Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak ma hajnali 1:00kor felcsörgött a telefon... Egy fogadatlan hívás: Atommanó... Gondoltam hátha valami fontos, visszahívni meg nem tudtam...

Nem vagyok elég kedves? Várjatok, küldök szmájlit:

:) :D :D :D :P :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Valljuk be, az a bajom, hogy szarul állok a nőknél, na. :oops: :oops:

Remélem felvidult a fórum

Szabiról nem tudok semmit... Szerintem eladta a kocsit, vagy végleg szétesett neki a váltó...

Link to comment
Megosztás:

Ajaj!!

Még jó hogy melózni fogok!! a Metróba csak nem jösz le kocsival :) :D

Aztán vigyázzatok magatokra! 8)

Amúgy nemrég mentem potom 550kmert. Nagyon nagypapis üzemben... végig a régi 3ason,35ösön,36oson nyiregyházáig, aztán másnap vissza...

ugy 3/4 rész klimával... a bc szerinti fogyim, 6.8liter lett!! sirály :D jah a bc szerinti átlagtempo 68km/h (átlag 90-110eket mentem, kivéve falvak, illetve elözések) jóó kis paripa ez :wink:

A fékröl meg majd a futómü topikban...

Viszont viszafelé tele volt pakolva a csomitér, + teletank+ 5személy... azthittem teherautót vezetek... már odafelé is fura volt...

(többnyire egyedül, vagy 2magammal járkálok, és vagy 8-10liter benyával :D :P :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.