Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

figyu rozi, nem is verem magam a földhöz ha nem reagálnak a kommentemre :rolleyes: :blink:

na ferike ne dumájá :D

am az más volt, meg nem csak arrol az egyről voltszó, de valakivel beszélgettem, és teszek rá, am is voltak akik késve is, de reagáltak, és má azért is megérte, aki meg csak magával van elfogkakva pl:

egy hónappal ezelőtt kidumált témákra jön rá, és ugyan arra jön rá, amit én montam, hát azt sajnálom :lol:

n ameg akinek mindenből csak az a jó, ami neki van :D

nem rád gondolok SP ;)

am tényleg jófej vagy, csak furcsa a stílusod rákhelka ;)

Link to comment
Megosztás:

na ferike ne dumájá :lol:

am az más volt, meg nem csak arrol az egyről voltszó, de valakivel beszélgettem, és teszek rá, am is voltak akik késve is, de reagáltak, és má azért is megérte, aki meg csak magával van elfogkakva pl:

egy hónappal ezelőtt kidumált témákra jön rá, és ugyan arra jön rá, amit én montam, hát azt sajnálom :blink:

n ameg akinek mindenből csak az a jó, ami neki van ;)

nem rád gondolok SP :D

Tudom, hogy rám célzol! :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

na ferike ne dumájá :lol:

am az más volt, meg nem csak arrol az egyről voltszó, de valakivel beszélgettem, és teszek rá, am is voltak akik késve is, de reagáltak, és má azért is megérte, aki meg csak magával van elfogkakva pl:

egy hónappal ezelőtt kidumált témákra jön rá, és ugyan arra jön rá, amit én montam, hát azt sajnálom :blink:

n ameg akinek mindenből csak az a jó, ami neki van :D

nem rád gondolok SP ;)

am tényleg jófej vagy, csak furcsa a stílusod rákhelka :D

megszoksz, vagy megszöksz ;) :D

igazából vannak akik benne vannak az ökörködésben, és tök jókat lehet velük baromkodni, meg vannak akik vérkomolyan veszik a dolgokat, na ők meg sírnak h paraszt vagyok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

megszoksz, vagy megszöksz :D ;)

igazából vannak akik benne vannak az ökörködésben, és tök jókat lehet velük baromkodni, meg vannak akik vérkomolyan veszik a dolgokat, na ők meg sírnak h paraszt vagyok :rolleyes:

Ismerős a helyzet nálam is. ;)

mert? :D :blink:

abszolút de nem :D

Afranc. :lol:

Link to comment
Megosztás:

megszoksz, vagy megszöksz :lol: :D

igazából vannak akik benne vannak az ökörködésben, és tök jókat lehet velük baromkodni, meg vannak akik vérkomolyan veszik a dolgokat, na ők meg sírnak h paraszt vagyok :rolleyes:

lassan beindul a megszokás, és nem mondtam, hogy paraszt vagy, csak hogy furcsa ;)

és szokni kell, tanulni, hogy tudjam mit mire értesz

na jo nem nyalok, mert lassan megadod a számod, és nekem nem kell...

vagyis akár még vmikor jól is jöhet, nade érted :blink:

Link to comment
Megosztás:

lassan beindul a megszokás, és nem mondtam, hogy paraszt vagy, csak hogy furcsa :D

és szokni kell, tanulni, hogy tudjam mit mire értesz

na jo nem nyalok, mert lassan megadod a számod, és nekem nem kell...

vagyis akár még vmikor jól is jöhet, nade érted :blink:

Úgy tudom, hogy a nőket szereti. Illetve a pályanapon egy hölgy kísérettel volt ott... :lol:

másodszor fogtá mellé ma :D

;)

Nem probléma, néha nekem is hibázni kell. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

na ferike ne dumájá :D

am az más volt, meg nem csak arrol az egyről voltszó, de valakivel beszélgettem, és teszek rá, am is voltak akik késve is, de reagáltak, és má azért is megérte, aki meg csak magával van elfogkakva pl:

egy hónappal ezelőtt kidumált témákra jön rá, és ugyan arra jön rá, amit én montam, hát azt sajnálom ;)

n ameg akinek mindenből csak az a jó, ami neki van :lol:

nem rád gondolok SP :lol:

am tényleg jófej vagy, csak furcsa a stílusod rákhelka :D

:rolleyes: :blink: :lol: :D Rám gondoltál? Velem már előfordult ilyen... ;) az izzóknál.. :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom, hogy a nőket szereti. Illetve a pályanapon egy hölgy kísérettel volt ott... :D

Nem probléma, néha nekem is hibázni kell. :D

reméltem is, de sebaj

Zoltánt bírod? :lol:

nem gond ja az ember a hibától ember vagy nem így van? :lol:

na ésmi vanavilláiddal?

ilyenfajta, meg másmilyen ;)

:rolleyes: :blink: :lol: :D Rám gondoltál? Velem már előfordult ilyen... ;) az izzóknál.. :D

nem is rád :)

az egy dolog, hogy nem tudsz vmit, meg megint más, az amikor vki vitába száll, és mégis arra jön rá, ami ellen vitába szállt ;)

Link to comment
Megosztás:

igen, de inkább hanyagoljuk ezt a témát, nem csak mostanra, monnyuk úgy egy jóidőre :rolleyes: :blink: :lol: ;)

na hagyjuk akkor jöhet a fiús téma? :D

Valahogy éreztem, hogy azzal a nőszeméllyel voltak problémák, mondjuk nem is csodálkozom rajta... :D

és még beszól, aztmondja: "nem is ..." ;) :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

csak nem te is rámozdultá? :lol: :D ;)

Ha ő lenne az egyetlen a bolygón, akkor sem. :rolleyes: :D A stílusa nagyon nem bejövős, nameg amit beszólt, mikor a BC-del szarakodtam... na mindegy. :blink:

na hagyjuk akkor jöhet a fiús téma? ;)

és még beszól, aztmondja: "nem is ..." :D :D :lol: :lol:

Nem arra céloztam kistáska. :)

Link to comment
Megosztás:

reméltem is, de sebaj

Zoltánt bírod? :D

nem gond ja az ember a hibától ember vagy nem így van? ;)

na ésmi vanavilláiddal?

ilyenfajta, meg másmilyen :rolleyes:

nem is rád :D

az egy dolog, hogy nem tudsz vmit, meg megint más, az amikor vki vitába száll, és mégis arra jön rá, ami ellen vitába szállt ;)

:lol: Mondjuk én sose szállok vitába.éppen azért mert tudom hogy itt az emberek 99,9%-a sokkalta jobban ért hozzá mint én.a 0,1% az pedig az olyan aki beregisztrál és elfelejti a jelszót aztán soha többet nem lép be :blink: . Soxor én inkább a kérdező szerepét töltöm be, mert mint le van írva a "bemutatkózomban" is az adatlapon, szeretem bütykölgetni az autót egészen addig a pontig amíg értek hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.