkoppant.

hamar megtöröm a dugulási fogadalmat...

Dáwid! írtam mailt a bontós srácnak. Azt mondta hogy 1000 forint a gyári spirál :blink:

Karácsony után megyek venni :lol: végre látni fogom megint hgy mennyivel süvítek ;)

Én mikor vettem az enyémbe, akkor kérdezte a srác, hogy melyiket adja! Mondtam mittudomén! :D Megvettem a rövidebbiket, amit annyian vittek, majd berakásnál cumiztam, mert a hosszabbikat kellett volna vennem! Ez egy kicsit feszül, de csak akkor veszem észre a különbséget, ha ki akarom venni az órát! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az autóhoz már megvettem a lengéscsillapítókat + a komplett hátsó fékeket, 2 lengéscsillapító kicserélve, a többi karácsony után. Ez az ajándékom az autónak! Remélem ezzel beéri! :D Na igen, meg kap még pótkarácsonyi ajándékot, jobb oldali alsó gömbtámaszt, meg jobb oldali féltengely külső gumiharangot. Nem gyengén látszódik az új lengéscsillapítók hatása. Eddig a bal első és a jobb hátsó van kicserélve és ha baloldalon megnyomom az autót, nem himbilumbizik, de ha a jobb oldalon nyomom meg, akkor keresztbe himbálózik. De nem sokáig! ;) Mikor kivettük az első balos lengéscsillapítót, totyogott az olajban. Alig volt szétmenve... A jobbos carabb állapotban van, mert az a legkisebb kátyúban is felkoppant.

Én mikor vettem az enyémbe, akkor kérdezte a srác, hogy melyiket adja! Mondtam mittudomén! :D Megvettem a rövidebbiket, amit annyian vittek, majd berakásnál cumiztam, mert a hosszabbikat kellett volna vennem! Ez egy kicsit feszül, de csak akkor veszem észre a különbséget, ha ki akarom venni az órát! :rolleyes:

én a hátsó lengéscsillapítóimat cseréltem tavaly tavasszal, vagy nyáron,...vagy valahogy így. ;) Fúúú...de hajózott nekemis... Aztán hazafele meg pattogott a kocsi picsája :lol: aranyos volt. Amikor egyik haverral autókáztunk, és úgy álltam meg a lámpánál, hogy jó erős fékkel, de még nem blokkol be a kerék csak eléggé húzza a fejet előre az erő. :D akkor megállás után billegett előre hátra...haver elkezdett nevetni és beszól: HAJÓ FEELING!!! :lol:

Amúgy én kicsit félek az utángyártottól... :blink: Azt mondják kattog... ígyis zajos az utastér főleg télen ha nyiszorog minden... :D Olvastam amikor írtad, hogy neked nemnagyon kattog, lehet hogy szerencsés votlál a vásárlásban. Na én nem lennék... Sosem vagyok a vásárlásokban valami hejj szerencsés :lol:

Link to comment
Megosztás:

én a hátsó lengéscsillapítóimat cseréltem tavaly tavasszal, vagy nyáron,...vagy valahogy így. :D Fúúú...de hajózott nekemis... Aztán hazafele meg pattogott a kocsi picsája :D aranyos volt. Amikor egyik haverral autókáztunk, és úgy álltam meg a lámpánál, hogy jó erős fékkel, de még nem blokkol be a kerék csak eléggé húzza a fejet előre az erő. :D akkor megállás után billegett előre hátra...haver elkezdett nevetni és beszól: HAJÓ FEELING!!! :blink:

Amúgy én kicsit félek az utángyártottól... :rolleyes: Azt mondják kattog... ígyis zajos az utastér főleg télen ha nyiszorog minden... :lol: Olvastam amikor írtad, hogy neked nemnagyon kattog, lehet hogy szerencsés votlál a vásárlásban. Na én nem lennék... Sosem vagyok a vásárlásokban valami hejj szerencsés ;)

Nekem, most hogy ki van végre cserélve a flexibiliscső, azóta megint csendes az autó. Nem zörög semmi! Remélem így marad egy darabig... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem, most hogy ki van végre cserélve a flexibiliscső, azóta megint csendes az autó. Nem zörög semmi! Remélem így marad egy darabig... :lol:

húúú...hallanád az enyémet... Csomagtartóajtón a burkolat olyan szinten nyikorog ilyenkor télen hogy kiborító... :rolleyes: Mással nincs is baj, más nem zörög csattog...csak az a burkolat.. pedig jól fel van téve. :blink: ráfogom arra hogy télen a hidegben összébbmegy az anyag, és csak azért nyiszorog..

Link to comment
Megosztás:

húúú...hallanád az enyémet... Csomagtartóajtón a burkolat olyan szinten nyikorog ilyenkor télen hogy kiborító... :rolleyes: Mással nincs is baj, más nem zörög csattog...csak az a burkolat.. pedig jól fel van téve. :blink: ráfogom arra hogy télen a hidegben összébbmegy az anyag, és csak azért nyiszorog..

Nekem tudod mi zörgött régen? a kalaptartó... De azt orvosoltam úgy, hogy a hátsó ajtón van két gumiakármi, ami h lezárod az ajtót, akkor lenyomja a kalaptartó, na azok alá tettem nagy alátéteket, hogy megemeljem egy kicsit és azóta kussol a kalaptartó.

Link to comment
Megosztás:

Nekem tudod mi zörgött régen? a kalaptartó... De azt orvosoltam úgy, hogy a hátsó ajtón van két gumiakármi, ami h lezárod az ajtót, akkor lenyomja a kalaptartó, na azok alá tettem nagy alátéteket, hogy megemeljem egy kicsit és azóta kussol a kalaptartó.

Caravanban ez a probléma nem létezik ;) :D Nekünk csak a roló zörög időnként, de azzal sokat nem tudsz kezdeni :rolleyes:

Laci! a hátsó burkolatodnak minden csavarja megvan? :blink: nekem erősen hiányos volt a mennyiség, és ami bentvolt se mind fogott rendesen :D Másik verzió, hangszód jól ven feltéve? nem ér hozzá a burkolathoz? és miért csak két csavarral tetted föl? ;) (csak tipp vót)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Caravanban ez a probléma nem létezik :) :lol: Nekünk csak a roló zörög időnként, de azzal sokat nem tudsz kezdeni :rolleyes:

Laci! a hátsó burkolatodnak minden csavarja megvan? :blink: nekem erősen hiányos volt a mennyiség, és ami bentvolt se mind fogott rendesen :D Másik verzió, hangszód jól ven feltéve? nem ér hozzá a burkolathoz? és miért csak két csavarral tetted föl? ;) (csak tipp vót)

:lol:

Főleg, hogy nincsen rolóm. :D

Amúgy jaja megvan mindegyik. :D Most raktuk össze nyár végén, meg a hangszóró is rendesen be van fogva a helyére. :lol: Lehet hogy húznom kellene a csavarokon.... Vagy valami ilyesmi. Amúgy Szabó Pálnak hívják a srácot?

( csak hogy tudjam hogy jó ember írt-e vissza, és nem valami extra nagy véletlen szerencse folytán egy másik bontónak írtam ami sporonban van.. :D )

Nekem tudod mi zörgött régen? a kalaptartó... De azt orvosoltam úgy, hogy a hátsó ajtón van két gumiakármi, ami h lezárod az ajtót, akkor lenyomja a kalaptartó, na azok alá tettem nagy alátéteket, hogy megemeljem egy kicsit és azóta kussol a kalaptartó.

Kreatív megoldás ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Főleg, hogy nincsen rolóm. :lol:

Amúgy jaja megvan mindegyik. :blink: Most raktuk össze nyár végén, meg a hangszóró is rendesen be van fogva a helyére. :D Lehet hogy húznom kellene a csavarokon.... Vagy valami ilyesmi. Amúgy Szabó Pálnak hívják a srácot?

Kreatív megoldás ;) :rolleyes:

őőő... én mindig úgy hívom hogy:

- "szia, Dávid vagyok"

- "jaa a motoros?"

- "ahhát"

-...

Link to comment
Megosztás:

őőő... én mindig úgy hívom hogy:

- "szia, Dávid vagyok"

- "jaa a motoros?"

- "ahhát"

-...

Hát... mondjuk az e-mailba bemutatkoztam, meg írtam hogy honnan van meg a címe... és megkérdeztem mennyi a spirál nála...

Lényegretörő volt a srác.. :rolleyes:

Válasz: 1000Ft a spirál

De legalább egyértelmű a válasz :lol: Nem olyan mint én...hogy míg végigolvassa az e-mailt és rátérnék a lényegre kitörli mert azt hiszi hogy spam :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hógyisne, hogy aztán megbaccanak a munkavédelmisek? ;) egerszalókon jött két csaj, nézték mindenkinek van-e munkaszerződése, kiskönyv, meg ilyenek. Olyan hűha csaj volt, kicsit bunkó voltam, amikor kérdezgetett nem az arcát néztem hanem a mellét. :rolleyes:

Na Kellemes Ünnnepeket mindenkinek! :D

Szerinted mi mást néztünk volna? :blink: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hát... mondjuk az e-mailba bemutatkoztam, meg írtam hogy honnan van meg a címe... és megkérdeztem mennyi a spirál nála...

Lényegretörő volt a srác.. :blink:

Válasz: 1000Ft a spirál

De legalább egyértelmű a válasz ;) Nem olyan mint én...hogy míg végigolvassa az e-mailt és rátérnék a lényegre kitörli mert azt hiszi hogy spam :lol:

:D felhívtam aznap este hogy lezúztam az autót.

- szokott bemutatkozás

- összetörtem a jobb elejét.

-sárvédő 5 lámpa 5 motorháztető is kell?

De bírom őket, tök normálisnak tűnnek, és nem voltak drágák... Kár hogy ilyen messze vannak :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:blink: felhívtam aznap este hogy lezúztam az autót.

- szokott bemutatkozás

- összetörtem a jobb elejét.

-sárvédő 5 lámpa 5 motorháztető is kell?

De bírom őket, tök normálisnak tűnnek, és nem voltak drágák... Kár hogy ilyen messze vannak :rolleyes:

jaja eléggé olcsó. Amúgy csak F astrákat bontanak? Van bőven felhozatal?

Link to comment
Megosztás:

Ezazezaz!!! :rolleyes: :blink: :lol:

a legjobb mai szólásod :D ;)

;) Hát de csak az igazságot mondtam :lol: Ennek ez a sorja... :D Jól kielemezni. Aztán Zotya mondja hogy milyen soványka... Mindennek megvan a maga rendje :) :D

akad :D

egy udvarravaló :lol:

óóó jee ;) lesz miből válogatni. Amúgy majd nekem kell kiszedni a spirált, vagy majd a bontóssrác kikapja belőle? vagy már annyira szét vannak kapva hogy ki van szedve?

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Hát de csak az igazságot mondtam :D Ennek ez a sorja... :lol: Jól kielemezni. Aztán Zotya mondja hogy milyen soványka... Mindennek megvan a maga rendje ;) :blink:

óóó jee :D lesz miből válogatni. Amúgy majd nekem kell kiszedni a spirált, vagy majd a bontóssrác kikapja belőle? vagy már annyira szét vannak kapva hogy ki van szedve?

kiszedik ha nincs kiszedve.

Link to comment
Megosztás:

kiszedik ha nincs kiszedve.

:lol: akkor jó. Lehet elszenvednék vele 1 darabig... :blink: amúgy hogy kell kiszedni? :rolleyes: Ehez a részéhez fater ért jobban... én meg a fizetéshez és navigáláshoz " Na...nem úgy...fordítva....naaaa....ja mégse...mondtam hogy fordítva...Ja neem... Na jóvan akkor csináljad! "

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.