Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

...és teljesen lecsuktad a motorház tetejét? Most akkor hogyan nyitod ki? Vagy attól még nyitható az ajtó ha nincs benne aksi de központis csak nem nyissa a többit is vele együtt? - bocsi ha nagy marhaság, de tényleg nem tudom.. :rolleyes:

Ha nincs bent az akku ugyanúy működik, mint egy kp-tár nélküli, csak akkor körbe kellett volna zárni a kocsit. Én úgy szoktam nézni az akkut, hogy indítás közben rámérek, és nézem mennyire esok vissza a feszkó.

Én meg repültem ;) :lol: pilótafülkében. voltam vagy 15 éves, és apu kivitt engem meg öcsémet repülőnapra itt Keszin. volt egy csomó gép ,földön be lehetett ülni, nyomkorászni, hánytatógyűrűben (3 karika egymásban mindegyik 2 helyen rögzítve, és ember a közepében--nemtom mennyire érteni, majd dobok képet) és volt sétarepülés egy AN-2-es kétfedeles utasszállítóval. Nemtom pontosan hogy hány személyes volt, de azt tudom hogy az utolsó kör indult amire jelentkeztünk is, de beszállásnál kiderült hogy valamelyik észlény egyel több jegyet adott a bulira és mivel mi voltunk az uccsók ezért tőlünk akartak lehúzni egyet, apám meg mondta hogy ő nem fog egyikünkel felmenni, sem pedig csak kettőnket felengedni, úgyhogy valamit alkossanak. Alkottak, mentem a pilóta mellé :D qrva érdekes volt ahogy a botkormány mászkált nálam is. Amitől először besz.rtam az volt hogy a kipufogók direktbe az első ablakokra vannak irányítva kb 20-25 centiről és beindításnál csak füstöt láttam. Amikor semmit nem látni előre, és a gép elkezd gurulni az még ijesztőbb volt, aztán ahogy a menetszél elfújta, már jó volt. :blink: a végén azt is elmondta a pájlot hogy miért az ablakra pufog ki: a ruszkik nem fűtőszállal jégtelenítik a szélvédőt :D :D

Péren voltunk repülőnapon, valami sárga kétmotoros gép volt, az egyik propeller mindíg leállt induláskor, elég gyorsan oszoltak a sorbanálló emberek. ;) Hiába mondta a pilóta, hogyha már fent van nem szokott leállni, meg amúgy is le tud jönne egy motorral. Ja, még egy sem maradt fenn. :lol:

Azért husz év, és 3 gyerek után nagyot tud ütni az ilyen. :D

Hajaj, főleg balkézzel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom megvolt az esti nős sztori :lol:

Ám ma hajnal 5-kor asszonykám ment dolgozni, na mondom míg ő összeszedi magát bepöccintem a macit de még előtte egy pillantás a hőmérőre

www.tvn.hu_3e6f3be357e2822068569affe9546124.jpg

:blink: gyáááááá, qqqQvahiddeeeegvaaaaan :rolleyes: de azért könnyen pöccent a verda a kis 36 A/h-s aksival.. ;)

Eszemben sincs az Astrát beindítani sem... :D

Link to comment
Megosztás:

No ha már így viccelődünk.. :blink: :rolleyes:

Idős házaspár, 50. házassági évfordulója, gyertyafény, miegymás...

- Papa, emlékszel, hogy pont 50 évvel ezelőtt mire gondoltál ?

- Emlékszem bizony.

- És mi volt az???

- Az, hogy hülyére b#szlak, és löttyedtre szopom a csöcsöd.

- És most mire gondolsz?

- Hát, hogy sikerült...

- Doktorúr a nejem lenyelt egy gombostűt. Mit tegyek?

- Néhány napíg gumi helyett gyűszűt használjon.

Egy férfi és egy nő felmennek a lakásra egy kis etye-petyére.

Megtörténik a dolog majd a nő így szól:

- Én AIDS-es vagyok ám!

Mire a férfi:

- Nem baj, én is!

- De én csak vicceltem!

- Nem baj, ezután nem fogsz!!!!!

A férj és felesége lustálkodnak kora reggel az ágyban. A férfi

finoman elkezdi simogatni a kedvesét: próbálkozik. A feleség elutasítja:

- Ne most Jenő, tudod, hogy 8-ra megyek a nőgyógyászhoz - azzal hátat

fordít férjének, és fekszenek tovább.

A férj mintha beletörődne sikertelen próbálkozásába, de kisvártatva

ismét odafordul feleségéhez, és megkocogtatja annak vállát:

- Fogorvoshoz is mész ma?

A férj elhatározza, hogy meglepi a feleségét, így hát amíg az elmegy

vásárolni, nekiáll kifesteni a lakást. Mivel a WC ülőke is kopottas,

ezért szépen lefesti azt is. Azonban a felesége hamarabb érkezik haza

a vártnál, egyből berohan a WC-be, és sajna, beleragad a festékbe .

Mivel a férj sem bírja leszedni róla, ezért leszerelik az ülőkét és

elmennek az orvoshoz.

Bemennek a dokihoz, a férj felhúzza a felesége szoknyáját, és

megkérdi az

orvostól:

- Doktor úr! Látott már ilyet?

- Nos, igen... - feleli az orvos. - De az igazat megvallva,

bekeretezve még sosem...

Papa elmegy a doktorhoz a felesége leleteiért. Azt mondja neki a doktor:

- Van egy kis probléma, mert elkevertük a felesége leleteit, és nem

tudjuk, hogy AIDS-es vagy Alzheimer kóros. De van egy tanácsunk,

vigye ki Gödöllőre, hagyja ott, és ha hazatalál, akkor ne dugja meg!

Az ember elmegy gyónni.

- Atyám, nagy az én vétkem. Házas vagyok, mégis lefeküdtem hét nővel

egyszerre.

- Akkor most fogj hét kiló citromot, facsard ki és idd meg a levüket!

- És ez feloldoz?

- Nem, de eltünteti azt az elégedett mosolyt a pofádról.

Egy japán, egy amerikai és egy orosz beszélgetnek, hogy kinek mekkora

kudarc volt az életében:

- Én egyszer ülök ott nálunk Tokióban egy parkban a padon. - kezdi a

japán.

- Egyszer csak leül mellém egy gyönyörű fekete hajú hölgy. Azon

gondolkodtam, hogy miként szólítom meg, mikor felállt, elindult a

buszmegálló felé. Én egy kicsit elbambultam. Felugrottam és rohantam

a buszmegállóhoz. A busz jött, ő felszállt és az orrom előtt

becsapódott az ajtó. Hát ez a kudarc!

- Az semmi! - kezdi az amerikai - Én egyszer üldögélek a padon, ott

nálunk New Yorkban. Jobbról és balról is leül egy-egy bombázó szőke.

Nem tudtam eldönteni, melyiket szólítsam le. Ekkor felálltak,

elindultak a buszmegálló felé. A busz jött, felszálltak, én rohantam,

de az orrom előtt becsapódott az ajtó. Ez az igazi kudarc!

- Az semmi! - kezdi az orosz - Én egyszer üldögélek a padon, ott

nálunk Moszkvában. Jött két kigyúrt meleg. Se buszmegálló, se busz!...

Két prosti beszélget:

- Te mit kérsz a Télapótól?

- Ötezret, mint a többitől...

Feleség hazaér a tornáról és tusolás előtt még meztelenül mutogatja a

férjének, hogy miket tanultak. Ám a spárgánál (mivel meztelen)

annyira lecuppan a konyhakőre, hogy a vákuumtól nem tud felállni...

Feszegetik, erőltetik, nem jön fel.. Szomszéd átjön, feszítik,

tovább,orvost hívnak, csak nem akar feljönni a nő a kőről. Nincs mese

kihívják a járólapost. A járólapos odaguggol a nő elé és elkezdi

csavargatni a nő mellbimbóit, mire a férj:

- Mit képzel, mit csinál?

- Felizgatom, akkor ki tudjuk csúsztatni a küszöbig és utána csak a

szélső sort kell felszednem...

Az emberek beszélgetnek a kocsmában, hogy ki hány figurát ismer a

kefélésben.

- Én húszat ismerek! - szól az egyik.

Az emberek hümmögnek.

- Én harmincat! - mondja egy másik.

- Az semmi, én negyvenet! - kiabál valaki hátulról.

Elismerő moraj.

- Hát te, Józsi? - kérdezik az egyik félrehúzódót.

- Én csak azt a hagyományosat, mikor az asszony lefekszik hanyatt,

szétteszi a lábát, én meg ráfekszek és bedugom.

Kiáltás ismét hátulról:

- Akkor én negyvenegyet!

Öreg hölgy bemegy a szex-shopba.

- TTT-tt-tte-sss-ék-k mm-mondani, ááá-áárulna-nak ittt v-vibra-ttt-ort?

- Igen, természetesen.

- OO-Olyan nn-nagy ff-feketét i-is?

- Igen asszonyom.

- É-és o-olyat, a-amiben t-tatartós-e-e-elem van?

- Igen olyat is.

- Hh-hogyan k-kkell kik-kikapcsolni?

Egyik este egy szerelmespár üldögél a Városligetben a padon. A lány

azt mondja a fiúnak:

- Kedvesem, úgy bizsereg a szám. Adj már rá egy csókot!

A fiú megcsókolja a lány száját. Mire az örül, hogy elmúlt:

- Már el is múlt. De most úgy fáj a mellem. Adj rá egy csókot, hátha

elmúlik!

Ismét megcsókolja a lányt, most már a mellén. Mire az :

- Drágám, most a lábam között nagyon fáj, bizsereg. Adj oda is egy

csókot!

A fiú megpuszilja a lánynak ott is. Erre a sötétben a bokor túlsó

feléről egy öreges hang:

- Fiatalember! Aranyeret nem gyógyít?!

A királyfi bejelentkezik a kínai császárhoz, hogy szeretné elvenni a

lányát. A császárnak az a feltétele, hogy a királyfi állja ki a három

legszörnyűbb kínai kínzást. A királyfi beleegyezik. Elmegy aludni a

számára előkészített szobába. Reggel egy kővel a hasán ébred, rajta

felirat:

"Első legszörnyűbb kínai kínzás: 50-kg-os kő a mellkason"

A királyfi röhög egyet a primitív feladaton, könnyedén felkapja a

követ, majd kidobja az ablakon. A zuhanó kő másik oldalán azonban

meglát egy

feliratot:

"Második legszörnyűbb kínai kínzás: bal here a kőhöz kötve"

A kő már túl messze van, hogy elkapja, ezért utána ugrik, ki az ablakon.

Ekkor az ablak külső oldalán megpillantja a harmadik feliratot:

"Harmadik legszörnyűbb kínai kínzás: jobb here az ágy lábához kötve"

Link to comment
Megosztás:

nemtudo mennyi kmről beszélsz, meg milyen út, de én pl gyöngyös bekecs odavissza egyseggre ami 300km sok város, sok part lejtő, és nem téptem ki :rolleyes:

nemvolt nektek gyerekszobátok invivel karöltve

ti se gyosran, se hangosan, se keresztbe, se ..se ... se.

na nem megharagudni :lol:

678 km 11h29

Ezt dobta a viamichelin rá :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom van-e valakinek hasonló tapasztalata, de gondoltam beírom, hátha.

kep.tar.hu-s oldalamon sajnos a képeimet nem lehet megnézni, bármelyik galériára kattintok, csak a sorszámok jönnek elő, a képek nem jelennek meg. Kb egy hete néztem utoljára, akkor még jó volt. Most azonban nem. És fogalmam sincs mi okozhatta a galibát. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom van-e valakinek hasonló tapasztalata, de gondoltam beírom, hátha.

kep.tar.hu-s oldalamon sajnos a képeimet nem lehet megnézni, bármelyik galériára kattintok, csak a sorszámok jönnek elő, a képek nem jelennek meg. Kb egy hete néztem utoljára, akkor még jó volt. Most azonban nem. És fogalmam sincs mi okozhatta a galibát. :rolleyes:

Szia Ádám!

Na ebbe nem tudok segíteni, de két ünnep között nem malátázunk egyett? :blink: Bár én átálltam télire, vadász,de ez a helyzeten mit sem változtat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

nah itt egy példa, ez elég szép sárga

persze mint mindennek van ennek is hibája: éppen csak nem indul be :lol: :rolleyes:

de legalább szép sárga ;)

Meg géjesi :) csak ezért nem indul be :lol: ahogy elnézem így külsőleg valahogy nem is csodálkozok rajta.. :D

Nem tudom van-e valakinek hasonló tapasztalata, de gondoltam beírom, hátha.

kep.tar.hu-s oldalamon sajnos a képeimet nem lehet megnézni, bármelyik galériára kattintok, csak a sorszámok jönnek elő, a képek nem jelennek meg. Kb egy hete néztem utoljára, akkor még jó volt. Most azonban nem. És fogalmam sincs mi okozhatta a galibát. :lol:

Tényleg, ha szabad kérdezni, Téged ott nem piszkálnak, mert Opel fan vagy

"Mindenhol" újítanak mindent úgyhogy nyugodj bele, én a tvn.hu-val szívtam vagy 1 hétig, most atomjó ;)

Szerintem ott nincs ember aki csipázza a szutyukit.. :D ;)

Bent melóban a próbapadon egy Fiat Sedici 1,9 TD-vel.

http://www.automotto.org/images/fiat_sedici_.jpg

Egyhelyben leggyorsabban menésről volt szó. :blink:

Hát akinek futja ennyi autóra.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Meg géjesi :D csak ezért nem indul be ;) ahogy elnézem így külsőleg valahogy nem is csodálkozok rajta.. :rolleyes:

"Mindenhol" újítanak mindent úgyhogy nyugodj bele, én a tvn.hu-val szívtam vagy 1 hétig, most atomjó :D

Szerintem ott nincs ember aki csipázza a szutyukit.. :lol: :D

Hát akinek futja ennyi autóra.. ;) :D

De mindenki másnak jól működik, direkt megnéztem sok más ember képeit. :blink:

Link to comment
Megosztás:

De mindenki másnak jól működik, direkt megnéztem sok más ember képeit. :lol:

Megnézni meg szerkeszteni 2 külön fogalom :D másokét és a saját feltett fotóimat én is simán megnéztem de belépni, feltölteni meg egyebeket csinálni nem sikerált, még a bejövő leveleimet sem tudtam megnézni :rolleyes: ezért mondom, hogy türelem cartárs.. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Megnézni meg szerkeszteni 2 külön fogalom ;) másokét és a saját feltett fotóimat én is simán megnéztem de belépni, feltölteni meg egyebeket csinálni nem sikerált, még a bejövő leveleimet sem tudtam megnézni :rolleyes: ezért mondom, hogy türelem cartárs.. :lol:

Megnézni sem lehet a képeimet, szerkeszteni sem. :D Ha most megnézed kep.tar.hu/invictus láthatod hogy nem lehet.

És nincs egy rohadt e-mail címük sem amire írni lehetne. Van ott valami kapcsolat, de az levelezőprogit akar megnyitni és ha arra a címre írok akkor mailer daemon válaszol. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Akad egy kis problémám.... :lol: :lol:

a garázsban -8 fok van, 2x izzítás, utánna tekertetés, de nemhogy nem indul, hanem még mintha meg is csúszna az indítómotor :D

még vagy 3x-i próbálkozást bírt az akku (1 izzítással) de utánna ha próbáltam volna indítani csak sűrű kattogás hallatszott

szerintetek ez akku probléma, vagy esetleg töltés is lehet? :D

az akku 2008.10 27.-ei, veszi a töltést is, tegnap kis töltés után be is indult.... ma valahogy nem akar...

be kéne indítsam valahogyan, lássam, hogy van-e normális töltés.....

hogy mindíg ilyenkor adja meg magát valami.... ;)

"2008.10.27" -ekkor vetted vagy az a gyártási dátum? :D

Ilyenkor szinte totál mindegy egy dízelnek milyen bika az aksi, pillanatok alatt lerántja a kakaót mert jóval nagyobb kompresszió miatt eleve erősebb az indítómoci is szal ha valami amúgysem oké a kocsid motorjával ne csodálkozz, hogy be fogod pöccinteni. ;)

1 tanácsként azért mondom, hogy nézd meg (persze ha nem full gondozásmentesről van szó) hogy van-e elegendő sav benne, ha nincs töltsd fel szintig desztillált/ioncserélt vízzel, töltsd pár órát vagy akár egy napot is, utána hagyd vagy fél órát pihenni és majd csak azután kezdd erőszakolni.. ;) ;)

Megnézni sem lehet a képeimet, szerkeszteni sem. :lol: Ha most megnézed kep.tar.hu/invictus láthatod hogy nem lehet.

És nincs egy rohadt e-mail címük sem amire írni lehetne. Van ott valami kapcsolat, de az levelezőprogit akar megnyitni és ha arra a címre írok akkor mailer daemon válaszol. :blink:

Télleg nem jön be 1 kép sem :) hát akkor télleg türelem barátom ;) tudom könnyű mondani :rolleyes: valszeg valami szerverkarbantartást csinálnak.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na akkor én is sztorizok (kicsit elcsúszva a többiektől):

Szombat meló után óbudáról a sugárba az őrsre. K nagy hó, de a téli gumi és az autó teszi a dolgát. Felérve az Árpád hídra lépésben csordogáló forgalom, de legaláb haladt. kb fél óra bolt a kikáig a Hungárián mikor is látom mi a gond. A Kika utáni felüljárón az emelkedő szelektált. Egy teherautó a szélsőben hóláncot szerel, középsőben egy személyautós kitette a vészvillogót és otthagyta a kocsiját hogy milyen fa**ok vagy pin*k vannak!! Hogy lehet ott hagyni az autót és szarni a többiekre. Persze így csak egy sáv maradt ami jól megfogta a forgalmat. Aztán ahogy araszolk felfele az emelkedőn mellettem lévő sávban egy csilli villi 7-es bömös pörgő hátsó kerekekkel majdnem nekem csúsztatja a farát. De legalább volt annyi esze, hogy kievickélt a szélsőbe és ott megállt és nem küzdött tovább.

Persze a felüljáró után üres utak. Erre én kb 50-60-al és vagy 80 al el mellettem egy régi ikarusz busz. Na mondom ez sem normális, hogy így nyomja lejtőnek lefele hóban. Ezután már csak egy elém kihajtó peugotost toltam le majdnem az útról. Persze fékeztem és az abs zsibbadtra rezegtette a lában, de épp nem csúsztam bele. Persze hiába villogtam és dudáltam még véleltlen sem gyorsított volna kicsit, hogy segítsen megúszni a koccot, de szerencsére így is megúsztam.

Sugárból hazafele (csepelre) 10 után persze már forgalommentes utak, még több hó, így egy kicsit ökörködhettem is. Kis utcánkban pedig a lökhárítóval toltam a havat mert már akkora volt a hó. Szerencsére lendületből és nem kellett megállni így nem ragadtam ott.

Otthon aztán be a garázsba. Másnap reggel pedig állt a víz a garázsban, mert hiába rúgtam le a sárvédőgumiról a havat, a kerékjáratban és a kocsi alján annyi hó volt, hogy vagy két vödörnyi hólé oda olvadt le.

Szóval van hátránya is a fűtött garázsnak :rolleyes:

Vasárnap reggel pedig dolgunkra indulva kis csúszkálás. Asszony: jaj, ne! Gyerek: még..még... Szóval 2-1 így csúszkáltam még kicsit :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

kein gsi, max gt :lol:

Szorry, not sprekhenzi dajcs :D ;) jó lesz az c20ne wótPowernek is.. :D :D

középsőben egy személyautós kitette a vészvillogót és otthagyta a kocsiját hogy milyen fa**ok vagy pin*k vannak!! Hogy lehet ott hagyni az autót és szarni a többiekre.

Én meghúztam volna :lol: :blink: mármint a kocsit :lol: :rolleyes: de ha jó a gazdinénije akkor azt is.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Látom megvolt az esti nős sztori :D

Ám ma hajnal 5-kor asszonykám ment dolgozni, na mondom míg ő összeszedi magát bepöccintem a macit de még előtte egy pillantás a hőmérőre

:lol: gyáááááá, qqqQvahiddeeeegvaaaaan :blink: de azért könnyen pöccent a verda a kis 36 A/h-s aksival.. :D

Eszemben sincs az Astrát beindítani sem... ;)

0 fok jól látom???

akkor arrafelé igen meleg van, itt -8 volt reggel

Én nem hazudok kisgyerek.

Bent melóban a próbapadon egy Fiat Sedici 1,9 TD-vel.

Egyhelyben leggyorsabban menésről volt szó. :rolleyes:

jovan már, nem kell egyből bekapni, ott volt egy vigyorgó fej nem?

Nemszépótó.

Tényleg, ha szabad kérdezni, Téged ott nem piszkálnak, mert Opel fan vagy?

tiszta sx4 ;)

más

reggel megint nehézkesebben indult az autó, és mikor beindult, a fordulatszámmérő alig reagált a gézra, sőt, mikor leállítottam fentmaradt 2000nél, és mikor ujra kapott gyujtást leugrott 500ra, aztán könyebben indult, de darabosan járt, mint amikor az alapjáratit megpucoltam, és be nem állt normálisan.

tippem:

hideg van, ez az aksinak nem használ, ezért nehezebben indít, lecsapódott vmi pára, és megragadt az alapjáratim??

fordulatszámmérőre nemtudok mit mondani :D

ezek a tippek mennyire lehetnekhelytállóak, és a fordulatszámmérőnek mi baja lehet?

pár méter után semminek semmi baja

Link to comment
Megosztás:

Na akkor én is sztorizok (kicsit elcsúszva a többiektől):

Szombat meló után óbudáról a sugárba az őrsre. K nagy hó, de a téli gumi és az autó teszi a dolgát. Felérve az Árpád hídra lépésben csordogáló forgalom, de legaláb haladt. kb fél óra bolt a kikáig a Hungárián mikor is látom mi a gond. A Kika utáni felüljárón az emelkedő szelektált. Egy teherautó a szélsőben hóláncot szerel, középsőben egy személyautós kitette a vészvillogót és otthagyta a kocsiját hogy milyen fa**ok vagy pin*k vannak!! Hogy lehet ott hagyni az autót és szarni a többiekre. Persze így csak egy sáv maradt ami jól megfogta a forgalmat. Aztán ahogy araszolk felfele az emelkedőn mellettem lévő sávban egy csilli villi 7-es bömös pörgő hátsó kerekekkel majdnem nekem csúsztatja a farát. De legalább volt annyi esze, hogy kievickélt a szélsőbe és ott megállt és nem küzdött tovább.

Persze a felüljáró után üres utak. Erre én kb 50-60-al és vagy 80 al el mellettem egy régi ikarusz busz. Na mondom ez sem normális, hogy így nyomja lejtőnek lefele hóban. Ezután már csak egy elém kihajtó peugotost toltam le majdnem az útról. Persze fékeztem és az abs zsibbadtra rezegtette a lában, de épp nem csúsztam bele. Persze hiába villogtam és dudáltam még véleltlen sem gyorsított volna kicsit, hogy segítsen megúszni a koccot, de szerencsére így is megúsztam.

Sugárból hazafele (csepelre) 10 után persze már forgalommentes utak, még több hó, így egy kicsit ökörködhettem is. Kis utcánkban pedig a lökhárítóval toltam a havat mert már akkora volt a hó. Szerencsére lendületből és nem kellett megállni így nem ragadtam ott.

Otthon aztán be a garázsba. Másnap reggel pedig állt a víz a garázsban, mert hiába rúgtam le a sárvédőgumiról a havat, a kerékjáratban és a kocsi alján annyi hó volt, hogy vagy két vödörnyi hólé oda olvadt le.

Szóval van hátránya is a fűtött garázsnak ;)

Vasárnap reggel pedig dolgunkra indulva kis csúszkálás. Asszony: jaj, ne! Gyerek: még..még... Szóval 2-1 így csúszkáltam még kicsit :D ;)

na igen, ez évszaktól független, hogy általában nem segítenek elkerülni a bajt. én ilyenkor még a dudát is szívesen használom, elég nagyot szól. és van olyan aki még így sem kapcsol....

ha te toltad az utcában a havat akkor én mit mondjak? :rolleyes: :blink:

0 fok jól látom???

akkor arrafelé igen meleg van, itt -8 volt reggel

remélem ez megint csak egy szar vicc amit nem értek :lol:

Szorry, not sprekhenzi dajcs :lol: :D jó lesz az c20ne wótPowernek is.. :lol: :D

maradhat :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.