Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szereztem egy Bruce Lee megapackot, minden nap megnézek egy filmet. Ha valaki csúnyán néz, csak odasuhintok a gigájára, híííjaaaa! Ma cserepeztük a Győri múzeumot, amíg a többiek elmentek forralt borozni én addíg csiszoltam a töréstechnikámon. Kezdek belejönni, már meg tudom fejelni a cserepet, csak még nem törik el. Aztán visszajött Sanyi bácsi, és rámszólt hogy ne rongáljam a fedőanyagot. :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szereztem egy Bruce Lee megapackot, minden nap megnézek egy filmet. Ha valaki csúnyán néz, csak odasuhintok a gigájára, híííjaaaa! Ma cserepeztük a Győri múzeumot, amíg a többiek elmentek forralt borozni én addíg csiszoltam a töréstechnikámon. Kezdek belejönni, már meg tudom fejelni a cserepet, csak még nem törik el. Aztán visszajött Sanyi bácsi, és rámszólt hogy ne rongáljam a fedőanyagot. :rolleyes: ;)

:blink: :lol:

Akkor még van hova fejlődni :D

Link to comment
Megosztás:

Szereztem egy Bruce Lee megapackot, minden nap megnézek egy filmet. Ha valaki csúnyán néz, csak odasuhintok a gigájára, híííjaaaa! Ma cserepeztük a Győri múzeumot, amíg a többiek elmentek forralt borozni én addíg csiszoltam a töréstechnikámon. Kezdek belejönni, már meg tudom fejelni a cserepet, csak még nem törik el. Aztán visszajött Sanyi bácsi, és rámszólt hogy ne rongáljam a fedőanyagot. :rolleyes: :D

De azért remélem a fejed is egyben maradt és belső sérülés sem keletkezett :lol: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Kezdek belejönni, már meg tudom fejelni a cserepet, csak még nem törik el.

Erről a "Buliszervíz" nevű film jutott az eszembe :D mikor asszisztenst keresnek azt a karatés kölyök megfejeli a betonkefnit ;) utána úgy eldől mint egy zsák.. :rolleyes: :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mijéééé....? Sztem jó márka a VW is. Akárcsak az opel. A két nagy rivális. Corsa <--> Polo, Astra <--> Golf, és így tovább. De talán ezek a legismeretebb riválisok(még márkán belül is) . ha a VW fos, akkor ennyi erővel az opel is az, mert egy fossal nem kéne rivalizálnia az opelnek. Vezettem már 1.2es 3hengeres 55 lovas Polot (9n, 2002es).... És nagyon kellemesen csalódtam, nagyon megy az az autó... NAGYON-NAGYON ;) Ja, és 105Nm benne a nyomaték, ugyanúgy mint az én 1.7DR-emben. Az 1 dolog hogy az 4ezer fölött adja le az enyém meg 2400on, dehát...benzines. ;) Sztem nem kell lefikázni a VW-t. Ugyanolyan jó mint az opel, mi az Opelt szeretjük, tiszteljük... de az ellenfeleket is tiszteletben kell tartani :D

( ráadásul fateromnak volt régen 1es Golfja, 1.6os Dizel volt, nagyon megbízható nagyon zsír gépecske volt. Még sportkipufogó is volt rajta :blink: )

Amúgy az a videó nem mond semmit... Az én astrám amikor már nagyon a végét járta generál előtt 3 izzítás és 2 próbálkozás után éppen nagyjából beindult... Most hogy rendbe van vágva -10 fokban pöccre azonnal indult :D Minden széthajtott autó úgy indul ami a videón is van. ( én már csak tudom :rolleyes: )

Jó. Értem én hogy benzin/gázolaj, de azért 1 azaz egy éves autó, a videón is látni, hogy 15 ezer kilométer van benne (4000km körül vettem át). Ez a típus meg már az ajtónyitástól elkezd izzítani, ha murva hideg van. :D Ez is megy mint a hülye, ha odalépek neki. Azt sajnálom, hogy tegnap nem vettem fel azt, mikor harmadikra óriási kínlódással beindult, meg azt, hogy az elsőnél karácsonyfa lett a műszerfal és sípolt mint a fene a cucc. Dobta a hibakódot a dízel. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Jó. Értem én hogy benzin/gázolaj, de azért 1 azaz egy éves autó, a videón is látni, hogy 15 ezer kilométer van benne (4000km körül vettem át). Ez a típus meg már az ajtónyitástól elkezd izzítani, ha murva hideg van. :lol: Ez is megy mint a hülye, ha odalépek neki. Azt sajnálom, hogy tegnap nem vettem fel azt, mikor harmadikra óriási kínlódással beindult, meg azt, hogy az elsőnél karácsonyfa lett a műszerfal és sípolt mint a fene a cucc. Dobta a hibakódot a dízel. :rolleyes: :blink:

Én egyet értek Opelessel.

Másik meg, hogy a melóra való tehert, meg a szgk-t ne hasonlítgassuk.

Link to comment
Megosztás:

Jó. Értem én hogy benzin/gázolaj, de azért 1 azaz egy éves autó, a videón is látni, hogy 15 ezer kilométer van benne (4000km körül vettem át). Ez a típus meg már az ajtónyitástól elkezd izzítani, ha murva hideg van. :lol: Ez is megy mint a hülye, ha odalépek neki. Azt sajnálom, hogy tegnap nem vettem fel azt, mikor harmadikra óriási kínlódással beindult, meg azt, hogy az elsőnél karácsonyfa lett a műszerfal és sípolt mint a fene a cucc. Dobta a hibakódot a dízel. :rolleyes: :blink:

Akkor lehet hogy azzal a típussal van valami, vagy csak azzal amit mondasz, viszont... a többi vw sztem van olyan jó mint az opelek. Ezért rivális a két gyártó.

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet hogy azzal a típussal van valami, vagy csak azzal amit mondasz, viszont... a többi vw sztem van olyan jó mint az opelek. Ezért rivális a két gyártó.

Hallottam már hírét annak, hogy ez a motortípus eléggé elb*szott. :lol: Martonvásáron találkoztam egy ugyanilyennel, beszélgettem a tulajával. Ő sem dobta magát hanyatt a cucctól. 120e km volt benne és többet volt szervizben, mint melóhelyen. :D Olyan általános problémákkal, hogy az valami hihetetlen. Meg minden sz*ré dobja a hibakódot és addig virít a szervizlámpa, amíg nem törlik ki szervizben, hiába javult meg a pillanatnyi hiba. :blink: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is aki visszafogott, németesen precíz, olcsóbb autót akar venni, az Opel vagy VW közül választ. Lényeges különbséget nem látok a 2 gyár modelljei között.

jaja.... Elég ha megnézzük az új sciroccot, és a legújabb J-s astrát. :D Vagy én vagyok vak, vagy tényleg van a 2 formában hasonlóság. ( nem is kevés )

Hallottam már hírét annak, hogy ez a motortípus eléggé elb*szott. :D Martonvásáron találkoztam egy ugyanilyennel, beszélgettem a tulajával. Ő sem dobta magát hanyatt a cucctól. 120e km volt benne és többet volt szervizben, mint melóhelyen. ;) Olyan általános problémákkal, hogy az valami hihetetlen. Meg minden sz*ré dobja a hibakódot és addig virít a szervizlámpa, amíg nem törlik ki szervizben, hiába javult meg a pillanatnyi hiba. :blink: :rolleyes:

Akkor lehet hogy tényleg van valami baj azzal a típussal.

Sztem nem érte "komoly" károsodás. :lol:

:D Meg vagyok nyugodva. Bár még nem válaszolt... Lehet most ütött be a krakk ;) és habos szájjal fekszik a monitor előtt. híjátok má a mentőt!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Hallottam már hírét annak, hogy ez a motortípus eléggé elb*szott. :lol: Martonvásáron találkoztam egy ugyanilyennel, beszélgettem a tulajával. Ő sem dobta magát hanyatt a cucctól. 120e km volt benne és többet volt szervizben, mint melóhelyen. :D Olyan általános problémákkal, hogy az valami hihetetlen. Meg minden sz*ré dobja a hibakódot és addig virít a szervizlámpa, amíg nem törlik ki szervizben, hiába javult meg a pillanatnyi hiba miatti pechlámpa kivillanás. :blink: :rolleyes:

Sajnos az 1,9-es pdtdi, közismertebb nevén szivattyúfúvókás cucc már a 90-es évek végén is elavult keverékképző-rendszernek számított. A többi nagy gyártó már régen átállt a common-rail dízelekre, miközben a VW konszern még mindig érthetetlenül erőltette a pdtdi megoldást. Régi technika, el kell fogadni, hogy nem a legjobb.

Link to comment
Megosztás:

Nem Te voltál. Tegnap én okoztam vkinek lelki törést. Az viszont érdekes, hogy ma uezért egy másik cartárs még elnézést is kért. :rolleyes: De hagyjuk. :D

a rosszhelyenhírdetésre gondoltam.

Kár ezen aggódni, akkor is te vagy ha nem szólsz be senkinek! :lol: No semmi morci! :blink:

csak semmi buzulás ;)

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem érte "komoly" károsodás. :blink:

:lol: Meg vagyok nyugodva. Bár még nem válaszolt... Lehet most ütött be a krakk :D és habos szájjal fekszik a monitor előtt. híjátok má a mentőt!!! ;)

Nyugi csak elmentem tankolni. Bár a multkor voltam orvosnál és azt mondta sose leszek normális. Aztán amikor felöltöztem, mondta hogy elmehetek. Vagy elmebeteg? :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Nyugi csak elmentem tankolni. Bár a multkor voltam orvosnál és azt mondta sose leszek normális. Aztán amikor felöltöztem, mondta hogy elmehetek. Vagy elmebeteg? :rolleyes: :D

:blink: :lol: :D

Sztem. Hát.... Végülis nem magának mondta hogy elmehetek.... Vagy nem kérdezte tőled.. Nem megbánani akarlak de lehet azt mondta hogy elmebeteg ;)

Gyáááh...muter már most elkezdte a főzés előtti előkészüléseket :D Bár lesz 1 pár kaja ;)

Holnap este amúgy elmek megnézni az avatart. :D Ha már mondták 1 páran hogy jófilm :lol:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :blink: :lol:

Sztem. Hát.... Végülis nem magának mondta hogy elmehetek.... Vagy nem kérdezte tőled.. Nem megbánani akarlak de lehet azt mondta hogy elmebeteg :D

Képzeld, még ha elmodtam volna neki, hogy uborkásüveget tettem a motortérben, meg 35 évesen egész nap piros ledeket farigcsálok a kocsiban. Meg a kutyával leheltem be a hátsó szélvédőt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Beszéltem Purpi cartársunkal, jól van, minden rendben van vele csak mostanában eléggé sok dolga van, és így nem nagyon van ideje bejelentkezni meg írni.

:D :D

Ja, és üdvözöl mindenkit!

;)

az omik között van pár cigánytuning má nemazé

igen annak is megvan a hely, de a gsi ködlámpa tök más...

jaja árban is tükröződik rendesen...

Így indul az egy éves céges fosvágen. Link. :blink: :lol: :rolleyes:

most bocs, de nem te engedted el hamar a kulcsot elsőre? :D

Sajnos az 1,9-es pdtdi, közismertebb nevén szivattyúfúvókás cucc már a 90-es évek végén is elavult keverékképző-rendszernek számított. A többi nagy gyártó már régen átállt a common-rail dízelekre, miközben a VW konszern még mindig érthetetlenül erőltette a pdtdi megoldást. Régi technika, el kell fogadni, hogy nem a legjobb.

a pdtdi már a 90esévekben is elavult volt?

nem olvastam utána meg semmi, csak valahogy a pdtdi-ket mintha jóval később kezdték volna használni

bár ha 99 re gondolsz, mint 90es évek vége... ;)

jólenne az astrába egy 99es fejlesztésű moci :D

haverom nem is pdtdi, hanem csak simán tdi, egy kicsit tovább kelltekertetni, mint nekem az astrát, de szépen beindul

ja most 1,5 fokban minden normálisan működött, fordulatszámmérő nem meradt fent stb, szóval ezért most nem szedem szét

az viszont furcsa, hogy ha leállítom, és egyből ujraindítom, akkor darabosan jár...

Link to comment
Megosztás:

Képzeld, még ha elmodtam volna neki, hogy uborkásüveget tettem a motortérben, meg 35 évesen egész nap piros ledeket farigcsálok a kocsiban. Meg a kutyával leheltem be a hátsó szélvédőt. :D

A kutyát tetted be a fűtőtestnek? :rolleyes: Igaz, ahhoz legalább nem kell kábelt húzni és igy nem is rágja szét. ;) :blink: :lol: :D

.....

Irigylem a kreativitásod! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

A kutyát tetted be a fűtőtestnek? :rolleyes: Igaz, ahhoz legalább nem kell kábelt húzni és igy nem is rágja szét. :D :blink: :lol: :D

.....

Irigylem a kreativitásod! ;) ;)

Nem fűtött, lehelt. Amikor a fűtőszálakat javítottam kellett egy kis pára a kocsiba a próbához. Gondoltam a kutyák úgyis mindíg lihegnek, hamar bepárásodik az ablak. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem fűtött, lehelt. Amikor a fűtőszálakat javítottam kellett egy kis pára a kocsiba a próbához. Gondoltam a kutyák úgyis mindíg lihegnek, hamar bepárásodik az ablak. :D

;) ;) :D

Senkit nem érdekel a felmérés? :lol:

:D Milyen felmérésről van szó? - elkerülte a fegyelmemet(?) :rolleyes:

..............

ja, igen, elkerülte, most látom csak... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.