Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Áhh... ha csak kormány lufid lenne, akkor megúsznád egy luficserével a kormányban. Nálam műszerfalat is cserélni kell. :blink:

Arra gondoltam én is. Egy lufis kormányba még nem halok bele, de műszerfalat cserélni az szép lett volna még... nem értek egyet vele, de értem már azt a jóembert akinek láttam hogy be van varrva a műszerfala lufioldalon :D rendesen tűvel cérnával. Lehet hogy ő sem vette rá magát egy műszerfalcserére? :rolleyes:

+ adhattál volna magadnak betétlapot! ;) :D

persze... és az aláírás résznél a kutyát megkérem hogy pacsizzon má' rá egyet nekem, meg mellékelje a nyakörvének számát is.. :lol:

vagy simán magamnak adom, és én vagyok mindkét fél, de nem értek egyet magammal... akkor rendőrt kell hívnom magamhoz? :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam én is. Egy lufis kormányba még nem halok bele, de műszerfalat cserélni az szép lett volna még... nem értek egyet vele, de értem már azt a jóembert akinek láttam hogy be van varrva a műszerfala lufioldalon :lol: rendesen tűvel cérnával. Lehet hogy ő sem vette rá magát egy műszerfalcserére? :rolleyes:

persze... és az aláírás résznél a kutyát megkérem hogy pacsizzon má' rá egyet nekem, meg mellékelje a nyakörvének számát is.. :blink:

vagy simán magamnak adom, és én vagyok mindkét fél, de nem értek egyet magammal... akkor rendőrt kell hívnom magamhoz? :D :D

Igen! Mert az úgy hivatalos! Meg ha verekedni akarsz magaddal, akkor kell, aki lecsitít téged! A többit majd a bíróságon! ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen! Mert az úgy hivatalos! Meg ha verekedni akarsz magaddal, akkor kell, aki lecsitít téged! A többit majd a bíróságon! :rolleyes:

oké. Még szerencse hogy nem szoktam összeveszni magammal. De azért megnéznék egy rendőrt mondjuk hogy hogy kezeli le az egyszemélyes tömegverekedést :lol: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Skacok & Mindenki!

Lassan mennem kell /reggelig még szolgálat ;) /, úgyhogy:

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Minden Kedves Cartársnak!!! :D :rolleyes:

köszönöm, neked is kellemes ünnepeket :blink:

Asszem besírok a röhögéstől... a jurósporton kő-papír-olló bajnokságot adnak :lol: :D :D ;) Délután kutya-távolugrás volt, azt néztük barátnőmmel tök jó volt :lol: de ez már nagyon beteg :D

Link to comment
Megosztás:

Húúúú.... :rolleyes: De ellenék ott köztük! Persze szigorúan statiszta ként! :blink:

;) Dettó.... Bár nem statisztaként... :lol: Amúgy kemény az a karácsonyi összeállítás... :D amikor elkezd forogni az a kis fa és a gyöngysor szembevágja a csávót ;)

hűhaa :D

Bejony :D

Link to comment
Megosztás:

Cobra 11-éknél éppen szikrázik a műanyag lökös amikor belelőnek, és még fém hangja is van :D :blink:

:lol: tipikus... tankba ha lőnek akkor legalább 23 méterre repül a kocsi felfele... ;)

Nah...asszem a fogadalmam a következő évre az lesz hogy ne beszéljek annyit a fórumon. Úgylátom megint listavezető vagyok... :rolleyes: Novy lemaradt már legalább 5-6 hsz.-el

Link to comment
Megosztás:

nah hogy ma estére is legen értelmes nőkről szó:

én:

csicseregték a madarak, hogy letöröltél

hát

helyes :blink:

Ő:

Kapd be!!!

Bunkó ######

én:

hát ezzel aztán bebizonyítottad magadról, mennyire művelt vagy

egy tuti, hogy nem bírod, ha szívják a véred :lol: ;)

szia :rolleyes:

Ő:

cenzored anyád és ne irogass a bnőmnek!!!

nos... lehet tényleg én vagyok a bunkó, de hát akkor igen durva vagyok :D

egyébként az emlegetett barátnője egy olyan csaj, akit régebben ismerek mint ő, napi szinten dumálunk ;)

biztos nemfogok vele ezután beszélni :D

Link to comment
Megosztás:

nah hogy ma estére is legen értelmes nőkről szó:

én:

csicseregték a madarak, hogy letöröltél

hát

helyes :lol:

Ő:

Kapd be!!!

Bunkó ######

én:

hát ezzel aztán bebizonyítottad magadról, mennyire művelt vagy

egy tuti, hogy nem bírod, ha szívják a véred :D :D

szia :rolleyes:

Ő:

cenzored anyád és ne irogass a bnőmnek!!!

nos... lehet tényleg én vagyok a bunkó, de hát akkor igen durva vagyok ;)

egyébként az emlegetett barátnője egy olyan csaj, akit régebben ismerek mint ő, napi szinten dumálunk :D

biztos nemfogok vele ezután beszélni ;)

Az adott párbeszédben az Ő egy nőszemély?

Én azértis rácuppannék az adott személy barátnőjére. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.