Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha már igy előjött az aksi téma... Lehet abból baj ha éjszakára töltőre teszem az aksit? A régebbi aksival szoktuk csinálni, de azon voltak "csavarok" a cellákon amin keresztül "levegőzhetett" és esetleg, ha szükséges volt, utána tölthettem desztilált vizzel. :rolleyes:

Nyugodtan.

Én is ezt csináltam mostanában elég gyakran. A héten cseréltem generátort, igy nem kell töltögetnem. De az akksi csak 75 % os. 74 es Varta blue dinamic, 8 éves. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nyugodtan.

Én is ezt csináltam mostanában elég gyakran. A héten cseréltem generátort, igy nem kell töltögetnem. De az akksi csak 75 % os. 74 es Varta blue dinamic, 8 éves. :rolleyes:

És nem baj ha nem kötöm le az autóról? Egyébként mit, hogyan kell mérni rajta, hogy megtudjam hányadán állok vele?

Sok a rövidtáv és mennek a fogyasztók (fűtés, ablakok, tükrök, fényszórók, rádió), gondoltam nem ártana neki egy kis "wellnes program".

Link to comment
Megosztás:

Ha lehetett, én sem kötöttem le. Nem lesz semmi baja. Nem volt mindig kedvem ujra állitgatni a magnót. Elég macerás mindent ujra állitani rajta.

Az akksit egy akkumlátoros nézte meg. A műszere jelezte hogy cserés, mert csak 75 % os. 680A inditó helyett csak 540 et tud. De ma reggel is indult vele a kocsi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

és ilyet tudok 5 ért :D

Meg egyébként is sok az a 15e Ft érte amit Dawid linkelt.

Egyébként "beszéltem" a fickóval, azt mondta, hogy van meg hogy annyi, meg elküldi ha komolyan kell, de hogy elég megbizhatatlanok ezek a tipusok... :blink: Bár nem tudom mire gondolt konkrétan, milyen téren nem megbizhatóak vagy hogy miért beszélt le róla. :rolleyes: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg egyébként is sok az a 15e Ft érte.

Egyébként "beszéltem" a fickóval, azt mondta, hogy van meg hogy annyi, meg elküldi ha komolyan kell, de hogy elég megbizhatatlanok ezek a tipusok... :blink: Bár nem tudom mire gondolt konkrétan, milyen téren nem megbizhatóak vagy hogy miért beszélt le róla. :rolleyes: :lol:

16ért manta fej volt

usb cd memoriakártya

és sokkal jobban nézett ki...

mondjuk nem ismerem a márkát, de elég jól néz ki...

Link to comment
Megosztás:

Ha lehetett, én sem kötöttem le. Nem lesz semmi baja. Nem volt mindig kedvem ujra állitgatni a magnót. Elég macerás mindent ujra állitani rajta.

Az akksit egy akkumlátoros nézte meg. A műszere jelezte hogy cserés, mert csak 75 % os. 680A inditó helyett csak 540 et tud. De ma reggel is indult vele a kocsi. :blink:

Gondoltam, hogy multiméterrel is kiderithető róla az állapota. Na, megyek és fel is bököm rá a töltőt. Köszi! Mellesleg nekem csak 40A-os EXIDE van benne - azzal vettem kb. 3 éve, de az aksi tuti öregebb - és az is betekeri gond nélkül pedig tegnaptól ma estig kint állt...kopp-kopp :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

16ért manta fej volt

usb cd memoriakártya

és sokkal jobban nézett ki...

mondjuk nem ismerem a márkát, de elég jól néz ki...

Én 19-ért vettem a JVC fejem, cd, mp3, usb....stb. Nagyon szépen szól, szerintem érdemes nem gagyi fejet venni, hanem 2-3 ezressel többért márt márkásakat is kapni.

Link to comment
Megosztás:

Egy Tatabánya Trogir útvonalon egy indulással kíváncsi lennék a véleményekre a csoda dobokkal kapcsolatban :rolleyes: Szerinte egy ilyen út után a tulaj maga tépi ki a saját kocsija alol a technikát :blink:

nemtudo mennyi kmről beszélsz, meg milyen út, de én pl gyöngyös bekecs odavissza egyseggre ami 300km sok város, sok part lejtő, és nem téptem ki :lol:

nemvolt nektek gyerekszobátok invivel karöltve

ti se gyosran, se hangosan, se keresztbe, se ..se ... se.

na nem megharagudni :D

Link to comment
Megosztás:

nemtudo mennyi kmről beszélsz, meg milyen út, de én pl gyöngyös bekecs odavissza egyseggre ami 300km sok város, sok part lejtő, és nem téptem ki :D

nemvolt nektek gyerekszobátok invivel karöltve

ti se gyosran, se hangosan, se keresztbe, se ..se ... se.

na nem megharagudni ;)

azért Balázs eléggé nyomja a se-t, én meg pláne :rolleyes: :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.