Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja, oké... én színezésre gondoltam. a kék, aztán az ami a balatonnál jár az amit mondtál a 3xxx-es, meg a 2ezer felettiek. Azok sem teljesen kék színűek.

De ott az 1139-es... az miféle? az is valami felújított... érdekes annak is az orrán a festés

Azok újrafestettek, mert nagyon el voltak rohadva. :rolleyes: Amúgy ilyen még a 1008-as, 1108-as.

Link to comment
Megosztás:

Vagy olyan nyálkás.... :)

A szárazblokk nem bevált dolog.. :blink: :lol:

:D ;) :D ;) :D

Ragaszkodik :D :lol: vagy inkább akaszkodik...

Akkor a fene megette :rolleyes: ha előbb adja magát vinni kell, utána meg gyors leléptetni.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azok újrafestettek, mert nagyon el voltak rohadva. :D Amúgy ilyen még a 1008-as, 1108-as.

Jaaa :lol: Azt hittem hogy az is valami újítás a máv részéről ;) :D

A szárazblokk nem bevált dolog.. :blink: :lol:

Akkor a fene megette :rolleyes: ha előbb adja magát vinni kell, utána meg gyors leléptetni.. :D

nem szabad.. túl ragacs. :lol:

Meg tényleg olyan... hogyha azt látja hogy nézem 1 nőcinek bármijét, már féltékeny és gyilkol a szemével. Jaj isten ments az ilyentől.

--------------

:D ;) 1 csaj szivatni akart msn-en hogy kiadja magát a saját hugának..

IIIIISTENEEEM! Első mondatába lebuktatja magát....

Aszongya: Én amúgy Rebi vagyok.. mondom milyen rebi? erre ő: Hugom...Rá néhány másodpercel Már tina...visszajöttem...

Link to comment
Megosztás:

nem szabad.. túl ragacs. :blink:

Meg tényleg olyan... hogyha azt látja hogy nézem 1 nőcinek bármijét, már féltékeny és gyilkol a szemével. Jaj isten ments az ilyentől.

Te dolgod :rolleyes: én azért nem hagynám ki ;)

Látod, jó nevelés kérdése és nem lesz olyan :D nekem az asszony előre szól ha lát egy legalább pillantásra érdemlegest :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már munkanélküli lettem legalább ennyi élvezetem legyen ebben a napban.. :lol: :D

Eddig állandóan dolgoztál, annyi volt a munka, most meg elbocsájtottak!? :blink: Akkor azért akarod eladni a kocsit? :rolleyes: (lehet, hogy irtad a fórumon már, de nem vagyok gyakran és nem biztos, hogy mindent elolvastam visszamenőleg)

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: legjobb.... tuningszánka :blink:

Amúgy szép vidéken laksz. Itt felém minden csak síkság... sehol domb vagy hegy :D

hát végülis itt kezdődik a tokji borvidék...tokajba meg átmész a hídon, és tényleg csak a síkság ;)

a szánka megmegvan őőő áltsuli alsó tagozat nemtom hanyadiktől :D

vagyis nem is

ovi óta megvan

kétéve: 1.2.3. tilt, az ugye 120, aztán 4. 160, át ötbe, akkor visszaesett 130ra, ott erőrekapott, és megint ki 160ig, nem nyomtam tovább :lol:

Link to comment
Megosztás:

;) :D :D :lol: Én mé nem bírok kifogni 1 ilyet... :rolleyes:

Lehet, hogy nem jó helyen keresed? :D

Eddig állandóan dolgoztál, annyi volt a munka, most meg elbocsájtottak!? :lol: Akkor azért akarod eladni a kocsit? ;) (lehet, hogy irtad a fórumon már, de nem vagyok gyakran és nem biztos, hogy mindent elolvastam visszamenőleg)

Ez ilyen jófajta gondolkozás eredménye ;) de most én fogok kicseszni emberekkel ugyanis holnap irány a doki és 1 hónap passzív táppénzre megyek, amúgy se vagyok agyonfizetve, kiskönyvre meg nem szeressek dolgozni :)

Nem, nem ezért, nem állunk korántsem olyan jól mint gondoltam :D de valahogy megpróbáljuk megoldani :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy nem jó helyen keresed? :lol:

Hát... lehet... :rolleyes: Bár.. akkor fogalmam sincs hol keressem.. :blink:

hát végülis itt kezdődik a tokji borvidék...tokajba meg átmész a hídon, és tényleg csak a síkság :D

a szánka megmegvan őőő áltsuli alsó tagozat nemtom hanyadiktől :lol:

vagyis nem is

ovi óta megvan

kétéve: 1.2.3. tilt, az ugye 120, aztán 4. 160, át ötbe, akkor visszaesett 130ra, ott erőrekapott, és megint ki 160ig, nem nyomtam tovább ;)

szép vidék. :D Voltunk osztálykiránduláson még ált.suliba tokajban.. Hű a sok részeg.. :D

Nekem régen ilyen kis műanyag szánkóm volt. Lábtartó, meg tároló rekesz, meg minden ;)

A jutyúkos videóon is kened neki rendesen :D

Link to comment
Megosztás:

Hát... lehet... :rolleyes: Bár.. akkor fogalmam sincs hol keressem.. :blink:

szép vidék. :D Voltunk osztálykiránduláson még ált.suliba tokajban.. Hű a sok részeg.. :lol:

Nekem régen ilyen kis műanyag szánkóm volt. Lábtartó, meg tároló rekesz, meg minden :D

A jutyúkos videóon is kened neki rendesen ;)

hát sztem nem volt az sok ;)

meg csak egynes út volt :D

akartunk most is csinálni egy videót, de teelfonunk az hurka ilyenre, pedig lett volna pár szép kanyar

Link to comment
Megosztás:

Te dolgod :rolleyes: én azért nem hagynám ki ;)

Látod, jó nevelés kérdése és nem lesz olyan :D nekem az asszony előre szól ha lát egy legalább pillantásra érdemlegest :D ;)

Aha persze és mit mond?.: na figyelj ha arra a csajra mersz nézni kiszúrom a szemed!? :lol:

Már nem fáj Reeckatee, adtam rá a monitoron keresztül, gyógy-gyógy puszit! :lol: És nem, aranyeret nem gyógyit! :D

Állófűtés.:

259042.jpg

Behoztam az akkut már most -14fok van. Már nem mai gyerek, délután is elég lassan tekert. Kimentem, kp-zár ki, mociháztatő fel akku ki, kp-zár le...baccameg :blink: akku vissza kp-zár ismét le, akku ki. :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: szép :lol: Kilincsel előre? :D Nekem őőő... 1 napig tán... csak az első volt téli a hátsó meg nyári. Szerdán.. jaja mert akkor esett le nálunk az első nagyobb hó. Aztán 1 kereszteződésbe fater azt mondta teljesen keresztbe dobta a kocsit... :rolleyes:

Aha persze és mit mond?.: na figyelj ha arra a csajra mersz nézni kiszúrom a szemed!? :D

Már nem fáj Reeckatee, adtam rá a monitoron keresztül, gyógy-gyógy puszit! :lol: És nem, aranyeret nem gyógyit! :D

Állófűtés.:

http://kep.ivpicture.hu/259042.jpg

Behoztam az akkut már most -14fok van. Már nem mai gyerek, délután is elég lassan tekert. Kimentem, kp-zár ki, mociháztatő fel akku ki, kp-zár le...baccameg :blink: akku vissza kp-zár ismét le, akku ki. :D

Milyen helyes kis cipőtartó ;)

Link to comment
Megosztás:

Aha persze és mit mond?.: na figyelj ha arra a csajra mersz nézni kiszúrom a szemed!? :blink:

A saját tapasztalat? :rolleyes: :lol: :D

Annyira azért nem fenyeget de felhívja a figyelmemet, hogy "ott az a csaj jól néz ki.." :D ;)

Link to comment
Megosztás:

csapatásra értettem, hogy nem volt sok :D

mintha ugyan ilyen képet linkeltem volna nemrég ;)

szinte ugyan ilyen :D

de úgy próbálj belenézni a kerékjáratba... :rolleyes:

tegnap am alig bírtam bejönni a fekvőn, még jó h volt lendület, mert az egész alja felfeküdt. aztán éjjel még mentem faterral egy kört, és lehetett látni hogy hol toltam végig a koptatóval a havat, meg hol haladt a kipuff :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mármint az osztályból a sok részeg... :rolleyes:

csapatásra értettem, hogy nem volt sok ;)

tegnapi mókázás :D

mintha ugyan ilyen képet linkeltem volna nemrég :D

szinte ugyan ilyen ;)

na ezt jol megcsináltam, leírtam vagy 3x :D :D :blink:

nekem eleve peresebb gumikvannak, mint a gyári méret, így nekem mi ültetés kellene?

rugó nem is lenne benne,hogy a tiéd ültetését elérje :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.