Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

gyenge aksi kaksi, de ha töltöm, és bejön, akkor lehet megint kaksiból aksi :rolleyes:

12,2 volt, az eléggé kevés, úgy, hogy mentem vele egy 20percet terhelésmentesen, generátorom jó, mert a töltésjelzője nem villant fel, nem izzik halványan stb, így az aksi lehet gyengus...

4 éve van nálunk a kocsi, és akkor se volt uj már az az aksi, legalább 6 éves.

Link to comment
Megosztás:

Nemszépótó.

Tényleg, ha szabad kérdezni, Téged ott nem piszkálnak, mert Opel fan vagy?

Nem.

Így ismertek meg akik utánam jöttek.

Abból pedíg sokkal több van mint aki után én mentem oda.(1996 ősz)

jovan már, nem kell egyből bekapni, ott volt egy vigyorgó fej nem?

tiszta sx4 :lol:

Mivel ugyanaz csak a lökös más.

Mi gyárjuk nekik cserébe viszont itthon nem forgalmazzák,hogy ne legyen konkurencia.

Nem haragszom. :D

A tegnap éjjeli -18 fok után simán indult a kocsi a 9 éves akkuval. :blink:

Amíg megy nem teszem be az újat.

Melegedik az előszobában. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

gyenge aksi kaksi, de ha töltöm, és bejön, akkor lehet megint kaksiból aksi :blink:

12,2 volt, az eléggé kevés, úgy, hogy mentem vele egy 20percet terhelésmentesen, generátorom jó, mert a töltésjelzője nem villant fel, nem izzik halványan stb, így az aksi lehet gyengus...

4 éve van nálunk a kocsi, és akkor se volt uj már az az aksi, legalább 6 éves.

Attol még hogy nem villan fel a töltésjelző még lehet rossz a töltésed. Rá kellene inkább mérni. Kaksiból aksi :lol: hát ez jó, bár én nem szeretek ilyenekkel sz*rakodni mert aztán lehet mikor azt hiszed hogy már akksi akkor pont a legroszabb pillnatban lesz ismét hirtelen kaksi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Attol még hogy nem villan fel a töltésjelző még lehet rossz a töltésed. Rá kellene inkább mérni. Kaksiból aksi :D hát ez jó, bár én nem szeretek ilyenekkel sz*rakodni mert aztán lehet mikor azt hiszed hogy már akksi akkor pont a legroszabb pillnatban lesz ismét hirtelen kaksi. :rolleyes:

megmértem, 14,4el tölt :lol:

eddig 13,7 körül töltött... bár betudható a hidegnk, hogy a multi ennyit csal

fordulatra semmi változás

aksi is 12,8on van már

jobban is indult :blink:

Link to comment
Megosztás:

megmértem, 14,4el tölt :blink:

eddig 13,7 körül töltött... bár betudható a hidegnk, hogy a multi ennyit csal

fordulatra semmi változás

aksi is 12,8on van már

jobban is indult :rolleyes:

14,4 még épp jó szerintem, csak ennél több ne legyen. Az viszont, hogy stabilan tartja az jó jel mert akkor rendesen dolgozik a fesz szabályzás.

Link to comment
Megosztás:

Ha már aksi: tegnap du. volt egy riasztásnuk: mivel aksik töltőn voltak, töltőt kikapcsoltam, kábeleket levettem, gyújtás, indítás- és egy nagy durranás- egyik aksi nem bírta a kiképzést és egyszerűen felrobbant... Volt meglepetés:-o Szerencsére pont akkor nem volt mellette senki. /Az a szer nem ment káresethez:-)/ Utána aksicserénél vettem észre, h.a 2 aksit összekötő kábel épphogy bennevolt a saruban- így már tudom miért robbant fel.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg duda kellene, valami olasz univerzális szar van bemókolva az előző tulajok valamenyile által, csigaház alakú, és az okos szerelőnek köszönhetően a tölcsérrel felfele lett beszerelve, tökig ment vízzel, és nem igazán mukodj. Másrészt meg nem fér el sehova rendesen. Gyári kellene. Érdemes újonnan próbálkozni vagy az marha drága?

Link to comment
Megosztás:

14,4 még épp jó szerintem, csak ennél több ne legyen. Az viszont, hogy stabilan tartja az jó jel mert akkor rendesen dolgozik a fesz szabályzás.

első körben én is a töltésre gyanakodtam... de mikor beindult megmértem és nekem is 12,41 volt tartósan, nem ingadozott.

az akku problémák úgylátom előjönnek a tél folyamán :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

régebben volt szó a sárga astrákrók, hogy kifakul, fehéres sárga, vagy sárgásfehér... :lol:

nah itt egy példa, ez elég szép sárga

persze mint mindennek van ennek is hibája: éppen csak nem indul be :D :rolleyes:

de legalább szép sárga :blink:

Mit akarsz nem pénz érte, az elektromos hibát meg max. egy 100-asból megcsinálom, és van 230-ból astrám.

Link to comment
Megosztás:

Az minek a jele ha ebben a hidegben három hengerrel indul a moci? :lol: Aztán, olyan egy percen belül már megy mind a négy, de ez ugyebár akkor sem egészséges igy. Tegyük fel, hogy a gyertyák és kábelei jók...akkor valami a szelepekkel illetve a hidrotőkékkel lehet már? :rolleyes: ..éppenséggel nem tűnt fel, hogy nagyon kelepelne... :blink:

Ja, még annyit hozzáteszek, hogy ez két napi fagyoskodása után történt az első inditásnál....hazafele, pedig akkor is kihűlt a motor teljesen a három óra állásidő alatt, már nem volt ilyen tünet, rendesen indult.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.