Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

és az enyém mióta az? ;)

de benyaszagú.. mf1.gif

Ettől függetlenül murvajól néz ki egy caravanon a GSi lökős. Én is vadászok rá, majd lassacskán. :D Csak nekem ködlámpás verziós kell belőle. :lol:

Hát jah :rolleyes: de én akkor is szeretném megőrízni a gyáriasságát.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

12782-20091221-W7u691.jpg

így néztünk ki ma reggel. :lol:

12783-20091221-02ygMm.jpg

És így ma este. Nem látszik nagy csodának de az :rolleyes: nyílik csukódik a MHT, lámpa index faca, és már a hűtőmaszkot is beletettem (aztán jól b.sztam lefényképezni... azt majd holnap) és azzal már egész jól néz ki. Majd világosban csinálok olyan képet is :blink:

Jah, és csak mínusz 8-at mutatott a TID. ilyen melegben persze hogy leszaladok :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ettől függetlenül murvajól néz ki egy caravanon a GSi lökős. Én is vadászok rá, majd lassacskán. :lol: Csak nekem ködlámpás verziós kell belőle. :rolleyes:

naja, én is vadásztam, aztán feladtam :D

de benyaszagú.. mf1.gif

nem is szántásba való munkástraktor ;)

12 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (1 vendég és 1 anonim felhasználó)

Ezen mindig jót tudok nevetni. ;) :D

miért? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Lépj egyet vissza az Astra részlegbe, ott írja. :lol:

jaa, én ott nem járok ;) a legfrissebb offolásokra vagyok kíváncsi :rolleyes:

Valakiéhez képest pedig mégis terepjáró :D legalább az enyém kipuffja nem szánt alapból :D

alapból az enyém sem, legalább 8centire van a talajtól :blink:

Link to comment
Megosztás:

dáw az az opel jeles karton king ;)

szerintem nem kell erre uj mocitető... ha csak nem találsz pont ilyen pirosat, mint a tiéd :D

hajrá, már nem sok van :D

De találok mert már találtam kettőt is csak kötözködök velük me' drága :D Meg pont szar helyen lett megnyomva, nem érdemes sz.pni vele. Persze hogy opel jeles. Há' majd pócvágen kartont teszek bele nem? :blink:

http://gazmegfek.blog.hu/2009/12/21/terdre...ek_itt_az_isten :rolleyes: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

De találok mert már találtam kettőt is csak kötözködök velük me' drága :D Meg pont szar helyen lett megnyomva, nem érdemes sz.pni vele. Persze hogy opel jeles. Há' majd pócvágen kartont teszek bele nem? :blink:

http://gazmegfek.blog.hu/2009/12/21/terdre...ek_itt_az_isten :rolleyes: :lol: ;)

Idézek az egyik hozzászólásból: "Rásegít a kamionnak. Nem egészen ugyanaz, mintha elhúzná önerejéből a behemótot." ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ma haverommal kimentünk kicsit "szánkózni"... :lol:

eszméletlen jó volt :rolleyes: ááááá.... szakadtunk a röhögéstől amikor az autó halálra úgyviselkedett mint egy hátsókerekes és keresztbe mentünk vele a parkolóban ( Sanci.. a Vekeri parkolót próbáld ki :D ) áááá..nagyon élveztük. Feljavította 100%ig az amúgy szar napomat :blink: ;)

Köszi Ima, és köszi Polo :D Imádlak titeket

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.