Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De a meglepetés öröme ki nem mondható, hogy fél órát fagytam a dolgozó lány autó mellett míg jött a tesóm. Aztán bikáztuk és pöccre nyomta.

mérgesen kelleklamáció előadni, hogymie ez, hogy vettél egy autót, és azaksija félév mulva kakukk

és ha lehet kérj bele nagyobbat :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha már az újdonságoknál tartunk akkor nézzétek a mai meglepetésem. Már tudom holnap mire fogom költeni a pénzem :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=NQUZ0JRGZQg

Csak nem akkumulátor? ;)

Lehet több is van neki mint 2. :D

Várjál.....nem, mig mindíg csak kettő van. :D

Felmentünk Tényőre a hegyre fáért simán felment pedig valahol 10 centi szűz hó volt, felkötöztük a fát persze aláraktam 3 pokrócot, nehogy összekarcolja a festést. Hazajöttünk, lepakoltuk a fát, hazavittük keresztmamit, megkerestem a Suzukijában a hátsó-ablak fűtést, nehéz dolgom volt, azt is rólunk koppintották. ;) Hazafele hirtelen ötlettől vezérelve bementem a Metró mögé. Az asszony meg kérdezte, minek jöttünk erre? A válasz.: :lol: És már kapaszkodott is. De nem volt hosszú a muri, mert a második keresztbeforduláskor amikor a kilincse a menetirányba nézett ki akart szállni. :blink: Na majd egyedül.

Link to comment
Megosztás:

Szjaaasztoook!

Tök király volt ez a nap. Voltam vásárolgatni... Csináltam 1 fotót :D Kicsit olyan mintha lejjebb ülne amúgy.... :rolleyes: Megkérdem má fatert hogy mi van vele... :blink:

258963.jpg

Aztán bementem faterral a klinikára egy öreg ifával tolni a havat. Kemény kis cucc... Meg se érzi ha kb negyedakkora magas hókupacnak megyünk neki mint maga az ifa. Még csak vissza se fogja. Primitív egy technika, de nagyon hasznos... még ha ilyen öreg akkoris.Mondjuk ez nem a hagyományos ifa volt... Sokkal másabb, inkább az orra valamiféle mozdonyra hasonlított :lol: Nagyon f.sza volt ;)

Link to comment
Megosztás:

Szjaaasztoook!

Tök király volt ez a nap. Voltam vásárolgatni... Csináltam 1 fotót :D Kicsit olyan mintha lejjebb ülne amúgy.... :rolleyes: Megkérdem má fatert hogy mi van vele... :blink:

Nade mi volt vele? Azt nem mondtad meg. Hótoló? Az semmi! Egyik évben voltam anyuéknál karácsonykor, volt vagy 20 centi hó, megállt az élet. Ne menj fiam busszal, az bizonytalan, 9-kor jön a vonat, azzal hazamehetsz! Aha, még láttam 10 ora után az üres peronon dideregve ahogy elmennek az utolsó buszok. 11-kor kijött a bakter, hogy mindenki menjen haza mert vonat se el, se vissza. Mondom mennék, de Győrben lakom. Erre mondta menjek vissza a váróba, ott ráfeküdtam a villanykályhára melegedni, aztán éjfél előtt szólt hogy megjöttt a "szerelvény" . Kibotorkáltam szép ződ-sárga mozdony, megyek mögé, há bakker elhagyta a vagonokat. Kérdem mi van?! Semmi, lefagytak a váltók csak a mozdony tud jönni, elment Kapuvárig, a hátsó fülkében van már 3 ember, én beülhetek előre a masinisztával. Életem egyik legjobb élménye volt tekertünk 100-110-el. Győrnél már nem birtam ki, megkérdeztem, dudálhatok? Az ürge csak röhögött, hát persze! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nade mi volt vele? Azt nem mondtad meg. Hótoló? Az semmi! Egyik évben voltam anyuéknál karácsonykor, volt vagy 20 centi hó, megállt az élet. Ne menj fiam busszal, az bizonytalan, 9-kor jön a vonat, azzal hazamehetsz! Aha, még láttam 10 ora után az üres peronon dideregve ahogy elmennek az utolsó buszok. 11-kor kijött a bakter, hogy mindenki menjen haza mert vonat se el, se vissza. Mondom mennék, de Győrben lakom. Erre mondta menjek vissza a váróba, ott ráfeküdtam a villanykályhára melegedni, aztán éjfél előtt szólt hogy megjöttt a "szerelvény" . Kibotorkáltam szép ződ-sárga mozdony, megyek mögé, há bakker elhagyta a vagonokat. Kérdem mi van?! Semmi, lefagytak a váltók csak a mozdony tud jönni, elment Kapuvárig, a hátsó fülkében van már 3 ember, én beülhetek előre a masinisztával. Életem egyik legjobb élménye volt tekertünk 100-110-el. Győrnél már nem birtam ki, megkérdeztem, dudálhatok? Az ürge csak röhögött, hát persze! :lol:

Jaaa.... De hülye vok tényleg kihagytam :D ;) Szal csak annyi a titok hogy a gumi ami rajta van az 175/70es és azért kelt kicsit ilyen érzetet. A nyári víkonkáább :rolleyes:

Nah...egyrész sajnállak mert jól kib*szott veled a máv :D Másrészt irígyellek mert adott egy ingyen "gyereknapot". Én is szivesen kipróbáltam volna. És még dudálhattál is :D :lol: 1ik haverom mozdonyvezetőnek készül... Igaz nem beszéltünk már régóta de a telefonszáma megvan... :D

Itt az ifát én indítottam be :) jaj te jóisten az a hang... Utánna beülni az astrába.... Először nézem hogy hmmm.de puha és meleg és kényelmes...másodjára nézem...hmmm de csöndes.. de valami még más de mi?! Jaaaaa csak hogy itt a földön ülünk és nem felülről látunk mindent ;) Tényleg zsír volt nagyon ;)

Jaaaaaj nekem. Úgy rábactam az újjamra az autó ajtaját, hogy majd sírva fakadtam. Most szép fekete és úgy nyilaldos, hogy el kell üvöltsem magam.

áú... részvétem koma! :blink: Nekem az ex bacta rá a 90es audi ajtaját az ujjamra.... :lol: há' fájt..

Link to comment
Megosztás:

Jaaa.... De hülye vok tényleg kihagytam :D ;) Szal csak annyi a titok hogy a gumi ami rajta van az 175/70es és azért kelt kicsit ilyen érzetet. A nyári víkonkáább :rolleyes:

Nah...egyrész sajnállak mert jól kib*szott veled a máv :D Másrészt irígyellek mert adott egy ingyen "gyereknapot". Én is szivesen kipróbáltam volna. És még dudálhattál is :lol: ;) 1ik haverom mozdonyvezetőnek készül... Igaz nem beszéltünk már régóta de a telefonszáma megvan... :D

Itt az ifát én indítottam be ;) jaj te jóisten az a hang... Utánna beülni az astrába.... Először nézem hogy hmmm.de puha és meleg és kényelmes...másodjára nézem...hmmm de csöndes.. de valami még más de mi?! Jaaaaa csak hogy itt a földön ülünk és nem felülről látunk mindent ;) Tényleg zsír volt nagyon ;)

áú... részvétem koma! :blink: Nekem az ex bacta rá a 90es audi ajtaját az ujjamra.... :lol: há' fájt..

Én már rohadtul unom!! :lol: :) ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Én már rohadtul unom!! :D ;) :D ;) :rolleyes:

Fater is így van a hótolással... meg azzal az ifával.. Unja rohadtul, de nekem tetszett. Te melyik vonalon nyomod? Fú emléxek amikor a balatonon voltunk általános suli 1 osztályban, akkor a táborhely a sín mellett volt.. kiraktunk mindíg 1 rakás aprópénzt. 1 pár még mostis megvan belőlük :blink:

Régen de sokat jártam IC-vel.... Debrecen meg Bp nyugati között.. De már annak vége.

Mindjárt bőgök mint egy pöcs. Arról nem beszélve ahogy pötyögök.....

Hozz be kintről havat, tedd rongyba és tekerd rá. Az sztem zsibbasztaná. :lol: És nem fájna annyira.

Link to comment
Megosztás:

Fater is így van a hótolással... meg azzal az ifával.. Unja rohadtul, de nekem tetszett. Te melyik vonalon nyomod? Fú emléxek amikor a balatonon voltunk általános suli 1 osztályban, akkor a táborhely a sín mellett volt.. kiraktunk mindíg 1 rakás aprópénzt. 1 pár még mostis megvan belőlük :rolleyes:

Régen de sokat jártam IC-vel.... Debrecen meg Bp nyugati között.. De már annak vége.

Hozz be kintről havat, tedd rongyba és tekerd rá. Az sztem zsibbasztaná. :blink: És nem fájna annyira.

bezzeg majd ha kiolvad, sokkal jobban fáj

Link to comment
Megosztás:

bementem faterral a klinikára egy öreg ifával tolni a havat. Kemény kis cucc...

Nekem az ex bacta rá a 90es audi ajtaját az ujjamra.... :blink: há' fájt..

Pénteken az összes műszaki E4-es csoda megadta magát a minusz 9-11 foknak :D az egyetlen ami beindult komolyabb erőltetés nélkül az az unokabátyám leharcolt Ifája volt.. :D ;)

Én meg az exre b#ctam volna a mocitetőt :rolleyes: vagy valami mást csak kegyetlenül nagyot koppanjon.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.