Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Természetesen nálam a pályanapos csajos kép van kint: Nem ízléses, hanem gyári, viszont az enyém! ;)

A tiéd, de melyik ? Csak a középső nem? :D

Köszi szépen :lol: Tényleg jólesik :D Kicsit legalább én is kitűnök valamivel ;)

Nekem is most kéne nekiállnom amikor lent van a nyári felni valami ilyesmire kipingálni. A dísztárcsákat mindíg elhagyom, alufelnit nem veszek, legalább az acél nézzen ki valahogy. A multkor is lehúzódtam egy kocsi elől a padkára látom hogy a hátsó tárcsa karikázik be az árokba , na mondom faca, rüki tolatok vissza érte, reccs! Hogy a túróba jött vissz az útra nem tudom. Előtte héten vettem.

Én úgyanígy voltam nyaraláskor....párommal nagyon nehezen találtunk ídős nénit aki lefényképezett volna minket. azért ídős néninek kell adni a fényképezőgépet, mert ha el akar vele futni akkor azt legalább utolérem :rolleyes:

Ja el nem fut vele, max. leejti! :blink:

Link to comment
Megosztás:

A tiéd, de melyik ? Csak a középső nem? :D

Nekem is most kéne nekiállnom amikor lent van a nyári felni valami ilyesmire kipingálni. A dísztárcsákat mindíg elhagyom, alufelnit nem veszek, legalább az acél nézzen ki valahogy. A multkor is lehúzódtam egy kocsi elől a padkára látom hogy a hátsó tárcsa karikázik be az árokba , na mondom faca, rüki tolatok vissza érte, reccs! Hogy a túróba jött vissz az útra nem tudom. Előtte héten vettem.

Ja el nem fut vele, max. leejti! :rolleyes:

Vagy úgy beremeg a keze, hogy homályos lesz a kép! :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A tiéd, de melyik ? Csak a középső nem? :D

Nekem is most kéne nekiállnom amikor lent van a nyári felni valami ilyesmire kipingálni. A dísztárcsákat mindíg elhagyom, alufelnit nem veszek, legalább az acél nézzen ki valahogy. A multkor is lehúzódtam egy kocsi elől a padkára látom hogy a hátsó tárcsa karikázik be az árokba , na mondom faca, rüki tolatok vissza érte, reccs! Hogy a túróba jött vissz az útra nem tudom. Előtte héten vettem.

Ja el nem fut vele, max. leejti! :blink:

Ha veszel dísztárcsát akkor a közepében ami fém karikát látsz pattintsd ki, húzd szét, pattintsd vissza és akkor tedd fel az autóra. Sokkal jobban fog kapaszkodni ;) én is lövöldöztem egy darabig, aztán a múltkori adag már több mint fél éve jó volt. Csak 2 hete szállt el az egyik hátsó, de akkor kapott is :rolleyes:

Az enyémen van olyan kézremegést ellensúlyozó funkció, alkoholisták, és öregek is használhatják. :D

Akkor pont neked való ;) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

A tiéd, de melyik ? Csak a középső nem? :D

Nekem is most kéne nekiállnom amikor lent van a nyári felni valami ilyesmire kipingálni. A dísztárcsákat mindíg elhagyom, alufelnit nem veszek, legalább az acél nézzen ki valahogy. A multkor is lehúzódtam egy kocsi elől a padkára látom hogy a hátsó tárcsa karikázik be az árokba , na mondom faca, rüki tolatok vissza érte, reccs! Hogy a túróba jött vissz az útra nem tudom. Előtte héten vettem.

Ja el nem fut vele, max. leejti! :rolleyes:

Sztem csináld meg te is ilyesmire. Mint nekem ez. Nyáron nekem fent vannak a gyári dísztárcsák, ( még németből lettek elhozva ;) ) de lehet a nyári felniket is megcsinálom. Lesúrpákolod jól, aztán készítesz rá papírból mintát, megfújod elsőnek a belsejét, aztán a külső részét. Amikor az elsőt csináltam először a peremet fújtam, majd később a belsejét. 1 pár helyen a fekete odaspriccelt az ezüstre, szóval azzal szívtam 1 kicsit. Megint lesúroltam, és ismét megfújtam. Csak ne legyen már kókány a munka. Nekem onnan jött az ötlet hogy láttam egyszer egy caravant, gyári felnikkel így megfestve...először messziről láttam és néztem hogy hűűű de kemééény micsoda felni van azon? ;) nézem közelebbről...gyári acél megfestve így. Na akkor elhatároztam hogy az enyém is ilyen lesz

Szoktam! A barátnőm tesójáék Örökösföldön laknak és arra szoktam menni. Utálom azt a zebrát, mert ott nagyobb a forgalom, mint az úton! :blink:

Akkor tényleg te voltál Szép az astrád élőben is Nagyon megfogott ( nem fizikailag az orrával, Lali mentségére szóljon :lol: ) és tényleg szép állapotú. Máig napig emléxek rá. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha veszel dísztárcsát akkor a közepében ami fém karikát látsz pattintsd ki, húzd szét, pattintsd vissza és akkor tedd fel az autóra. Sokkal jobban fog kapaszkodni ;) én is lövöldöztem egy darabig, aztán a múltkori adag már több mint fél éve jó volt. Csak 2 hete szállt el az egyik hátsó, de akkor kapott is :rolleyes:

Akkor pont neked való :D :lol: :D

Miért, nem is iszom, igaz már hajam sincs. :blink:

Sztem csináld meg te is ilyesmire. Mint nekem ez. Nyáron nekem fent vannak a gyári dísztárcsák, ( még németből lettek elhozva :D ) de lehet a nyári felniket is megcsinálom. Lesúrpákolod jól, aztán készítesz rá papírból mintát, megfújod elsőnek a belsejét, aztán a külső részét. Amikor az elsőt csináltam először a peremet fújtam, majd később a belsejét. 1 pár helyen a fekete odaspriccelt az ezüstre, szóval azzal szívtam 1 kicsit. Megint lesúroltam, és ismét megfújtam. Csak ne legyen már kókány a munka. Nekem onnan jött az ötlet hogy láttam egyszer egy caravant, gyári felnikkel így megfestve...először messziről láttam és néztem hogy hűűű de kemééény micsoda felni van azon? ;) nézem közelebbről...gyári acél megfestve így. Na akkor elhatároztam hogy az enyém is ilyen lesz

Sima festék, vagy direkt keréktárcsára való?

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy nem iszol azért írtam :D de öreg se tűnsz... akkor marad az hogy rossz gépet vettél? :rolleyes:

Reggel a fodrásznál eszembejutott amit tegnap este meséltél hogy eltűnt a 3. emelet... :blink: Fodrász nagyon hülyének nézett.... elkezdtem nevetni... Az a baj velem hogy túlságosan olyan vagyok aki elképzeli amire gondol.... És elképzeltem ahogy bolyongsz az emeletek között.... Fú de kellemetlen volt a fodrászcsajszi előtt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Reggel a fodrásznál eszembejutott amit tegnap este meséltél hogy eltűnt a 3. emelet... :rolleyes: Fodrász nagyon hülyének nézett.... elkezdtem nevetni... Az a baj velem hogy túlságosan olyan vagyok aki elképzeli amire gondol.... És elképzeltem ahogy bolyongsz az emeletek között.... Fú de kellemetlen volt a fodrászcsajszi előtt :blink:

mondhattad volna hogy éppen azon röhögsz hogy lóg valami az orrából. Mindjárt ő érezte volna hülyén magát :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát ezek a felnik, Golf 1es felnik, nyáron megfestettem a belsejét feketére, a peremet meg ezüstre, majd lakkréteggel átmentem rajta :blink:

175/70-es R13 téligumik vannak rajta :rolleyes:

Tényleg jól néznek ki.

Az 1-es golf felnik is ET38-asok? (mert a 2-es golf/jetta felnik ET38-asok) Észre lehet venni valamit menet közben az opel ET46-osokhoz képest?

Link to comment
Megosztás:

mondhattad volna hogy éppen azon röhögsz hogy lóg valami az orrából. Mindjárt ő érezte volna hülyén magát :lol: :lol:

:D ;) :D Szegényt alázzam meg? ;) Inkább csak annyit mondtam hogy csikol a haj...

Miért? Mi baj van az orrával? :lol: :) Tavaszig megveszem rá ezt! :blink: Már alig várom! :rolleyes:

Semmi baj nincs az orrával...nagyon is szép. Itt arra gondoltam hogy "megfogtál" a kocsi orrával, hogy elcsaptál vele :D

Tényleg jól néznek ki.

Az 1-es golf felnik is ET38-asok? (mert a 2-es golf/jetta felnik ET38-asok) Észre lehet venni valamit menet közben az opel ET46-osokhoz képest?

Köszi! őőőő...Nyáron néztük uncsitesómmal.. és nekem úgyrémlik hogy igen et38. nem lehet semmit észrevenni. Most ki lett centírozva, nem húz sehova, és nagyon könnyű vele tekerni a kormányt. Nekem bejön :D

Link to comment
Megosztás:

Hát.... :rolleyes: Vigyázni kell ezekkel mert sok Astra van ilyennel szerelve és csálé meg mittomén.

Majd ha eljutok odáig és esetleg meg is veszem, előtte felpróbálom, hogy hogy néz ki, meg hogy hogyan passzol!

:blink: :lol: :D Szegényt alázzam meg? ;) Inkább csak annyit mondtam hogy csikol a haj...

Semmi baj nincs az orrával...nagyon is szép. Itt arra gondoltam hogy "megfogtál" a kocsi orrával, hogy elcsaptál vele :D

Az autót Gizinek hívják és lehet, hogy bejöttél neki, azért nézett olyan szépen rád! ;) :D

tetszik, de nem nézted el egy kicsit a színkódját? :lol: :D

eredetileg matt fekete, majd ha esetleg veszek ilyet, megy a festőhöz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Novy! Milyen képet találtam? :blink: Ismerős? :D

nekem is megvan ;)

Mázlista!

Facán feszít a háttérbe a Kadett. szépen egybe van...tetszetős :D

erről a kadiról beszéltem nemrég ;)

Annyit fényképezgettem, hogy én szinte egyiken sem vagyok rajta! :rolleyes:

csúnya vagy azé :lol:

am szomorú vagyok

most jöttem be a gariból és .. folytatás motor topik

Link to comment
Megosztás:

Az autót Gizinek hívják és lehet, hogy bejöttél neki, azért nézett olyan szépen rád! :rolleyes: :blink:

Vagy csak jóelőre látta, kifigyelte hogy miből száltam ki... :lol: és bejött neki az enyém :D

Ezen a képen is ami ki van téve nekem avatarképnek...Nézd csak hogy áll a vonóhorga.. ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.