Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

aha egy nő

hát nem is fejeztem be az msnezést :lol:

bírom az ilyen izéket mint itt is " ne írogass a barátnőmnek!!! "

mert? mi lesz? :rolleyes: csúnyán nézel a monitorra? vagy esetleg erősen ütöd le az entert? :blink: HÁnyéves amúgy akivel beszéltél? így agyszintre....háát...sztem 14-16 között van..

Link to comment
Megosztás:

bírom az ilyen izéket mint itt is " ne írogass a barátnőmnek!!! "

mert? mi lesz? :rolleyes: csúnyán nézel a monitorra? vagy esetleg erősen ütöd le az entert? :blink: HÁnyéves amúgy akivel beszéltél? így agyszintre....háát...sztem 14-16 között van..

egyet sajnálok, hogy baszott jó nő...csahát agyilag nem éri el a 20at... pedig annyi

Link to comment
Megosztás:

egyet sajnálok, hogy baszott jó nő...csahát agyilag nem éri el a 20at... pedig annyi

Hiába jónő ha agyilag annyi mint 1 zokni..

:rolleyes: Bírom én is az ilyen fenyegetőzést! :blink:

jaja szájhősség... :lol:

Vagy a másik.... Gép elől írja a gyerek hogy megvernélek... :D nekem volt 1 ilyen régen, hogy üzengetett 1 kölyök hogy megverne...meg ilyenek. Aztán összefutottam vele a buszon, aztán amikor mutattam neki hogy gyere csak ide, akkor gyorsan elnézett másik irányba mintha észre se vett volna... én meg nem mentem oda hozzá, inkább csak jót röhögtem a szánalmasságán

A MINDENSÉGIT! Betyár videó ;)

Link to comment
Megosztás:

egyet sajnálok, hogy baszott jó nő...csahát agyilag nem éri el a 20at... pedig annyi

Aha tegnap cserepeztünk Győrbe, lezártuk a sikátort, tetőn dolgoznak...stb. Csajszi odalibeg, szia, átmehetek? Hát... le van zárva, látod! De ti is bentvagytok! Én meg.: :rolleyes: Mondom, igen de neked nincs fejvédőt! Erre : Kabd be!!! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Endlos felnije kell nekem :rolleyes: nah olyat hogyé' adnak? ;)

Tudtommal eladó :lol: de nem mondom 100%ra :D mintha néhány hete azt mondta volna... :blink:

Egyébként

Békés boldog karácsonyt és minden földi jóval fűszerezett új évet kívánok minden kedves cartársnak!

:D ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal eladó :D de nem mondom 100%ra :D mintha néhány hete azt mondta volna... :rolleyes:

Egyébként

Békés boldog karácsonyt és minden földi jóval fűszerezett új évet kívánok minden kedves cartársnak!

:lol: :lol:

Viszont kívánom neked, és családodnak :D

Aha tegnap cserepeztünk Győrbe, lezártuk a sikátort, tetőn dolgoznak...stb. Csajszi odalibeg, szia, átmehetek? Hát... le van zárva, látod! De ti is bentvagytok! Én meg.: :lol: Mondom, igen de neked nincs fejvédőt! Erre : Kabd be!!! ;)

;) :blink:

Miért nem dobtad utánna a munkásbakancsodat? :D

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal eladó ;) de nem mondom 100%ra :lol: mintha néhány hete azt mondta volna... :rolleyes:

Egyébként

Békés boldog karácsonyt és minden földi jóval fűszerezett új évet kívánok minden kedves cartársnak!

:) ;)

Akkor majd beszélek vele ha lesz némi felszabadítható pénzegységem. :blink:

neked is kellemetes ünnepeket

:lol:

:D :lol:

Miért nem dobtad utánna a munkásbakancsodat? :D

Gondolom drága ajándék lett volna az egy ilyennek... tudod te mennyiért adnak melós cuccokat? ;) ma néztem sofőr kesztyűt-vezetni és dobozpakolni. semmi extra csak egy kis tuning gumi mintázat a fogófelületen hogy ne csússzon a cucc, 6800 pénz. és nem ez volt a legdrágább kesztyű :D képzelem mennyi egy bakancs :D

Link to comment
Megosztás:

Mert nem volt a csajon védősisak! ;)

Az benne a poén :D

Akkor majd beszélek vele ha lesz némi felszabadítható pénzegységem. :rolleyes:

neked is kellemetes ünnepeket

:D

Gondolom drága ajándék lett volna az egy ilyennek... tudod te mennyiért adnak melós cuccokat? :lol: ma néztem sofőr kesztyűt-vezetni és dobozpakolni. semmi extra csak egy kis tuning gumi mintázat a fogófelületen hogy ne csússzon a cucc, 6800 pénz. és nem ez volt a legdrágább kesztyű :blink: képzelem mennyi egy bakancs :D

Nekem vegyvédelmi savállótalpú acélbetétes bakancsom van... ;) 25 rongyos ezres volt. :D

Link to comment
Megosztás:

:D :rolleyes:

Miért nem dobtad utánna a munkásbakancsodat? :lol:

Hógyisne, hogy aztán megbaccanak a munkavédelmisek? ;) egerszalókon jött két csaj, nézték mindenkinek van-e munkaszerződése, kiskönyv, meg ilyenek. Olyan hűha csaj volt, kicsit bunkó voltam, amikor kérdezgetett nem az arcát néztem hanem a mellét. :blink:

Na Kellemes Ünnnepeket mindenkinek! :D

Link to comment
Megosztás:

Hógyisne, hogy aztán megbaccanak a munkavédelmisek? :D egerszalókon jött két csaj, nézték mindenkinek van-e munkaszerződése, kiskönyv, meg ilyenek. Olyan hűha csaj volt, kicsit bunkó voltam, amikor kérdezgetett nem az arcát néztem hanem a mellét. :blink:

Na Kellemes Ünnnepeket mindenkinek! ;)

Neked is! :rolleyes: Te mellnéző kukkerály! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hiába jónő ha agyilag annyi mint 1 zokni..

jaja szájhősség... :rolleyes:

Vagy a másik.... Gép elől írja a gyerek hogy megvernélek... :blink: nekem volt 1 ilyen régen, hogy üzengetett 1 kölyök hogy megverne...meg ilyenek. Aztán összefutottam vele a buszon, aztán amikor mutattam neki hogy gyere csak ide, akkor gyorsan elnézett másik irányba mintha észre se vett volna... én meg nem mentem oda hozzá, inkább csak jót röhögtem a szánalmasságán

A MINDENSÉGIT! Betyár videó :D

ettőla videótol kedvem támadt megnézni ezeket a filemekt

valaki nem tudna adni letöltési linket?

mondjuk torrent file?

de csak magar szinkronnal, mert a sok akciójelenetet akarom nézni, nem a felíratot olvasni :lol:

Boldok karit mindekinek

Link to comment
Megosztás:

ettőla videótol kedvem támadt megnézni ezeket a filemekt

valaki nem tudna adni letöltési linket?

mondjuk torrent file?

de csak magar szinkronnal, mert a sok akciójelenetet akarom nézni, nem a felíratot olvasni :D

Boldok karit mindekinek

Nemnagyon szoktam letölteni filmeket, szal nemtok linket adni.

Bolodg Karácsonyt Neked is! :blink:

Hógyisne, hogy aztán megbaccanak a munkavédelmisek? ;) egerszalókon jött két csaj, nézték mindenkinek van-e munkaszerződése, kiskönyv, meg ilyenek. Olyan hűha csaj volt, kicsit bunkó voltam, amikor kérdezgetett nem az arcát néztem hanem a mellét. :rolleyes:

Na Kellemes Ünnnepeket mindenkinek! :D

Boldog Karácsonyt Neked is Zotyótesókám :lol:

És ha már ittjárunk, akkor én is Kellemes ünnepeket kívánok minden kedves Opeles ismerősömnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.