Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fater is így van a hótolással... meg azzal az ifával.. Unja rohadtul, de nekem tetszett. Te melyik vonalon nyomod? Fú emléxek amikor a balatonon voltunk általános suli 1 osztályban, akkor a táborhely a sín mellett volt.. kiraktunk mindíg 1 rakás aprópénzt. 1 pár még mostis megvan belőlük :blink:

Régen de sokat jártam IC-vel.... Debrecen meg Bp nyugati között.. De már annak vége.

Hozz be kintről havat, tedd rongyba és tekerd rá. Az sztem zsibbasztaná. :lol: És nem fájna annyira.

Déli-fehérvár, Komárom-fehérvár, Tapolca-fehérvár, Pusztaszabolcs-fehérvár. :D Gyakorlatilag az össze fehérvári csomópontba csatlakozó vonalon nyomjuk. Amúgy nem mozdonyvezető vagyok vagy mittom, csak néha megállítunk egy tehert, hogy "vigyé má el a jelzőig plz." :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pénteken az összes műszaki E4-es csoda megadta magát a minusz 9-11 foknak ;) az egyetlen ami beindult komolyabb erőltetés nélkül az az unokabátyám leharcolt Ifája volt.. ;) :D

Én meg az exre b#ctam volna a mocitetőt :blink: vagy valami mást csak kegyetlenül nagyot koppanjon.. :D

Ott volt az anyja is meg az apja is... bár rájuk is rá kell vágni ;) Sok hülye picsa...megszomorítja néha az életet. Háh...most is van 1 pár.. Akik elől menekülni kell.. 1 konkrétan megkérdezte hogy mikor megyünk autókázni?? és hozzátette hogy: de úgyse autókázás lesz belőle.. :rolleyes:

Kössssszzz nem..... :lol:

bezzeg majd ha kiolvad, sokkal jobban fáj

Van elég hóóóó :D :D :lol:

Déli-fehérvár, Komárom-fehérvár, Tapolca-fehérvár, Pusztaszabolcs-fehérvár. ;) Gyakorlatilag az össze fehérvári csomópontba csatlakozó vonalon nyomjuk. Amúgy nem mozdonyvezető vagyok vagy mittom, csak néha megállítunk egy tehert, hogy "vigyé má el a jelzőig plz." :lol:

Jaaaa éértem ;) Amúgy van 1 csomó "rajongótok". Ilyen máv rajongók.. esőben,hóban,ködben,fagyban,1000fok melegben kiállnak kamerázni meg fotózni az elsurranó vonatot :)

Link to comment
Megosztás:

Ja igen. Isten áldja meg magyarországot, hogy ilyen jó időjárásunk van. Olyat drifteltem ma. ;) Valahogy nem éreztem azt a 6%-os fékerőkülönbséget a kézifékben, amit műszaki állapotfelmérésen mértek. :rolleyes:

jeeee, és még aztmondták műszakin h szar a kézim :blink: :lol: :D

;) :D

Link to comment
Megosztás:

Sok hülye picsa...megszomorítja néha az életet. Háh...most is van 1 pár.. Akik elől menekülni kell.. 1 konkrétan megkérdezte hogy mikor megyünk autókázni?? és hozzátette hogy: de úgyse autókázás lesz belőle.. :rolleyes:

Kössssszzz nem..... :blink:

Hát ebben a jó kis klímában én sem az autóban hagynám magam :lol: :D de ha jó a macsek biztos ki nem hagynám ;) csak inkább valami melegebb helyen.. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Jaaaa éértem :D Amúgy van 1 csomó "rajongótok". Ilyen máv rajongók.. esőben,hóban,ködben,fagyban,1000fok melegben kiállnak kamerázni meg fotózni az elsurranó vonatot ;)

Tudom. Múltkor egyik bagázstól megkérdeztem, hogy: "láthatósági mellény? engedély?" Aztán elmentek. :rolleyes: :blink: :lol: A nyílt vonalon az adott körzet őrhelyében tudniuk kell hogy ott vannak, bejegyzést is tenni kell erről a forgalmi naplóba, valamint ugye a láthatósági mellény kötelező a nyílt vonalon. :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom. Múltkor egyik bagázstól megkérdeztem, hogy: "láthatósági mellény? engedély?" Aztán elmentek. :D ;) :D A nyílt vonalon az adott körzet őrhelyében tudniuk kell hogy ott vannak, bejegyzést is tenni kell erről a forgalmi naplóba, valamint ugye a láthatósági mellény kötelező a nyílt vonalon. ;)

:rolleyes: :blink: :lol: :D úúúristen... ez ennyire hivatalos? Amikor régen jártam fel pestre 1 párszor találkoztam ilyen fotósokkal... csak azt nem értem mi a jó bennük. Mindegyik ugyanúgy néz ki. Na jó a régi meg a remot között van 1 kis különbség, meg a papagáj és cirmos és a régi szilik között is van különbség... de akkorsem vágom mi értelme van ;) főleg ha ilyen sokat járni kell utánna.

Hát ebben a jó kis klímában én sem az autóban hagynám magam :D :lol: de ha jó a macsek biztos ki nem hagynám ;) csak inkább valami melegebb helyen.. :lol: :)

áááá... Nem jó.. vagyis hát... genyó leszek: "tüzet moslékkal is lehet oltani", de... annyira nem nagy még a láng és víz is van... ;)

Link to comment
Megosztás:

Te mennyivel mentél egy helyben? Én 120-szal. Új rekord. :rolleyes: :blink:

kétéve 160 5.ben :lol:

am kezd meghalni nekem is az aksi..

ma már sokat tekert, mire beindult...

és lasabban mint eddig

illetve már tudom, milyen az mikor szar a hidrotőke, mert most hidegindítással egyik kopácsolt úgy 6 mpig :S

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: legjobb.... tuningszánka :blink:

Amúgy szép vidéken laksz. Itt felém minden csak síkság... sehol domb vagy hegy :lol:

Link to comment
Megosztás:

áááá... Nem jó.. vagyis hát... genyó leszek: "tüzet moslékkal is lehet oltani", de... annyira nem nagy még a láng és víz is van... :blink:

Annyira csúnya? :rolleyes:

Itt felém minden csak síkság... sehol domb vagy hegy ;)

Menj ki Hármashegyaljára ;) az elég nagy domb :D más kérdés hogyan jutsz fel.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Annyira csúnya? :D

Menj ki Hármashegyaljára :lol: az elég nagy domb :lol: más kérdés hogyan jutsz fel.. ;) :D

annyira nem csúnya, de valahogy az ilyen nőket kerülöm... Meghogy "járni" ;) akar velem... de csak AKAR és egyből dobja a pasiját, aztán amikor beszélgetünk és rápillantok másik lányra már így néz: :rolleyes: :blink: :lol:

Zsuzsivonattal... :D kár hogy nem jár.

Fel a dombra meg... Háh ott a hótoló ifa.. :D

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :blink: :lol: :D úúúristen... ez ennyire hivatalos? Amikor régen jártam fel pestre 1 párszor találkoztam ilyen fotósokkal... csak azt nem értem mi a jó bennük. Mindegyik ugyanúgy néz ki. Na jó a régi meg a remot között van 1 kis különbség, meg a papagáj és cirmos és a régi szilik között is van különbség... de akkorsem vágom mi értelme van ;) főleg ha ilyen sokat járni kell utánna.

áááá... Nem jó.. vagyis hát... genyó leszek: "tüzet moslékkal is lehet oltani", de... annyira nem nagy még a láng és víz is van... :D

Csak kétfajta szili létezik. Az első széria, meg a második. :D Az első szériából 1000db-ot felújítottak, az új szériásoknak meg 3xxx a számuk, nem mint a régieknek, amiknek 1xxx. ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak kétfajta szili létezik. Az első széria, meg a második. :blink: Az első szériából 1000db-ot felújítottak, az új szériásoknak meg 3xxx a számuk, nem mint a régieknek, amiknek 1xxx. :rolleyes:

Ja, oké... én színezésre gondoltam. a kék, aztán az ami a balatonnál jár az amit mondtál a 3xxx-es, meg a 2ezer felettiek. Azok sem teljesen kék színűek.

De ott az 1139-es... az miféle? az is valami felújított... érdekes annak is az orrán a festés

Link to comment
Megosztás:

annyira nem csúnya, de valahogy az ilyen nőket kerülöm... Meghogy "járni" :D akar velem... de csak AKAR és egyből dobja a pasiját, aztán amikor beszélgetünk és rápillantok másik lányra már így néz: :rolleyes: :blink: :lol:

Jó is az olyan ;) ha megunod stírölöd az összes többi nőt és szépen lelép ;) hát én ki nem hagynám ;) :D

Utána én is a nyílt utcán keresztbe álltam. Volt néző egyből. ;)

Na rám is pislogtak páran, volt pár kereszteződés ahol mindenhova mentek csak nem az úton :D én meg sutty egy kézi és már irányban is volt a maci.. :lol: :lol:

Ha már munkanélküli lettem legalább ennyi élvezetem legyen ebben a napban.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaaj nekem. Úgy rábactam az újjamra az autó ajtaját, hogy majd sírva fakadtam. Most szép fekete és úgy nyilaldos, hogy el kell üvöltsem magam.

Egyszer a fönököm a kezére húzta a Boxer tolóajtóját. :rolleyes: Üvöltött mint állat, én meg hátranéztem a kormány mögül, mondom jé, 4 ujj bent van 1 Józsi meg kint. :lol: :D De a legjobb amikor az öregek úgy kapszkodnak ki a kocsiból, hogy hátranyúlva megfogják a B oszlopot hátul meg a mami a kezükre bacca az ajtót. :blink: Jaj de sokszor láttam ilyet, aztán meg összevesznek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.