Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

3 baros, nem jó neked, hacsak nem SE projecthez kell :rolleyes:

Hát most még nem. Csak tartalék kéne a gagyitron mellé.

faterom azt mondja, hogy ezek inkább elcsúsznakvalamerre, mintsem boruljanak... hát én néha igen szoktam kapaszkodni, meg a szivem ver mint az állat... de még borulni nem borultam, de csúszni se sokat, de oldalra biztosan lehet vele... csak kell hozzá placc rendesen, de asszem nem padkázna, hanem a padkát verné szét :blink:

na de így estefelé inkább beszéljünk a hűhákról:

mit találtam a telefonba :lol:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=ee04f732c...&aid=150447

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=ee04f732c...&aid=150447

nem ugyan az a kettő darab :D

Egyszer nálunk beragadt két kamion fel akartak menni a pályára, és kicsit benézték a feljárót. Na jó, nagyon benézték. Rossz helyen fordultak le kimentek a faluból, aztán egyszercsak elfogyott az út. Nem tom miért nem tolattak vissza, tavaszi olvadáskor volt a tűzoltók a közelükbe sem jutottak. Aztán kijött egy Steiger dupla kerék, miegymás, este simán kihúzta a másodikat, de aki elől volt reggelre belefagyott a sárba. Megnéztük, hihetetlen volt a fülke ajtó a sárba nyílt ki, utánna méteres csapások maradtak. Délutánra kicsit olvadt, és kihúzták azt is.

Link to comment
Megosztás:

Ma megint töröltem egy párat. Azt nem értem, hogy miért nem külditek a kedves cartársat az eladó topicba??? Még kérdezgettek is tőle!!! Igazán el lehetne már várni Tőletek, hogy legalább felvilágosítsátok, hogy nem jó helyre írkált. :rolleyes:

ui. Ráadásul most nézem, hogy beírta Ő a megfelelő helyre is. Akkor meg miért nem oda mentek a kérdések, vagy miért nem pm-ben???

Link to comment
Megosztás:

Jólvanna, nem azé' linkeltem mert úgy láttam hogy a következő évtől a nyerges vontatókat WRX-ekre cserélik, csak jól nézett ki nah :rolleyes: :D

Épp nézegettem a yahun a gépeket és megpillantottam ezt :D

2010-Subaru-Impreza-WRX-STI-1.jpg

2010-Subaru-Impreza-WRX-STI-2.jpg

El tudom képzelni Laleet amint toszít vele a szántóföldeken, utána akasztva egy bálázóval ;) :D ;)

De ha jobban megpislogom külsőleg elég sok hasonlóság van közte és az I (vagy ha jobban tecc úgy J) Astra közt :D vagy lehet, hogy az Astra I OPC valójában egy sor 4-es Imoreza WRX? :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Épp nézegettem a yahun a gépeket és megpillantottam ezt :D

default_m_wrx_V.jpg

El tudom képzelni Laleet amint toszít vele a szántóföldeken, utána akasztva egy bálázóval ;) :D ;)

De ha jobban megpislogom külsőleg elég sok hasonlóság van közte és az I (vagy ha jobban tecc úgy J) Astra közt :lol: vagy lehet, hogy az Astra I OPC valójában egy sor 4-es Imoreza WRX? :lol: :D

Az új impreza nem is impreza :rolleyes: annak az előző sorozattal vége van. Ez csak egy szabvány csapottseggű. Eddig az EVO volt az ellenfele, most a mazda3 :lol: :D

Nah jóvan menni kell mert dolgozás van, majd este jövök és teszem a képet a hűtőmaszkos összerakásról :) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ma megint töröltem egy párat. Azt nem értem, hogy miért nem külditek a kedves cartársat az eladó topicba??? Még kérdezgettek is tőle!!! Igazán el lehetne már várni Tőletek, hogy legalább felvilágosítsátok, hogy nem jó helyre írkált. :rolleyes:

ui. Ráadásul most nézem, hogy beírta Ő a megfelelő helyre is. Akkor meg miért nem oda mentek a kérdések, vagy miért nem pm-ben???

hát mert volt olyan kedves, és egyből nekünk kíálta :blink:

am én csak komiztam rá, és pmbe kérdezem :D :lol:

időjárás

reggelreesett vagy 4 cm friss hó

eddig úgynéz ki, hogy eléggé benézték az időjárásjósok ezt az ónosesőt, illetve a nagymeleget, kiagytam egyből.

Link to comment
Megosztás:

eddig úgynéz ki, hogy eléggé benézték az időjárásjósok ezt az ónosesőt, illetve a nagymeleget, kiagytam egyből.

Már ahol :lol: itt szépen csepereg, ha ez oda fagy lesz ám csúszkálás :rolleyes: már pánikolok hogy megy az asszony éjszakára dolgozni, azon gondolkozok hogy elmegyek vele azt valahogy ott alszok vagy passz.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Már ahol :D itt szépen csepereg, ha ez oda fagy lesz ám csúszkálás :rolleyes: már pánikolok hogy megy az asszony éjszakára dolgozni, azon gondolkozok hogy elmegyek vele azt valahogy ott alszok vagy passz.. :blink:

elviszed, és hazamész, reggel meg megint.... vagy segítesz a nővérkéknek, azt elmentek a társalgóba :D

itt is elkezdett esni, csapkodott vagy 5percig aztán elállt.

eredmény férfinemiszervául tapad és jobb csapatni :lol:

Karesz, ha megint beszóltam volna valakinek, akkor megint én lettem volna a főg.ci. No de legközelebb nem hagyom ki :D

jaj most mit izélsz, így is úgy is te vagy az :D ;) ;)

na de te mint a gsi lökösök nagy tudója

a gsi lökösön is olyan megoldás van, hogy megvan a helye a ködlámpának, csak ki kell vágni?

Link to comment
Megosztás:

jaj most mit izélsz, így is úgy is te vagy az :rolleyes: :lol: :blink:

na de te mint a gsi lökösök nagy tudója

a gsi lökösön is olyan megoldás van, hogy megvan a helye a ködlámpának, csak ki kell vágni?

igen annak is megvan a hely, de a gsi ködlámpa tök más...

Link to comment
Megosztás:

elviszed, és hazamész, reggel meg megint.... vagy segítesz a nővérkéknek, azt elmentek a társalgóba :D

Jah, több lenne az üzemanyag mint amit keres :blink:

Hááát :rolleyes: lenne pár igenpöpec csajoska :lol: :D ;) :D

Beszéltem Purpi cartársunkal

Jah, láttam én is, hogy msnen bejelentkezett de addigra már fél lábbal az ajtón kívül voltam mert elhúztunk nagytételben tankolni.

Holnaptól megint feljebb viszik az üzemanyag árakat, hogy @&#/%"+%+%&@ meg... ;) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a feleségem kérdezte, hogy miért nem ott van középen a kapcsoló. Hát mondom azért hogy ne piszkáld és ne kapcsolgasd mikor engem zavar :lol: Nekem nagyon tetszik, hogy csak én tudom kapcsolni :D

Főleg, hogy a kreszben le van írva, hogy mozgó járműben nem lehet világító beltérvilágítás, így csak a sofőrnek kéne vezérelnie ezt szerintem, nem az utasnak. :rolleyes: Mondjuk enyémben omi lámpa van... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Karesz, ha megint beszóltam volna valakinek, akkor megint én lettem volna a főg.ci. No de legközelebb nem hagyom ki :lol:

Nem Te voltál. Tegnap én okoztam vkinek lelki törést. Az viszont érdekes, hogy ma uezért egy másik cartárs még elnézést is kért. :rolleyes: De hagyjuk. :blink:

Link to comment
Megosztás:

A vágen szó előtt nem véletlenül van ott a "fos" :lol:

Ez a video már tükrözi is a márkát :blink:

Azért a műszeregység rohadtul tetszik benne. Pl hogy már gyújtáskor világítanak a mutatók. Az más kérdés, hogy annyira sz*rul indul, hogy még arról is eltűnik a táp. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A vágen szó előtt nem véletlenül van ott a "fos" :D

Ez a video már tükrözi is a márkát ;)

Mijéééé....? Sztem jó márka a VW is. Akárcsak az opel. A két nagy rivális. Corsa <--> Polo, Astra <--> Golf, és így tovább. De talán ezek a legismeretebb riválisok(még márkán belül is) . ha a VW fos, akkor ennyi erővel az opel is az, mert egy fossal nem kéne rivalizálnia az opelnek. Vezettem már 1.2es 3hengeres 55 lovas Polot (9n, 2002es).... És nagyon kellemesen csalódtam, nagyon megy az az autó... NAGYON-NAGYON :lol: Ja, és 105Nm benne a nyomaték, ugyanúgy mint az én 1.7DR-emben. Az 1 dolog hogy az 4ezer fölött adja le az enyém meg 2400on, dehát...benzines. :D Sztem nem kell lefikázni a VW-t. Ugyanolyan jó mint az opel, mi az Opelt szeretjük, tiszteljük... de az ellenfeleket is tiszteletben kell tartani ;)

( ráadásul fateromnak volt régen 1es Golfja, 1.6os Dizel volt, nagyon megbízható nagyon zsír gépecske volt. Még sportkipufogó is volt rajta :blink: )

Amúgy az a videó nem mond semmit... Az én astrám amikor már nagyon a végét járta generál előtt 3 izzítás és 2 próbálkozás után éppen nagyjából beindult... Most hogy rendbe van vágva -10 fokban pöccre azonnal indult :D Minden széthajtott autó úgy indul ami a videón is van. ( én már csak tudom :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.