Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

én is akkor. :D

jaja heineken a legjobb ;) Multkor haverokkal próbából megkockáztattuk a "kanizsait" :rolleyes: :blink: :lol: te jóisten....mint a lóhugy

mi egyszer kicsit cikkcakkban mentünk már pótlást venni mert erősen elfogyott a dolog amikor haverom nagy okosan megszólalt hogy spórolni kell! úgyis mennyiségre megyünk nem minőségre. Erre úgy nagyjából mindenki bólintott... vagy legalábbis biccentett amitől még nem borult föl, és beruháztunk egy karton kozelre, mondván hogy már úgyis jól vagyunk. Hát utána majdnem rosszul is. inkább unicumba fojtottam bánatomat :D

azt észre vettétek már hogy az autóban nincs sörösüveg kompatibilis italtartó? ;)

Link to comment
Megosztás:

mi egyszer kicsit cikkcakkban mentünk már pótlást venni mert erősen elfogyott a dolog amikor haverom nagy okosan megszólalt hogy spórolni kell! úgyis mennyiségre megyünk nem minőségre. Erre úgy nagyjából mindenki bólintott... vagy legalábbis biccentett amitől még nem borult föl, és beruháztunk egy karton kozelre, mondván hogy már úgyis jól vagyunk. Hát utána majdnem rosszul is. inkább unicumba fojtottam bánatomat :rolleyes:

:blink: :lol: ááá jó is az...jó kis szombati ivások a haverokkal...egyszer nekem a kocsma előtt aludt az opel. Kurvahideg volt, és én úgygondoltam elmegyek autóval. el is mentem... aztán haverokkal nagy ivás lett a vége...már mi is cikkcakkban jártunk.. aztán itt van a kocsma 250-300 méterre.... csakhát ha már megteheti az ember járjon autóval, és kimentem enyhén tekergő világgal....aztán amikor vagy 5 percig szenvedtem azzal hogy ! beledugjam a kulcsot a zárba! akkor úgydöntöttem hogy áááh...hagyjuk, megyek gyalog :D pedig csak aludni akartam a kocsiba ;)

Link to comment
Megosztás:

:blink: :lol: ááá jó is az...jó kis szombati ivások a haverokkal...egyszer nekem a kocsma előtt aludt az opel. Kurvahideg volt, és én úgygondoltam elmegyek autóval. el is mentem... aztán haverokkal nagy ivás lett a vége...már mi is cikkcakkban jártunk.. aztán itt van a kocsma 250-300 méterre.... csakhát ha már megteheti az ember járjon autóval, és kimentem enyhén tekergő világgal....aztán amikor vagy 5 percig szenvedtem azzal hogy ! beledugjam a kulcsot a zárba! akkor úgydöntöttem hogy áááh...hagyjuk, megyek gyalog :D pedig csak aludni akartam a kocsiba ;)

és még nem tévedtél el hazafelé onnan soha? :rolleyes: messze van az :D

Link to comment
Megosztás:

és még nem tévedtél el hazafelé onnan soha? :rolleyes: messze van az ;)

még nem, de teleportálni már teleportáltam :blink: reggel az ágyamba keltem... igaz nem voltam megfürödve, és hétköznapi ruhában :lol: de utolsó emlék az volt hjogy söröztünk a haverokkal... következő hogy keltem az ágymban. Első pedig az volt hogy: " tárcám,jogsim,telóm megvan? "

Meg.... na akkor minden okés :D

Link to comment
Megosztás:

estére mindig előjönnek ezek az EX es dolok :blink:

ma beszólt nekem egy ismerős kiscsaj, akit vakarni kell magamról, mikor egy bandába verődünk:

beszólás:

ilyen bunkó leszel, nem lesz sose nőd..

válasz

nekem nem nőm lesz, hanem autóm, azt tankolom műszakiztatom és csá :lol:

csaj : :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Elkészült a hidegindítós videóm. Itt most este 6-7 fok van, ez a BC-n is látszik.

:rolleyes:

hát 6 -7 fokban szerintem már nem sokan kínlódunk, de a tiéd igen haamr beindul, és egyből vissza is esetta fordulata

nekem nyáron is többet pörgeti, de ez ilyen mióta megvan.

egy kérdésem van

kötelező jellegű ez az angol névadás?

cold start stb :blink:

Link to comment
Megosztás:

estére mindig előjönnek ezek az EX es dolok :D

ma beszólt nekem egy ismerős kiscsaj, akit vakarni kell magamról, mikor egy bandába verődünk:

beszólás:

ilyen bunkó leszel, nem lesz sose nőd..

válasz

nekem nem nőm lesz, hanem autóm, azt tankolom műszakiztatom és csá ;)

csaj : :blink:

Köszönöm!!!!!! :D szívemből szóltál!!!!!!!!!!!!!!!! Lehető legjobb válasz ;) :rolleyes: :lol:

Link to comment
Megosztás:

még nem, de teleportálni már teleportáltam :rolleyes: reggel az ágyamba keltem... igaz nem voltam megfürödve, és hétköznapi ruhában :blink: de utolsó emlék az volt hjogy söröztünk a haverokkal... következő hogy keltem az ágymban. Első pedig az volt hogy: " tárcám,jogsim,telóm megvan? "

Meg.... na akkor minden okés :D

én egyszer a házunkban tévedtem el. Egyik régi haverom mutatta meg hogy hol van a haza. Tudtam én hogy hova kell menni csak hiányzott az emelet. A 2. és a 4. között sétálgattam mire találkoztam a sráccal és megmutatta hogy csak letörték a " 3. emelet " feliratot és attól még ottvan az. valamikor fél 1 felé tettek ki a többiek a házunk előtt, és 3-ra már az emeletet is megtaláltam ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

én egyszer a házunkban tévedtem el. Egyik régi haverom mutatta meg hogy hol van a haza. Tudtam én hogy hova kell menni csak hiányzott az emelet. A 2. és a 4. között sétálgattam mire találkoztam a sráccal és megmutatta hogy csak letörték a " 3. emelet " feliratot és attól még ottvan az. valamikor fél 1 felé tettek ki a többiek a házunk előtt, és 3-ra már az emeletet is megtaláltam :) :rolleyes:

:blink: :lol: :D ;) :D ;) ne mán én ittam túl sokat hogy könnyezek a nevetéstől, vagy tényleg ennyire vicces? :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát 6 -7 fokban szerintem már nem sokan kínlódunk, de a tiéd igen haamr beindul, és egyből vissza is esetta fordulata

nekem nyáron is többet pörgeti, de ez ilyen mióta megvan.

egy kérdésem van

kötelező jellegű ez az angol névadás?

cold start stb :blink:

Praktikus.

Gondoltam ma csinálok rendes hidegindítósat, de nem számítottam rá hogy este 10 után is 7 fok lesz. Azt hittem simán visszaesik 0 környékére. :lol:

Amúgy nagyobb hidegben sem teker többet. Előző tulaj volt olyan kedves hogy eladás előtt kompletten cserélt vezérműves cuccokat, meg önindítót. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Praktikus.

Gondoltam ma csinálok rendes hidegindítósat, de nem számítottam rá hogy este 10 után is 7 fok lesz. Azt hittem simán visszaesik 0 környékére. :lol:

Amúgy nagyobb hidegben sem teker többet. Előző tulaj volt olyan kedves hogy eladás előtt kompletten cserélt vezérműves cuccokat, meg önindítót. :rolleyes:

Mi 120-ezres nagyszerviz után vettük a zafirát, úgyhogy 121ezernél le is szervizeltük. :blink: ( és csoda-nem csoda, nem ezret futott az a cucc ami benne volt :D )

Link to comment
Megosztás:

Praktikus.

Gondoltam ma csinálok rendes hidegindítósat, de nem számítottam rá hogy este 10 után is 7 fok lesz. Azt hittem simán visszaesik 0 környékére. :blink:

Amúgy nagyobb hidegben sem teker többet. Előző tulaj volt olyan kedves hogy eladás előtt kompletten cserélt vezérműves cuccokat, meg önindítót. :rolleyes:

nekem többet teker, ez nemsokára látszani is fog a videón, mert kimentem csinálni egyet gyorsan :lol:

igaz nekem nem uj semmi, minden gyári még...

de mindig is ilyen volt

ja igen az aksi lehetne erősebb, akkor lehet hamarabb beindulna

na itt is van a videó:

Link to comment
Megosztás:

na srácok, én mentem aludni.

Köszi szépen még1szer hogy meghoztátok az életkedvemet. Neked is Spzoli, Neked is Dáwid. :rolleyes: örülök hogy tagja lehetek ennek a bandának, és ennek a fórumnak. Köszi szépen még1szer

és ÉLJENEK AZ OPELESEK :lol:

jóéjt mindenkinek :blink: Sziasztok!

és Heineken 4 ever! :D

Link to comment
Megosztás:

nekem többet teker, ez nemsokára látszani is fog a videón, mert kimentem csinálni egyet gyorsan :rolleyes:

igaz nekem nem uj semmi, minden gyári még...

de mindig is ilyen volt

ja igen az aksi lehetne erősebb, akkor lehet hamarabb beindulna

na itt is van a videó:

ismerős névjegykártya a kispócon :blink:

Link to comment
Megosztás:

na srácok, én mentem aludni.

Köszi szépen még1szer hogy meghoztátok az életkedvemet. Neked is Spzoli, Neked is Dáwid. :rolleyes: örülök hogy tagja lehetek ennek a bandának, és ennek a fórumnak. Köszi szépen még1szer

és ÉLJENEK AZ OPELESEK :lol:

jóéjt mindenkinek :blink: Sziasztok!

és Heineken 4 ever! :D

nemvanmit ;)

Link to comment
Megosztás:

ja nem is mondtam melléktermékként kipróbáltam a TÍV féle lökhárító regeneráló megoldást hőlégfújóval.

egy műanyagot hajlítottam meg vele, és miközben hajlítottam egy részét átmelegítettem vele, és ott szépen felélénkült a színe

eléggé könnyen kezelhető volt, és nem is foltos, mert ha már átmentél rajta egyszer, akkor másodszorra se feketedik tovább.

tavasszal egy ilyet kap a lökös a szilikonzsír meg megmarad nemtommire :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na bakker kellett nekem az ördögöt.... Most küldött sms-t az asszony, hogy ég a belső világításom, kimentem ráindítottam, hát éppen hogy csak beindult. Megyek szerzek töltőt. :rolleyes:

Kinézek az ablakon...így néz ki a tegnap összetakarított terasz:

260721.jpg

És középen a ma született bárány. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Na bakker kellett nekem az ördögöt.... Most küldött sms-t az asszony, hogy ég a belső világításom, kimentem ráindítottam, hát éppen hogy csak beindult. Megyek szerzek töltőt. :rolleyes:

Kinézek az ablakon...így néz ki a tegnap összetakarított terasz:

http://kep.ivpicture.hu/260721.jpg

És középen a ma született bárány. :lol:

Egész éjjel világított, és nem merült le? Akkor még jó az akksi :D Jaj de aranyos kutyi :blink:

Link to comment
Megosztás:

ma reggel is olyan szarul indult, mint -10ben...

asszem az alapjáraim nesokáig húzza már :rolleyes:

vagy mi lehet még baja?

beindítom, és duhogva jár egy ideig...

adok neki gázt, veszi a fordulatot, de egy 5-10 mp ig duhog, és utána már semmi baja egész nap...

ilyet akkor csinált, mikor az alapjáratit pucoltam...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.