Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

én nem vennék zsírt a gumikéderekre, mert sokáig tart azzal átkencézni, és koszolós is

sprayval óvatosba, hogy az üvegekre ne menjen :D

Én ráteszem a piros csövet, de ez a trutyi úgy száll, még ígyis érezni a pedálokon.

háde gecc, te mentél alá nem?

örülj, hogynem esett el ütötte be a fejét, és perelt be ;)

Há de bakker valaki lecsúszik, és a pálya közepén eszúrja a botokat? :rolleyes:

Miért nem fúrod át az taposót a 3 eres MT kábelnek és belül odacsavarozol önmetszővel egy falonkívüli dugaljat? :lol: :D ;)

Át nem fúrom, de törtem az agyam hova szerelhetnék dugót bontás nélkül. Nem tudom a tankbeömő mellett nem férne-e el egy villásdugó. De azért megnézném a kutas arcát amikor fenyitja a tanksapka ajtót. :blink: :D

Link to comment
Megosztás:

Há de bakker valaki lecsúszik, és a pálya közepén eszúrja a botokat? :rolleyes:

Át nem fúrom, de törtem az agyam hova szerelhetnék dugót bontás nélkül. Nem tudom a tankbeömő mellett nem férne-e el egy villásdugó. De azért megnézném a kutas arcát amikor fenyitja a tanksapka ajtót. :blink: :lol:

ez komoly ötlet volt? :D

csinéld meg a jelet úgy, hogy elfordíthatósra, és oda pl ;)

de a mocitérbe berakhtsz egyet, és behúzod a kábelt a gyári helyen, és a lábtárbe ott rejted ela hősugárzó csatiját, ahol akarod :D

Link to comment
Megosztás:

ez komoly ötlet volt? :rolleyes:

csinéld meg a jelet úgy, hogy elfordíthatósra, és oda pl :D

de a mocitérbe berakhtsz egyet, és behúzod a kábelt a gyári helyen, és a lábtárbe ott rejted ela hősugárzó csatiját, ahol akarod ;)

Á a mocitérbe nem jó, akkor meg a motorháztetőt kell nyitogatnom. Lehet kihozom a hűtőrácsnál aztán felkarikázom az orrára mint egy-két IFA-n látni. :blink: Vagy beépítem egy porszívó kábelfeltekerőjét, akkor nem is kell a kábellel bajlódni. De nem akarom annyira elrejteni sem, mert lefelejtem kihúzni, aztén az utca végén már jön utánnam a komplett elektromos rendszer a villanyórával a végén. :lol: Szerintem csak simán leengedem az egyik hátsó ablakot résnyire, és ott kidugom. Mindenképpen fent kell kihoznim a kutya miatt. Különben rácsuknám a csomiajtót szerintem nem vágná el a kábelt.

Link to comment
Megosztás:

Á a mocitérbe nem jó, akkor meg a motorháztetőt kell nyitogatnom. Lehet kihozom a hűtőrácsnál aztán felkarikázom az orrára mint egy-két IFA-n látni. :rolleyes: Vagy beépítem egy porszívó kábelfeltekerőjét, akkor nem is kell a kábellel bajlódni. De nem akarom annyira elrejteni sem, mert lefelejtem kihúzni, aztén az utca végén már jön utánnam a komplett elektromos rendszer a villanyórával a végén. :blink: Szerintem csak simán leengedem az egyik hátsó ablakot résnyire, és ott kidugom. Mindenképpen fent kell kihoznim a kutya miatt. Különben rácsuknám a csomiajtót szerintem nem vágná el a kábelt.

szerintem felesleges ezzel kínlódni, mert amint kinyitod az ajtót, már ki is ment minden meleg....

tapasztalat :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerintem felesleges ezzel kínlódni, mert amint kinyitod az ajtót, már ki is ment minden meleg....

tapasztalat :rolleyes:

Nem, mert nem csak a levegő melegszik, hanem átveszi a műszerfal, ülések is. De majd kipróbálom. Ha meleg kocsiba szálnak be, akkor sem hül ki fél perc alatt.

Link to comment
Megosztás:

hát ha atod benne legaláb egy órát,akkor már talán.

Szerdán már nem melózok asszem kábel van, csak aljzat kell, és összedobom. Mondjuk lehet holnap sem, mert a Múzeum tetejét cserepezzük és ónos esőt mondanak, ha lesz akkor biztos nem megyünk fel a tetőre. Ma is odamnetünk, de csak a cserepet húztuk be a sikátorba, meg lestük a csajokat.

Link to comment
Megosztás:

Szerdán már nem melózok asszem kábel van, csak aljzat kell, és összedobom. Mondjuk lehet holnap sem, mert a Múzeum tetejét cserepezzük és ónos esőt mondanak, ha lesz akkor biztos nem megyünk fel a tetőre. Ma is odamnetünk, de csak a cserepet húztuk be a sikátorba, meg lestük a csajokat.

ne variálj már

egy hosszabbítóval megoldhatod simán

úgyis itt lógatsz ott lógatsz nem egyszerűbb, ha a hosszabbítóval viszel neki áramot?? és bedugod és csá

Link to comment
Megosztás:

Szerdán már nem melózok asszem kábel van, csak aljzat kell, és összedobom. Mondjuk lehet holnap sem, mert a Múzeum tetejét cserepezzük és ónos esőt mondanak, ha lesz akkor biztos nem megyünk fel a tetőre. Ma is odamnetünk, de csak a cserepet húztuk be a sikátorba, meg lestük a csajokat.

:lol: vigyázz az asszony nem fórumozik véletlen???

engem van hogy lenyomoznak (öööö ha ezt olvasod csak viccelek kincsem) :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

ne variálj már

egy hosszabbítóval megoldhatod simán

úgyis itt lógatsz ott lógatsz nem egyszerűbb, ha a hosszabbítóval viszel neki áramot?? és bedugod és csá

Van kint villany egy fényvető van kapcsolóval a kocsi felett, csal elágaztatom a villanyt, és teszek rá egy lengőkábelt. Sőt lehet csinálok olyat, mint a gyárakban a futómacskának a kábele, végighúzok egy vezérdrótot, és azon tudom húzni a kábelt előre-hátra a kocsi orrától a faráig. Már a pincébe is akartam ilyet és nem kell a hosszabítóval bajlódni.

Link to comment
Megosztás:

nah forgalomképes a drágám :rolleyes: index, beállított fénycóró, és rendesen felrakott lökös :D hűtőmaszk még nincs rajta, nincs befejezve csak használhatóra csinálva. Majd jövőre ha megjön a fizóm akkor visszamegyek, és befejezzük :blink: kap majd új motorháztetőt, sárvédőt, meg zárhidat mert az is megnyekkent de mostmár jóval nyugodtabb vagyok hogy jöhet velem a drága... pontosabban hogy én mehetek vele ;) minnyá csinálok föl pár képet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Óóó hogy harapnátok meg egymást a cuccokért :lol: :lol: :D

Ha nem volnék az original design híve (meg némileg jobban állnék :D ) a lökikre stipistopi beszavaznék gyorsan.. :D :lol:

minnyá csinálok föl pár képet :rolleyes:

És képes lemászni pár fotóért minusz akárhány fokban :blink: ez már túl opel-melegség.. ;) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.