Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Annyit fényképezgettem, hogy én szinte egyiken sem vagyok rajta! :rolleyes:

Én úgyanígy voltam nyaraláskor....párommal nagyon nehezen találtunk ídős nénit aki lefényképezett volna minket. azért ídős néninek kell adni a fényképezőgépet, mert ha el akar vele futni akkor azt legalább utolérem :blink:

Link to comment
Megosztás:

Amikor még facás volt, és szövegben bereklámoztuk (amikor vettük a zafirát akkor volt kérdéses hogy eladjuk -e vagy ne) a jóember asszondta hogy kétszáz. (Úgy hogy meg se nézte, csak évjárat motor, és megkérdezett állapot alapján) nem is érdekelte hogy milyen, aztmondta hogy 94-es caravanért ez a plafon amit adhatnak, mert 350-400 között árulják ők. Én úgy döntöttem hogy nem lesz eladva akkor sem ha már nem használom (esetleg másik miatt, x év múlva) ennél még akkor is többet ér ha virágtartó lesz a kertben. :rolleyes: Jah hogy panelban lakom... mindegy, akkor felhozom darabokban és a szobámban összerakom... :blink:

Régebben a discoveryn láttam hogy egy apa-fia ( kissráck köbö 13 éves ) és csináltak közösen Ford caprikat. És a kissrác akkora fan, hogy az apja 10 éves kokára a gyereknek csinált 1 díszasztalt a szobába. Egy capri orra volt bent a szobában. Szépen megcsinálva. Motorháztető, rács, kerék, felfüggesztés, híd, ( motor!!!! ) lámpák, elől rács.

Jut eszembe.. Dáwid! A bontód milyen utcán van itt debrecenben?

Link to comment
Megosztás:

Régebben a discoveryn láttam hogy egy apa-fia ( kissráck köbö 13 éves ) és csináltak közösen Ford caprikat. És a kissrác akkora fan, hogy az apja 10 éves kokára a gyereknek csinált 1 díszasztalt a szobába. Egy capri orra volt bent a szobában. Szépen megcsinálva. Motorháztető, rács, kerék, felfüggesztés, híd, ( motor!!!! ) lámpák, elől rács.

Jut eszembe.. Dáwid! A bontód milyen utcán van itt debrecenben?

meg nem mondom :rolleyes: A srác a Csendes utcában lakik, és onnan 3 saroknyira, de sose nézem meg az utcanevet, csak tudom hogy hanyadiknál kell balra menni :blink: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Régebben a discoveryn láttam hogy egy apa-fia ( kissráck köbö 13 éves ) és csináltak közösen Ford caprikat. És a kissrác akkora fan, hogy az apja 10 éves kokára a gyereknek csinált 1 díszasztalt a szobába. Egy capri orra volt bent a szobában. Szépen megcsinálva. Motorháztető, rács, kerék, felfüggesztés, híd, ( motor!!!! ) lámpák, elől rács.

Jut eszembe.. Dáwid! A bontód milyen utcán van itt debrecenben?

Gondolom aszfaltozott. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

meg nem mondom :rolleyes: A srác a Csendes utcában lakik, és onnan 3 saroknyira, de sose nézem meg az utcanevet, csak tudom hogy hanyadiknál kell balra menni :blink: :D :lol:

Hátha lenne ott egy spirál valamelyikben, ami műxik. Venni kéne mostmár tényleg 1et. Utángyárit nem akarok venni.... Ahogy mondtátok kattog, meg xar, Gyárit pedig 10ért láttam vadiújan. az meg rohadt sok érte...

Link to comment
Megosztás:

Hátha lenne ott egy spirál valamelyikben, ami műxik. Venni kéne mostmár tényleg 1et. Utángyárit nem akarok venni.... Ahogy mondtátok kattog, meg xar, Gyárit pedig 10ért láttam vadiújan. az meg rohadt sok érte...

De azt nem kell cserélgetni időközönként, mint a motorolajat. Mennyi idős is az autó? Mert annyi idős az a gyári spirál, ami most meghalt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha már mindenki mutogatja az autóját, akkor én is! ;)

őőő... én tavasszal mintha nyiregyen láttam volna ezt az astrát :blink: a kórház körül. Ott közel ahoz a széles főúthoz. ( nemtom miféle utca csak fatert oda kellett vinni CT-zni )

De azt nem kell cserélgetni időközönként, mint a motorolajat. Mennyi idős is az autó? Mert annyi idős az a gyári spirál, ami most meghalt. :D

16. évét töltöttbe be most novemberben. :lol:

Okés hogy nem kell cserélni... De nemnagyon állunk úgy anyagilag most... :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kizárt! Sokat mászkálok a városban. :lol:

Ott a kórháznál álltunk a parkolóba, aztán míg fater bent volt, én mászkáltam 1 kicsit. Aztán ott a kórház kijáratánál van 1 zebra, ott mentem át... és megállt egy szép fehér astra...és néztem a fehér indexeket, meg a facelift előtti orrát, és gondolkodtam hogy vajon az miért olyan? Gyárilag, vagy utólag lett beletéve... De mint már tom utólag. Szoktál megállni annál a zebránál? :rolleyes: Sztem 99% hogy te voltál :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ott a kórháznál álltunk a parkolóba, aztán míg fater bent volt, én mászkáltam 1 kicsit. Aztán ott a kórház kijáratánál van 1 zebra, ott mentem át... és megállt egy szép fehér astra...és néztem a fehér indexeket, meg a facelift előtti orrát, és gondolkodtam hogy vajon az miért olyan? Gyárilag, vagy utólag lett beletéve... De mint már tom utólag. Szoktál megállni annál a zebránál? :rolleyes:

Nem, ő ott gyorsítani szokott, hogy a túlnépesedés ellen tegyen valamit :lol: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ott a kórháznál álltunk a parkolóba, aztán míg fater bent volt, én mászkáltam 1 kicsit. Aztán ott a kórház kijáratánál van 1 zebra, ott mentem át... és megállt egy szép fehér astra...és néztem a fehér indexeket, meg a facelift előtti orrát, és gondolkodtam hogy vajon az miért olyan? Gyárilag, vagy utólag lett beletéve... De mint már tom utólag. Szoktál megállni annál a zebránál? :rolleyes: Sztem 99% hogy te voltál :blink:

Szoktam! A barátnőm tesójáék Örökösföldön laknak és arra szoktam menni. Utálom azt a zebrát, mert ott nagyobb a forgalom, mint az úton! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.