Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egész éjjel világított, és nem merült le? Akkor még jó az akksi ;) Jaj de aranyos kutyi :rolleyes:

Csak a abelső világítás ami elöl van, meg a kapaszkodósok. Végül mégsem kértem akkutöltőt, elmentem boltba ide-oda, gondolom valamennyit töltött, nem tudom, mert melegen nem forgatja, szinte azonnal beindul. Ja aranyos csak mindent szétrág, megevett már két lábtörlőt, meg elkezdte a kütérí világítást, csak azt elvettem rőle.

nekem nonstop világít az ablakemelő kapcsolója, bal oldalt 4pilács, jobb oldalt 1db :blink: már kb másfél éve :D

A gyujtás utánira kötötted? Én is elkezdtem átkötni, de pont ezért raktam vissza, mert féltem, hogy leszívja az akkut. Bosszantó, amikro azért kell visszaülni, gyujtást ráadni, mert valaki lenthagyta az ablakot. De ha neked így jó akkor nyáron átkötöm. Esetleg ledesítem a kapcsolókat annak kisebb a fogyasztása nem?

ma reggel is olyan szarul indult, mint -10ben...

asszem az alapjáraim nesokáig húzza már :lol:

vagy mi lehet még baja?

beindítom, és duhogva jár egy ideig...

adok neki gázt, veszi a fordulatot, de egy 5-10 mp ig duhog, és utána már semmi baja egész nap...

ilyet akkor csinált, mikor az alapjáratit pucoltam...

Nekem is csinálja, elindul felpörög, aztán leesik 500-íg rázkódik az egész. Szerintem alapjárati. Te mondtad, hogy ki van kopva a tengelye nem? Különösebben nem foglalkozom vele, nem olyan vészes. Majd egyszer ha nem lesz mire köteni cserélem. Csak hát az új ára horror, bontott meg lehet olyan mint az enyém.

Link to comment
Megosztás:

Csak a abelső világítás ami elöl van, meg a kapaszkodósok. Végül mégsem kértem akkutöltőt, elmentem boltba ide-oda, gondolom valamennyit töltött, nem tudom, mert melegen nem forgatja, szinte azonnal beindul. Ja aranyos csak mindent szétrág, megevett már két lábtörlőt, meg elkezdte a kütérí világítást, csak azt elvettem rőle.

A gyujtás utánira kötötted? Én is elkezdtem átkötni, de pont ezért raktam vissza, mert féltem, hogy leszívja az akkut. Bosszantó, amikro azért kell visszaülni, gyujtást ráadni, mert valaki lenthagyta az ablakot. De ha neked így jó akkor nyáron átkötöm. Esetleg ledesítem a kapcsolókat annak kisebb a fogyasztása nem?

Nekem is csinálja, elindul felpörög, aztán leesik 500-íg rázkódik az egész. Szerintem alapjárati. Te mondtad, hogy ki van kopva a tengelye nem? Különösebben nem foglalkozom vele, nem olyan vészes. Majd egyszer ha nem lesz mire köteni cserélem. Csak hát az új ára horror, bontott meg lehet olyan mint az enyém.

nbekem nem esik le 500ra...

fentvan 1100on és ott duhog magának...

jólenne intézni egy akármiet, csak próbára is...

hogy ha kicserélem, vajon változik e

Link to comment
Megosztás:

A gyujtás utánira kötötted? Én is elkezdtem átkötni, de pont ezért raktam vissza, mert féltem, hogy leszívja az akkut. Bosszantó, amikro azért kell visszaülni, gyujtást ráadni, mert valaki lenthagyta az ablakot. De ha neked így jó akkor nyáron átkötöm. Esetleg ledesítem a kapcsolókat annak kisebb a fogyasztása nem?

Sztem alapból is LEDes :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

avatarba lehetne mozgóképet is betenni nem???

mivel kell szerkeszteni? mert már kipróbáltam pár programot, az msnben is működik, de itt a fórumon nem akar egyik se...

ha netről leszedett mozgóképet rakok felaz működik... de amit szerkesztek az itt nem megy...

Link to comment
Megosztás:

avatarba lehetne mozgóképet is betenni nem???

mivel kell szerkeszteni? mert már kipróbáltam pár programot, az msnben is működik, de itt a fórumon nem akar egyik se...

ha netről leszedett mozgóképet rakok felaz működik... de amit szerkesztek az itt nem megy...

Aha kicsit szellemképes az avatarod. Vagy csak én látok mindenben astrát? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is csinálja, elindul felpörög, aztán leesik 500-íg rázkódik az egész. Szerintem alapjárati. Te mondtad, hogy ki van kopva a tengelye nem? Különösebben nem foglalkozom vele, nem olyan vészes. Majd egyszer ha nem lesz mire köteni cserélem. Csak hát az új ára horror, bontott meg lehet olyan mint az enyém.

nbekem nem esik le 500ra...

fentvan 1100on és ott duhog magának...

jólenne intézni egy akármiet, csak próbára is...

hogy ha kicserélem, vajon változik e

Én tavaly aug.-ban vettem 5300 magyar pénzért a Csergőnél itt helyben, egy nevenincs fajtát. 14ezerért hoztak volna, de sem a Bárdinál sem a Lángnál nem volt akkor péntek délután, nekem meg sürgősen kellett , így utolsó lehetőségként felhívtam a boltot, ahol az az 1 darab volt. De szerencsére nincs gond vele. Amúgy nem jön be ez a csergő bolt, mert a kiszolgálás... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nekem nonstop világít az ablakemelő kapcsolója, bal oldalt 4pilács, jobb oldalt 1db :D már kb másfél éve ;)

A gyujtás utánira kötötted? Én is elkezdtem átkötni, de pont ezért raktam vissza, mert féltem, hogy leszívja az akkut. Bosszantó, amikro azért kell visszaülni, gyujtást ráadni, mert valaki lenthagyta az ablakot. De ha neked így jó akkor nyáron átkötöm. Esetleg ledesítem a kapcsolókat annak kisebb a fogyasztása nem?

én is először úgy kötöttem be! :lol: csak féltem, nehogy leszívja az akkut, ha állandóan világít... nem 1 nap alatt, de van, hogy 3-4 napig a verda felé sem nézek :rolleyes:

én az autórádiótól vittem 1 szálat, ott csak akkor van áram, ha van gyújtás....

múltkor valakitől kaptam egy képet, amin rajta volt, hogy a gyújtáskapcsolónál melyikre kell rákötni (+ természetesen biztosítékot is kell beiktatni) én tavasszal majd átkötöm oda, mert ha felment teljesen, és megakad, akkor kivillan a töltés lámpám :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

ááá... fáj a fejem egésznap :rolleyes: :blink: Voltam megjavítani 1 gépet, meg birkanyíráson ( rövid a hajam már :lol: )

Elolvadt majdnem az összes hó... ;) Hát...remélem fog még esni és majd még lesz lehetőség a forgatás és driftelés tökéletesítésére :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

ááá... fáj a fejem egésznap :rolleyes: :blink: Voltam megjavítani 1 gépet, meg birkanyíráson ( rövid a hajam már :lol: )

Elolvadt majdnem az összes hó... ;) Hát...remélem fog még esni és majd még lesz lehetőség a forgatás és driftelés tökéletesítésére :D

há igenjólenne

de lehet innentől már jöna tavasz, ezekkel az éjszakai + 7 fokokkal :D

Link to comment
Megosztás:

há igenjólenne

de lehet innentől már jöna tavasz, ezekkel az éjszakai + 7 fokokkal :lol:

hmm.. :D az nem lenne jó... :lol: elmúlnak a jó kis kézifékes időszakok... hámicsodadologez? :lol: :blink: :rolleyes:

( találtam két üveg sört az ágyneműtartóban... :D ;) ) mijé vannak azok ott? :D Itt járt a Jézuska? ;)

Novy! Az avatarképed szexualizál a szememmel... Hol az astrát látom, hol a Novy on board feliratot és 1 idő után már csak 1 nagy pacát. :D de amúgy jókép :)

Link to comment
Megosztás:

hmm.. :) az nem lenne jó... ;) elmúlnak a jó kis kézifékes időszakok... hámicsodadologez? :lol: :blink: :rolleyes:

( találtam két üveg sört az ágyneműtartóban... :D ;) :D ;) ) mijé vannak azok ott? :D Itt járt a Jézuska? :D

Novy! Az avatarképed szexualizál a szememmel... Hol az astrát látom, hol a Novy on board feliratot :lol: és 1 idő után már csak 1 nagy pacát. :lol: de amúgy jókép ;)

direkt ;)

Link to comment
Megosztás:

azt akartam, hogy gif ben váltogassa magát a tábla, és a kocsi képe között, dehát...

én mintha láttam volna már olyat hogy változott, mozgott valakinek az avatarképe... :rolleyes: Neked nem működik?

-----

Emberek....... Olyan van hogy azért állít meg a rendőr mert túl hangosan szól a zene....? :blink: ( utánna meg ellenőrzés... lámpák, elsősegélycsomi, láthatósági mellény, izzókészlet )

Link to comment
Megosztás:

Csak a abelső világítás ami elöl van, meg a kapaszkodósok. Végül mégsem kértem akkutöltőt, elmentem boltba ide-oda, gondolom valamennyit töltött, nem tudom, mert melegen nem forgatja, szinte azonnal beindul. Ja aranyos csak mindent szétrág, megevett már két lábtörlőt, meg elkezdte a kütérí világítást, csak azt elvettem rőle.

Ittenem....meg kell zabálni :rolleyes: Kár hogy nem járok Győr fele, szívesen meggyurmáznám a kis huncutot! Amúgy csak addig ilyen, amég cserélődnek a fogai....pár hónap és felhagy ezzel a tevékenységgel. Addig is kitartás az erő veled van, meg a kutyi is :blink:

Link to comment
Megosztás:

én mintha láttam volna már olyat hogy változott valakinek az avatarképe... :blink: Neked nem működik?

-----

Emberek....... Olyan van hogy azért állít meg a rendőr mert túl hangosan szól a zene....? :lol:

Nekem egyszer szólt...de azt aláírom, mert kb éjfél lehetet. Áltunk a tesco parkolóba, és a yard attól félt hogy felverjük valakinek az állmát :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyszer szólt...de azt aláírom, mert kb éjfél lehetet. Áltunk a tesco parkolóba, és a yard attól félt hogy felverjük valakinek az állmát :rolleyes:

Nekem fater járt most így.... elment az astrával... hazajött, és mondta hogy megállított a rendőr azzal az indokkal hogy hangosan szólt a zene.... Hát b*sszameg a rendőr a jóédes anyját... Oké hogy mentő meg minden. De.... áááá nem értem én. Már az ember nyugisan, szabadon zenét sem hallgathat.... :blink: :lol: Mocsok vérszívók...hiénák. Ezentúl azértis úgy fogom hogy csutkáig tekerem a hangerőt a fejegységen és az mp3ason is.... :D ( mellesleg ahogy fatert ismerem nem is ment a zene annyira..mert ő nem szokta ordíttatni. Inkább én, ha olyan kedvemben vagyok )

Méghozzá EZT hogy mondani valója is legyen... " No limit"

Link to comment
Megosztás:

Nekem fater járt most így.... elment az astrával... hazajött, és mondta hogy megállított a rendőr azzal az indokkal hogy hangosan szólt a zene.... Hát b*sszameg a rendőr a jóédes anyját... Oké hogy mentő meg minden. De.... áááá nem értem én. Már az ember nyugisan, szabadon zenét sem hallgathat.... :rolleyes: :blink: Mocsok vérszívók...hiénák. Ezentúl azértis úgy fogom hogy csutkáig tekerem a hangerőt a fejegységen és az mp3ason is.... :lol: ( mellesleg ahogy fatert ismerem nem is ment a zene annyira..mert ő nem szokta ordíttatni. Inkább én, ha olyan kedvemben vagyok )

Méghozzá EZT hogy mondani valója is legyen... " No limit"

Á nem kell komolyan venni csak ágaskodni akart...a hülye rendőr, játszani a fontos embert. Akkor mit mond azoknak a vérbeli tuner gyerekeknek, akiknek 1000watt tombol a verdába? Leveszi a rendszámot???

Link to comment
Megosztás:

Á nem kell komolyan venni csak ágaskodni akart...a hülye rendőr, játszani a fontos embert. Akkor mit mond azoknak a vérbeli tuner gyerekeknek, akiknek 1000watt tombol a verdába? Leveszi a rendszámot???

Meg is tette a mocsadék... Mindent leellenőrzött a kocsin... de sehol nem talált semmi olyat amiért bünthetett volna :blink: Kevés a jutalék a decemberre..? :rolleyes: paaancser.

Link to comment
Megosztás:

én mintha láttam volna már olyat hogy változott, mozgott valakinek az avatarképe... :rolleyes: Neked nem működik?

-----

Emberek....... Olyan van hogy azért állít meg a rendőr mert túl hangosan szól a zene....? :blink: ( utánna meg ellenőrzés... lámpák, elsősegélycsomi, láthatósági mellény, izzókészlet )

ja nekem nem működik valamiért sose :lol:

legalábbis a saját gif ekkel nem.

am a hangos zene miatt szólhat, de az nem két 16ossal kezdődik :D

Link to comment
Megosztás:

ja nekem nem működik valamiért sose :blink:

legalábbis a saját gif ekkel nem.

am a hangos zene miatt szólhat, de az nem két 16ossal kezdődik :lol:

há ezaz... van elől a két magas a tükör állítójánál, van az ajtóban kettő 13mas M'N'C, meg hátul kettő gyári 16os.... mi ebben olyan hangos...? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.