Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De sz.r lett a kedvem... ;) eszembejutott az ex :D hmmm.. :rolleyes:

igyál rá egy sört és találj ki valami kibaszást neki karácsonyra :blink: :lol: :D

engem meg felhívott tegnap, de nem kapcsoltam elég gyorsan, így megint sikerült kihasználnia a jóindulatom, de a hogyvagy? ig már nem hagytam h eljusson. ;)

ok köszi...nacsá, és letettem :D

Link to comment
Megosztás:

igyál rá egy sört és találj ki valami kibaszást neki karácsonyra :rolleyes: :blink: :lol:

:D ;)

sör az itt van az asztalon... meg 1 pár üres üveg is már.. ááá csak ilyenkor olyan rohadt 1 érzés amikor eszembejut a sok szépemlék meg hogy milyen király volt az egész.... aztán már csak a hűlt helye van az egésznek.

Link to comment
Megosztás:

:blink: :lol:

sör az itt van az asztalon... meg 1 pár üres üveg is már.. ááá csak ilyenkor olyan rohadt 1 érzés amikor eszembejut a sok szépemlék meg hogy milyen király volt az egész.... aztán már csak a hűlt helye van az egésznek.

Nem véletlenül lett vége annak :rolleyes: inkább keressél újat. (de a karácsonyt várd meg! nem gazdaságos egyből költeni :D ;) :D )

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :blink:

sör az itt van az asztalon... meg 1 pár üres üveg is már.. ááá csak ilyenkor olyan rohadt 1 érzés amikor eszembejut a sok szépemlék meg hogy milyen király volt az egész.... aztán már csak a hűlt helye van az egésznek.

próbáld meg leszarni, gondolj arra mennyire bántott...vicces hogy pont annak az embernek a szavai segítenek akivel most jött össze...de tudodmit, ezt is leszarom, vagyis inkább sajnálom a srácot, mert csúnya vége lesz...segáz..

előre nézzél, keress valamit, tökmind1 mit. én ott melózom ahol először beszélgettem vele, a melóhelye környékére kell mennem minden nap áruért, akár többször is. mindig mindenről eszembe jut, de mostmár csak nevetek az egészen, és próbálom élvezni a helyzetet. szétforgatom a verdát, ökörködök, kitalálok új dolgokat....monnyuk lehet megzakkantam, de segáz :lol:

Link to comment
Megosztás:

próbáld meg leszarni, gondolj arra mennyire bántott...vicces hogy pont annak az embernek a szavai segítenek akivel most jött össze...de tudodmit, ezt is leszarom, vagyis inkább sajnálom a srácot, mert csúnya vége lesz...segáz..

előre nézzél, keress valamit, tökmind1 mit. én ott melózom ahol először beszélgettem vele, a melóhelye környékére kell mennem minden nap áruért, akár többször is. mindig mindenről eszembe jut, de mostmár csak nevetek az egészen, és próbálom élvezni a helyzetet. szétforgatom a verdát, ökörködök, kitalálok új dolgokat....monnyuk lehet megzakkantam, de segáz :D

Aztaku... :rolleyes: Ritkán látni tőled ilyen hosszú hozzászólást! :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

próbáld meg leszarni, gondolj arra mennyire bántott...vicces hogy pont annak az embernek a szavai segítenek akivel most jött össze...de tudodmit, ezt is leszarom, vagyis inkább sajnálom a srácot, mert csúnya vége lesz...segáz..

előre nézzél, keress valamit, tökmind1 mit. én ott melózom ahol először beszélgettem vele, a melóhelye környékére kell mennem minden nap áruért, akár többször is. mindig mindenről eszembe jut, de mostmár csak nevetek az egészen, és próbálom élvezni a helyzetet. szétforgatom a verdát, ökörködök, kitalálok új dolgokat....monnyuk lehet megzakkantam, de segáz :rolleyes:

Meddig... ? :blink:

Link to comment
Megosztás:

próbáld meg leszarni, gondolj arra mennyire bántott...vicces hogy pont annak az embernek a szavai segítenek akivel most jött össze...de tudodmit, ezt is leszarom, vagyis inkább sajnálom a srácot, mert csúnya vége lesz...segáz..

előre nézzél, keress valamit, tökmind1 mit. én ott melózom ahol először beszélgettem vele, a melóhelye környékére kell mennem minden nap áruért, akár többször is. mindig mindenről eszembe jut, de mostmár csak nevetek az egészen, és próbálom élvezni a helyzetet. szétforgatom a verdát, ökörködök, kitalálok új dolgokat....monnyuk lehet megzakkantam, de segáz ;)

Nem véletlenül lett vége annak :rolleyes: inkább keressél újat. (de a karácsonyt várd meg! nem gazdaságos egyből költeni :D :D :blink: )

és milyen igazatok van. :D Ezek a mondatok amiket írtatok visszaadják az életkedvemet! Köszi szépen srácok. Én is forgatom ám a verdát :lol: bár ha most kéne....lehet meggyullad a vérem ha begyújtjuk :lol: Na sebaj kell az ilyen is.

Imádlak titeket, és tényleg köszi ;)

ÉLJENEK AZ OPELESEK!!!!!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

és milyen igazatok van. :lol: Ezek a mondatok amiket írtatok visszaadják az életkedvemet! Köszi szépen srácok. Én is forgatom ám a verdát ;) bár ha most kéne....lehet meggyullad a vérem ha begyújtjuk :rolleyes: Na sebaj kell az ilyen is.

Imádlak titeket, és tényleg köszi :D

ÉLJENEK AZ OPELESEK!!!!!!!! ;)

nanana... azé' ne nyilvánosan :D :blink:

Link to comment
Megosztás:

Majd én az autóját, hátha kinő a tetősínje végre :D

küldesz mailben? :blink:

Amúgy nem ártana... :lol: lehet hogy akkor az ágyat nem úgy kéne vinnem hogy el kell kerülnöm a várost mert kinevetnek amilyen pozicióba van az ülés :D

MINDENKINEK 1et ;) ( vagy többet )

Mióta láttam az övét, azóta velem is egyre több jön szembe. Tuti fertőzi a caravanokat... ;)

Valamelyik nap láttam egy fehér caravan fészliftless tetősín nélkülit. Egyből eszembe jutott. :D

Mostanába nagyon figyelem a tetősíneseket... tényleg 99%án van tetősín. Mikor faternak mondtam hogy lehet fel kéne tenni 1et. Beszól: Az mi?

mondom az a "vasléc" ami hátramegy...erre ő: azt tetősínnek hívják? :rolleyes:

én meg csak nevettem :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nem ártana... :lol: lehet hogy akkor az ágyat nem úgy kéne vinnem hogy el kell kerülnöm a várost mert kinevetnek amilyen pozicióba van az ülés :D

MINDENKINEK 1et ;) ( vagy többet )

Mostanába nagyon figyelem a tetősíneseket... tényleg 99%án van tetősín. Mikor faternak mondtam hogy lehet fel kéne tenni 1et. Beszól: Az mi?

mondom az a "vasléc" ami hátramegy...erre ő: azt tetősínnek hívják? :blink:

én meg csak nevettem ;)

Nem. Alvázmerevítésnek. :D

Heinekken rulz. :lol:

még egy ideig nemis fogok, monnyuk ma pont 1850re értem haza :rolleyes:

Én 14:53-kor állítottam le Asty-t. :D Legközelebb csak hétfőn megyek dolgozni. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem. Alvázmerevítésnek. :lol:

Heinekken rulz. :D

Én 14:53-kor állítottam le Asty-t. :D Legközelebb csak hétfőn megyek dolgozni. ;)

én meg húzom az optikát látástól mikulásig :rolleyes: facom ezekbe a "mostgyorsankössünkösszekétépületetahálózattal"... tavasz óta húzzák, aztán amikor lehullik a fagy akkor gyorsan mert még idén kell... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nem. Alvázmerevítésnek. :D

Heinekken rulz. :D

Én 14:53-kor állítottam le Asty-t. :D Legközelebb csak hétfőn megyek dolgozni. ;)

én is akkor. ;)

jaja heineken a legjobb :D Multkor haverokkal próbából megkockáztattuk a "kanizsait" :rolleyes: :blink: :lol: te jóisten....mint a lóhugy

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.