Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

úgy ahogy mondod barátom! :blink: Én ezért gyűjtök a lakatolásra. Motorja már kész van...erre már vigyázni fogok, óvni fogom. Nem lesz benne 400 kiló szőlő többet :D kasztnit meg tavasszal rendberántjuk. És szép veterán lesz. Ez az astra már nagyon kiszolgált... megérdemli a nyugit

Lassan az F astrák Főleg a facelift előttiek is kiöregednek. Jó...még van belőlük bőven. De 4-5 év múlva feleennyi nem lesz. A modern kor ladái. :lol:

Meg aztán mit vergődjek, nem vagyok milliomos, ezt még 5 évig törlesztem ha lejár, akkor vegyek fel másik hitelt mondjuk egy fiatalabbra, pölö egy G-astára? Aztán kezdjem előlről? Vagy ugorjak bele egy újba és törlesszem 30-40-el évekig? Nem, inkább megcsinálom ennek a kasztniját tavasszal motor még műkszik van benne 240 ezer, szerintem 300-350-íg elmegy, bár nálam nem biztos. :rolleyes: De évi 10 ezerrel ez akkoris 5-10 év.

Link to comment
Megosztás:

De de én megdícsérem :lol: Érdekelne a lemezfelnid :rolleyes: Hogy csináltad?

Te vagy az én emberem :D köszi

hát ezek a felnik, Golf 1es felnik, nyáron megfestettem a belsejét feketére, a peremet meg ezüstre, majd lakkréteggel átmentem rajta :)

175/70-es R13 téligumik vannak rajta ;)

De amúgy a Tied tényleg nagyon ízléses. :D ;) szép.

na kezdődik apuci autója megint :blink: :lol:

am dícsérted már ezt is, és az is jólesett köcc ;)

vegyél már egy fényképezőt, és azzal csinálj képeket, vagy egy olyan telefon mint az enyém is pl, sokszor alig lehet látni mi van a képen :D :D

van fényképező is... :lol: csak amikor olyan helyzetekben áll hogy hűűűű ezt le kell kapni... akkor mindíg csak teló van nálam ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak indok volt, hogy megállítsa ;)

Ez egy ízléses kép egy ízléses autóról ;)

Ahogy előttem is írták, a kereskedő max. 250-et fog mondani rá, ha többet ígérne, azonnal fogadd el :D

Sztem magánemberként 350-et kérhetsz érte, esetleg 400-at, de abból alkudni is hagyhatsz. Mindezt persze úgy, hogy legalább az esztétikai hibákat kijavítod rajta (ajtók alján a rozsdát, az enyémen ezt pl. magam csináltam, a hátsó ajtót nem tudom, milyen állapotban van) és vezérlést, olajat cserélsz, acélfelnik esetén dísztárcsát teszel rá, és funkcionálisan minden műxik rajta.

Ehhez képest én az enyémet 4.5 éve elég drágán vettem (650), de mellette szólt, hogy rozsdamentes volt, a kereskedő embere segített elintézni az átírást (hazafelé menet már az én nevemen volt a kocsi friss műszakival, új forgalmival), és mutatta a papírt, hogy mennyibe volt neki a kocsi (banki visszavett autó volt).

Akkor én is Astra (kocsi, mert a másikat is szeretem...) b**i vagyok, előtte 14 évig bicikli volt, (igaz most is előkerül és egyre gyakrabban mert a benya nem ingyen van...)

a nejem nem véletlenül féltékeny rá. Pátyolgatást megkapja. pedig lánynak is öreg már lassan...

Még egy apróság,itt mindenkinek szép kocsija van, mert mindenki törődik vele.

Novy szép az avatarod, mint régi trükkös naptár....

Link to comment
Megosztás:

tegnap még keresztbe mentem be a munkaügyibe, csak úgy górta fel a havat az elsőkerék, ma meg a latyakot vágta kifelé magaalól... már ahol volt még az ius

mi van a műszakival??? már szerda van.

Ne is mond! Úgy volt, hogy hétfőn viszem reggel 8-ra. Hétvégén nekiestünk, majd vasárnap a jobb oldali lengéscsillapítót cseréltük, mikor észrevettem, hogy a jobb alsó gömbtámasz kuka. Szombaton meg szétszakítottuk a bal oldali féltengelyen a porvédőt. Felhívtam vasárnap délután a srácot, aki viszi műszakira, hogy mi a szitu, azt mondta, hogy a porvédőt cseréljem ki, a gömbtámaszt elintézik. Vasárnap ugye semmi bolt sincs nyitva, az anyós szól, hogy van ismerőse, aki ad, mert tőlük nem messze (2km-re) van egy autósboltjuk és menjek le ideadja a gömbtámaszt, meg a porvédőt. erre a sógoték beszólnak, hogy nem tudjuk befejezni... Így marad a január 5... :blink: Annyi jó van az egészben, hogy legalább nem eszi az autót a sóslé! :lol:

:D ;) megvan a 2e-ik hozzászólásom! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Te vagy az én emberem :rolleyes: köszi

hát ezek a felnik, Golf 1es felnik, nyáron megfestettem a belsejét feketére, a peremet meg ezüstre, majd lakkréteggel átmentem rajta :D

175/70-es R13 téligumik vannak rajta :blink:

De amúgy a Tied tényleg nagyon ízléses. :lol: ;) szép.

Köszi :D Azt hittem hogy a külsőperemét lecsiszoltad fémig és úgy lakkoztad le. R13 nem picinyke?

Link to comment
Megosztás:

Köszi :blink: Azt hittem hogy a külsőperemét lecsiszoltad fémig és úgy lakkoztad le. R13 nem picinyke?

hát... más nincs :rolleyes: De amúgy előtte lecsiszoltam az egészet fémig. Várjcsak.... Keresek 1 képet amikor még nem volt kifestve ez a felni.

Neeem is!!! Ezzel az ezüst peremmel nem is tűnik buszguminak.

Jaja tényleg nem :lol: Kicsit nekem olyan ezzel a felnivel az egész hatása, mintha lejjebb lenne ültetve.

Dáwidnak is bejön amúgy. :D

Link to comment
Megosztás:

hát... más nincs :rolleyes: De amúgy előtte lecsiszoltam az egészet fémig. Várjcsak.... Keresek 1 képet amikor még nem volt kifestve ez a felni.

Jaja tényleg nem :lol: Kicsit nekem olyan ezzel a felnivel az egész hatása, mintha lejjebb lenne ültetve.

Dáwidnak is bejön amúgy. :D

Meg nekem is tetszik!

http://kep.ivpicture.hu/261105.jpg

Tessék. :blink: ilyen volt festés nélkül.

Nos valóban jobb most ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez is ízléses....Ha más nem is de csajok mindenképp ;) Nem ám az autó is ízléses :D Windows 7 op rendszer vagy csak skin?

Win7 ultimate x64 hun, eredeti. :D

irígyellek... én mindígis akartam ilyen képet... :lol: csak amikor lett volna rá lehetőség nem engedte meg 1 emberke.... :rolleyes: :blink:

Van velük közös képem is. :D Köszönet Invictusnak a képekért! ;) Én amúgy lesz.rtam volna, ha valaki nem engedi meg. Az ilyen kép kell akkor is. :D

Link to comment
Megosztás:

Dáwid, Zotya(neked van még hasonló koru Caravánod) FPepe etc/stb....ti mit löktök rá.

Ha alacsonyabbat mondtok az nem baj, nepperkedjünk...mivel vernétek le az árát, (van olajfolyásom az elosztónál a szelepfedélnél, megvan a roló hátra de pl azt most nem adnám nekik oda..., a zajos kerékagy, kopogó elsőfutómű/kormány... lötyögő kilincs) most az lesz nekem az érdekes hogy miként lehet bebizonyítani ez nem egy szuper autó, és nem anyagi de használati értéke van.

Szeretném egyszer ellőni, hogy miért van ez a hülye kérdéssor, de amíg nem biztos a dolog, addig nem írnék ide semmit. Nem vicces, de ...nem is szomorú...

Amikor még facás volt, és szövegben bereklámoztuk (amikor vettük a zafirát akkor volt kérdéses hogy eladjuk -e vagy ne) a jóember asszondta hogy kétszáz. (Úgy hogy meg se nézte, csak évjárat motor, és megkérdezett állapot alapján) nem is érdekelte hogy milyen, aztmondta hogy 94-es caravanért ez a plafon amit adhatnak, mert 350-400 között árulják ők. Én úgy döntöttem hogy nem lesz eladva akkor sem ha már nem használom (esetleg másik miatt, x év múlva) ennél még akkor is többet ér ha virágtartó lesz a kertben. :rolleyes: Jah hogy panelban lakom... mindegy, akkor felhozom darabokban és a szobámban összerakom... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.