Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én meg VW-még csak vennék, de bömöst sose.

hát az uj bömösökkel az a bajom, hogy eléggé rá vannak építve az emberre, pl a 3masok szerintem az astránál is szűkebb nem kicsit...

Nem is, igazából Vento-ra gondoltam, vagy Golf kombira.

hát... haladnod kellene a golffal... de mindegy.

vento az már messze korokat idézi szóval..

Link to comment
Megosztás:

Muszáj wót beszónni? :blink:

Hát igen, szép is volt az az 1 hét.. :D :rolleyes:

Úgy látom te sem cseréltél még izzítógyertyát 1.9 TDi-ben.. :D :lol:

Ne is mond, gondoltam megnézem az izzítógyertyákat, melyik lehet hallott. Mikor megláttam, hogy hol vannak akkor lecsaptam a motorháztetőt és egy "rohaggyá szanaszét" beszólást ejtettem még meg neki. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond, gondoltam megnézem az izzítógyertyákat, melyik lehet hallott. Mikor megláttam, hogy hol vannak akkor lecsaptam a motorháztetőt és egy "rohaggyá szanaszét" beszólást ejtettem még meg neki. :blink:

ez is olyan, mint a seat leonban, meg a caterban, hogy a dekni alatt van, és úszik az olajban? :lol: :rolleyes: hatalmas találmány :D

mitől jó az amúgy...

Link to comment
Megosztás:

ez is olyan, mint a seat leonban, meg a caterban, hogy a dekni alatt van, és úszik az olajban? :lol: :blink: hatalmas találmány :D

mitől jó az amúgy...

Az hogy viszed a márkaszervízbe inkább ahol jópízér megcsinálják... Hidd el sokan így vannak vele. Mint a szobafestés... inkább hív festőt minthogy kicsit bajlódjon vele :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az hogy viszed a márkaszervízbe inkább ahol jópízér megcsinálják... Hidd el sokan így vannak vele. Mint a szobafestés... inkább hív festőt minthogy kicsit bajlódjon vele :rolleyes:

a legjobb abban a megoldásban, hogy ha elkezdi fosni akármeik porlasztó a naftát, szépen belefossa a mociolajba :blink:

Link to comment
Megosztás:

mitől jó az amúgy...

Az hogy viszed a márkaszervízbe inkább ahol jópízér megcsinálják...minthogy kicsit bajlódjon vele :blink:

Úgy sejtem, hogy egyikőtöknek sem volt még vele dolga :D hát akkor hajrá ;) nekem pedig műszerész kezeim vannak (mert az is vagyok) de 1 gyertyacsere még nekem is kb jó 15 de inkább 20 percig tart. Másik megoldás rá: levenni az adagolót de akkor sem rövidebb csak kevesebb sz#pás.. :lol: ahogy vesszük... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Úgy sejtem, hogy egyikőtöknek sem volt még vele dolga :D hát akkor hajrá ;) nekem pedig műszerész kezeim vannak (mert az is vagyok) de 1 gyertyacsere még nekem is kb jó 15 de inkább 20 percig tart. Másik megoldás rá: levenni az adagolót de akkor sem rövidebb csak kevesebb sz#pás.. :blink: ahogy vesszük... :rolleyes:

nekem volt egy kérdésem, miszerint ez is úgy van, hogy a dekni alatt van??

nagy kussolás volt, nem válasz.

szal ez akkor mégse úgy van...

hát akkor egyszer nézz meg egy olyat, ahol a dekni alatt van :lol:

Seatokban van így pl.

Link to comment
Megosztás:

http://pics.coldline.hu/pics/12871-20091222-Dpfb2z.jpgjó... törésmentes, keveset-és télen nem-használt, nemdohányzó, női orvos tulajtól eladónak még kicsit erős, de már látszik hogy milyen formája vót :rolleyes: folyt.köv. január 5.-től :lol:

szép volt kolega! 1 hétbe se került és olyan állapotban van hogy mozogni lehet vele. Bravo! :blink:

Link to comment
Megosztás:

nekem volt egy kérdésem, miszerint ez is úgy van, hogy a dekni alatt van??

nagy kussolás volt, nem válasz.

szal ez akkor mégse úgy van...

Nagyon nem, adagoló mögött :D de volt már dolgom nem csak kócmócpócvágennel hanem jópár rakodógéppel is ;) :rolleyes:

Meg én tudod etetem néha a rákokat is szal ha "nincs a gépnél" akkor nem is vagyok, ha mégis akkor sem biztos.. :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nem, adagoló mögött :D de volt már dolgom nem csak kócmócpócvágennel hanem jópár rakodógéppel is ;) :rolleyes:

Meg én tudod etetem néha a rákokat is szal ha "nincs a gépnél" akkor nem is vagyok, ha mégis akkor sem biztos.. :blink: :lol:

Csak nem a remekbeszabott BRS motor? :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nem, adagoló mögött :D de volt már dolgom nem csak kócmócpócvágennel hanem jópár rakodógéppel is ;) :rolleyes:

Meg én tudod etetem néha a rákokat is szal ha "nincs a gépnél" akkor nem is vagyok, ha mégis akkor sem biztos.. :blink: :lol:

és most mégis

meik jobb?

adagoló mögött, vagy benne a hfben, a szelepdekni alatt? :D

Link to comment
Megosztás:

szép volt kolega! 1 hétbe se került és olyan állapotban van hogy mozogni lehet vele. Bravo! :lol:

Láttál már futárt BKV-val? ;) :D valamivel dolgozni is kell :rolleyes: A légszűrőház is megroppant egy kicsit, és alul nem csak a gumicsőből szívja a levegőt hanem kicsit több helyről, de legalább a szűrőn keresztül :blink: Viszont olyan hangja van hogy már már sportosnak is hívhatnám kis jó indulattal ;) Városban még úgy lassúba, váltogatva tetszett is, de ma leruccantam Székesfehérvárra dolgozni egy kicsit, meg vissza. A pályán hosszú távon ezt hallgatni... Hát sportkipufogóm se lesz az tuti :D :D

Link to comment
Megosztás:

a sárvédő elejét nem lehetett már kikalapálni addig is?

ne kötözködjé' mer' megetetem veled a vonóhorgot :blink: Amúgy nem mert a lámpa oldaláról le van törve az index alsó sínje és alulról van rögzítve, attól viszont nem fér oda a sárvédő széle, meg a lökösből is hiányzik ott egy darabka és ettől még nagyobbnak tűnik a rés. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nem mert a lámpa oldaláról le van törve az index alsó sínje és alulról van rögzítve, attól viszont nem fér oda a sárvédő széle, meg a lökösből is hiányzik ott egy darabka és ettől még nagyobbnak tűnik a rés. :rolleyes:

És ezt el tudnád mondani egy levegővel? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Csak nem a remekbeszabott BRS motor? :blink: :lol:

T4 utasszállító veszedelem :D ;) amúgy passz, aszfaltban utazok, nem gyári-kókány robbanómotorokban... :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

pár napja kaptam egy felszólítást, hogy nem jelentkeztem a munkaügyiben az esedékes regisztrációra...

ez oké is, mert tényleg nem, nem is tudtam, hogy oda külön kell jelentkezni, meg nem is tudtam volna menni a meló miatt...

de az, hogy: "többszöri figyelmeztetés, és felszólítás ellenére" és kaptam egy levelet pár nappal ezelőtt...

na felhívom szombaton, ugye munkanap volt, automata, 5perc után letettem, hívom 10perc mulva, már a telefon is ki volt kapcsolva...

na hívom hétfőn, egy nő felveszi, mondom a problémámat, egyből nekemáll:

és magaszerint volt jelentkezni????

mondom nem, mert meló volt, szombaton meg nincs nyitva

hát és akkor??

mit akkor?? azért hívtam, hogy mi a szituáció most, mit kell csinálni, illetve telefonon nem lehet elintézni

nem mit képzelek, be kell jönni személyesen

megyek még aznap, ezren, jó mentem is haza

ma bementem 11:20kor mondom apultnál, 2esgomb, 3perc mulva be is hívtak, mondom az ürgének, erre mondja:

semmi gond, máris elintézem, oké kész is vagyunk

alig ültem le, már kint is voltam...

és ezt nem lehet telefonon elintézni?

na ezért van itt az egész ország, ahol éppen.

sok fontoskodó...

meg ha bejelentenek egyik helyen, akkor a másik helyen miért kell külön jelezni?

bezzeg, ha veszel egy autót, akövetkező hónapban már jön a csekk, a hivaalból, ezt bezzeg tudják.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.